Tornado

  Spirálová úsporná zářivka

  Výkonný

  Tornado je nejmenší a nejvýkonnější úsporná zářivka společnosti Philips. Tato skvělá zářivka je mimořádně kompaktní, vydává více světla a šetří až 85 % energie. A nejlepší je, že se hodí téměř do jakéhokoli svítidla! Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Tornado Spirálová úsporná zářivka

15 W (70 W), Normální objímka, Teplá bílá 871016321187910 Najít podobné výrobky

Výkonný

Vysoký výkon, malé rozměry

 • Velmi vysoký světelný výstup

  Světelný výkon těchto zářivek Philips je vyšší než u většiny standardních úsporných zářivek. Poskytují vysoký světelný tok, který potřebujete pro své aktivity, například čtení oblíbených knih nebo pomoc dětem s domácími úkoly.

 • Životnost až 12 let

  Moderní technologie zajišťují delší životnost než u standardních žárovek. Při životnosti 12 let nahrazuje jedna úsporná zářivka Philips 12 standardních žárovek. Proto šetří peníze a vydrží déle, rok za rokem. Životnost je vypočítána za základě průměrného použití 2,7 h denně neboli 1 000 h ročně. Tato průměrná hodnota je ovlivněna použitím v různých ročních obdobích (v zimě je víc tma než v létě), počasím (slunečný nebo deštivý, zamračený den) a místností, ve které je zářivka použita (krátké použití v koupelně nebo dlouhé použití v obýváku).

Zobrazit všechny specifikace
 • Při rozbití lampy je extrémně malá pravděpodobnost dopadu na zdraví. Pokud se lampa rozbije, vyvětrejte místnost na 30 minut a odstraňte její zbytky, nejlépe v rukavicích. Vložte je do uzavřeného plastového sáčku a zaneste je do nejbližšího sběrného místa k recyklaci. Nepoužívejte vysavač.
 • * Kompaktní zářivky jsou považovány za nebezpečný odpad a je třeba je likvidovat v místním sběrném místě, odkud budou předány k recyklaci. V rámci evropských předpisů pro osvětlovací prvky byla vytvořena infrastruktura organizací zajišťujících recyklaci rtuti a dalších kovů, skla apod.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat