Vybrat autožárovku
Reflektor
Bodová úsporná zářivka s normální objímkou – 20 W

Downlighter Bodová úsporná zářivka

20 W, Normální objímka, Odstín chladného denního světla 871016321671310 Najít podobné výrobky
 • Úspora energie v bodovém světle

  Downlighter

  Bodová úsporná zářivka

  871016321671310 Najít podobné výrobky

  Osvětlení shora od společnosti Philips vám nabízí řešení, jak snížit účty za elektřinu. Žárovky Philips ve směrovém osvětlení jsou na úsporách energie opravdu znát. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Úspora energie v bodovém světle

Ušetřete peníze za všesměrové osvětlení

 • Ušetří až 80 % energie

  Ušetří až 80 % energie

  Ušetří až 80 % energie ve srovnání se standardní žárovkou. Zaplatí se a šetří peníze rok co rok. Snižte svůj účet za energii a začněte okamžitě šetřit.

 • Nahradí reflektorovou lampu

  Tahle změna je jednoduchá. Udělejte výměnu za reflektorovou lampu a začněte využívat všech výhod, které moderní technologie nabízí.

Zobrazit všechny specifikace
 • Při rozbití lampy je extrémně malá pravděpodobnost dopadu na zdraví. Pokud se lampa rozbije, vyvětrejte místnost na 30 minut a odstraňte zbytky lampy, nejlépe v rukavicích. Vložte je do uzavřeného plastového sáčku a zaneste je do nejbližšího sběrného místa k recyklaci. Nepoužívejte vysavač.
 • * Kompaktní zářivky jsou považovány za nebezpečný odpad a je třeba je likvidovat v místním sběrném místě, odkud budou předány k recyklaci. V rámci evropských předpisů pro osvětlovací prvky byla vytvořena infrastruktura organizací zajišťujících recyklaci rtuti a dalších kovů, skla apod.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat