Marvel
  další informace stáhněte <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/7/717643516/717643516_elr_.pdf" target="_blank">here</a>
  další informace stáhněte here

  Marvel

  Stolní svítidlo

  Zapněte svou představivost

  Na této pestré stolní lampě Philips a Marvel najdete oblíbené postavičky svého dítěte. Svítí měkkým a teplým bílým světlem, takže čtení před spaním bude pro dítě příjemné. Protože je tato lampa k posteli odolná a nepoškodí se pádem, je ideální pro děti. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Marvel Stolní svítidlo

Avengers, modrá, LED 717643516 Najít podobné výrobky

Zapněte svou představivost

 • Pro děti

  Pro děti

  Svítidlo Philips a Marvel pro dětské pokojíčky vytváří prostředí, které děti povzbuzuje v jejich nejoblíbenější zálibě: zábavě a kreativitě! Místo, ve kterém může vaše dítě studovat, hrát si a spát po boku jejich oblíbené postavičky Marvel. Toto svítidlo bylo vyrobeno s ohledem na bezpečí dítěte.

 • Ideální světlo na stůl nebo noční stolek vašeho dítěte

  Ideální světlo na stůl nebo noční stolek vašeho dítěte

  Tato lampa společností Philips a Marvel pro dětské pokojíčky se dokonale hodí na noční stolek nebo pracovní stůl. Vydává hřejivé bílé světlo, ideální pro večerní rituály, jako je čtení knížek nebo vyprávění pohádek. Je po ruce a snadno se zapíná: dítě se v noci bude cítit bezpečně a příjemně.

 • Vysoce kvalitní světlo LED

  Vysoce kvalitní světlo LED

  Technologie LED integrovaná v tomto svítidle představuje unikátní řešení, vyvinuté společností Philips. Zapíná se okamžitě a současně umožňuje optimální světelný výkon, který nechá vyniknout jasné barvy pokojíčku.

 • Hřejivé bílé světlo

  Hřejivé bílé světlo

  Teplota barvy světla se může různit a udává se v jednotkách Kelvin (K). Žárovky s nízkou hodnotou teploty světla v Kelvinech poskytují hřejivé, přívětivější světlo, zatímco žárovky s vyšší hodnotou přinášejí chladné světlo, které působí energičtěji. Toto svítidlo nabízí hřejivé bílé světlo vytvářející příjemnou atmosféru.

 • Tlačítko pro zapnutí a vypnutí na kabelu

  Tlačítko pro zapnutí a vypnutí na kabelu

  Díky tlačítku diskrétně zabudovanému do kabelu můžete snadno rozsvěcovat i zhasínat.

Zobrazit všechny specifikace

EcoPassport – Přehled specifikací našeho výrobku ve vztahu k životnímu prostředí

Společnosti Philips velice záleží na životním prostředí a společnosti, a proto silně podporuje ekologičnost výrobků.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat