PhotoFrame

  Za každým snímkem je váš příběh

  Kolik digitálních snímků se vejde do vašeho PC? Zobrazit, sdílet a znovu prožít všechny vzpomínky vám pomůže zařízení Fotorámeček Philips – nejsnadnější způsob, jak zobrazit digitální fotografie v tiskové kvalitě bez použití počítače. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Za každým snímkem je váš příběh

 • Načtení fotografií z fotoaparátů nebo jejich přenos z počítače

  Načtení fotografií z fotoaparátů nebo jejich přenos z počítače

  Zařízení má vestavěný konektor USB pro snadné a rychlé čtení či přenos fotografií z většiny fotoaparátů nebo počítačů. Kompatibilitu svého fotoaparátu se zařízením Philips Digital Photo Display můžete ověřit na webových stránkách společnosti Philips.

 • Vysoká hustota pixelů zajišťuje ostré a detailní zobrazení fotografií

  Jen nejlepší displej s vysokou hustotou zobrazí dokonce o 88 procent více pixelů na palec čtverečný, než je tomu u vynikajícího 17palcového monitoru LCD – vdechne vašim cenným fotografiím život v bohatých detailech a zářivých barvách, jaké mají opravdu kvalitní výtisky.

 • Barevný displej pro vzhled fotografií podobný výtiskům

  Barevný displej zobrazuje vaše cenné fotografie v kvalitě blížící se výtiskům.

 • Jas je nastavitelný podle okolního osvětlení

  Nastavitelný jas displeje vám poskytuje lepší zážitek ze sledování, protože umožňuje sladit jas displeje s okolním osvětlením. Nezáleží na tom, zda své cenné fotografie prohlížíte za denního světla nebo v noci.

 • Prohlížejte si fotografie přímo z paměťových karet - počítač není nutný

  Pro snadné prohlížení a sdílení fotografií uložených na paměťových kartách jsou integrovány dvě čtečky paměťových karet. Do jednoho slotu pro paměťovou kartu lze vložit karty Compact Flash I (CF) a do druhého paměťovou kartu Memory Stick (MS), SD a Multi Media (MMC).

 • Vytvořte prezentaci ze všech uložených fotografií

  Prezentace je sbírka snímků uspořádaných v řadě za sebou a určená pro prezentaci publiku. Po stisknutí tlačítka a výběru funkce prezentace se automaticky po jednotlivých stránkách zobrazí všechny fotografie uložené ve fotorámečku PhotoFrame.

 • Přehrávání prezentací, prohlížení fotografie nebo náhledů, zobrazení času

  Flexibilní režimy zobrazení nabízejí volnost výběru zobrazování fotografií: po jednom snímku, v režimu miniatur pro rychlé a snadné vyhledávání anebo vytvoření prezentace z nejcennějších fotografií.

 • Inteligentní ukládání umožňuje uložit více fotografií

  Inteligentní ukládání fotografií využívá inteligentní software, jenž minimalizuje nároky na paměťové médium a přitom nesnižuje kvalitu fotografií.

 • Každodenní automat. zapnutí a vypnutí displeje v předem zvolených intervalech

  Vestavěné hodiny zajistí zapnutí či vypnutí zařízení fotorámeček PhotoFrame™ ve zvolených intervalech.

 • Snadné a intuitivní ovládání – odpadá složité nastavování programů

  Intuitivní obsluha přináší bezproblémové ovládání stiskem tlačítka - znalosti programování nejsou třeba.

 • Umožňuje zvolit ze zobrazení na šířku i na výšku

  Možnost zobrazení na šířku i na výšku pomocí snadno nastavitelného stojanu zajistí vždy skvělý vzhled vašich cenných fotografií, nezávisle na jejich orientaci.

 • Funguje na střídavý proud anebo bezdrátově na napájení z akumulátoru

  Střídavý proud nebo zabudovaný akumulátor nabízejí možnost volby provozu fotorámečku PhotoFrame na standardní AC (stř.) napájení nebo bezdrátově, na zabudovaný akumulátor.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat