hue Go

  další informace stáhněte <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/7/7146060ph/7146060ph_elr_.pdf" target="_blank">here</a>
  další informace stáhněte here

  hue Go

  Osvětlete jakýkoli okamžik, kdekoli

  hue Go je přenosné svítidlo, které vám umožní osvětlit jakýkoli okamžik bílým světlem, 16 miliony barev a přirozenými dynamickými efekty. Náladu si můžete nastavit prostřednictvím ovládání na výrobku nebo jej připojit k můstku hue a získat přístup k rozšířeným funkcím pomocí chytrého zařízení. Zobrazit všechny výhody

 • Osvětlete jakýkoli okamžik, kdekoli

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Osvětlete jakýkoli okamžik, kdekoli

Světlo na dosah ruky

 • Přenosné světlo, které podtrhne náladu v každé místnosti

  Zapojte světlo do svého každodenního života a přenášejte jej, jak se vám líbí. Svítidlo Philips hue Go je nejvšestrannější světlo ve vaší domácnosti a má světelný výstup až 300 lumenů. Při zapojení do zásuvky jej můžete využívat k podbarvení zdí až 16 milióny barev, nebo si zvolit z jakéhokoli tónu bílé, od teplé po chladnou, od plného jasu po silně tlumené světlo. Při odpojení ze zásuvky se z osvětlení hue Go stává přenosné světlo, které lze přemísťovat podle nálady a skvěle si posvítit na všechno, co děláte. Hrajte si se světlem po svém, hranice tvoří jen vaše představivost.

 • Chytrá správa baterie pro maximální svobodu

  Osvětlujte prostory novými, kreativními způsoby a stále si užívejte možností připojení svítidla Philips hue. Svítidlo Philips hue Go je napájeno výměnnou vnitřní baterií, která po 1,5 h nabíjení vydrží až 3 hodiny. Jednoduše odpojte svítidlo hue Go ze zásuvky a přemísťujte jej libovolně doma a v blízkém okolí. Rovněž v přenosném režimu lze svítidlo hue Go plně ovládat z chytrého zařízení. Zabudovaná chytrá zpráva baterie zaručuje maximální využití.

 • Ovládání na výrobku pro změnu světelného efektu

  Ovládejte svítidlo Philips hue Go pohodlně a rychle, i když nemáte po ruce chytré zařízení. Aktivujte ovládání světla přímo stisknutím chytrého ovládání na výrobku. Vyberte si ze 7 různých světelných efektů: funkční teplé bílé světlo, chladné denní světlo dodávající energii a 5 přirozených dynamických světelných efektů, které se hodí pro mimořádné chvíle.

 • Umocněte zvláštní chvilky díky živému světlu

  Svítidlo Philips hue Go obsahuje 5 patentovaných přirozených dynamických efektů: Intimní světlo svíček, Nedělní káva, Meditace, Kouzelný les a Noční dobrodružství. Každý dynamický efekt má vlastní charakteristický proud a směs barev, které vytvoří tu správnou náladu. Skvělé pro romantickou večeři, relax ve vaně nebo chvíle meditace.

 • 4 světelná schémata pro vaše denní činnosti

  Získejte nejlepší osvětlení, ať děláte cokoliv. Osvětlení Philips hue má to nejlepší světlo pro vaše denní činnosti ve 4 světelných schématech. „Povzbuzení“ vás ponoří do chladného a zářivého světla a dodá vám mimořádnou sílu. „Koncentrace“ vám umožní se soustředit a pracovat v jemném vyladění jasného bílého světla. „Čtení“ poskytuje optimální teplé bílé světlo, které vám neunaví oči – skvěle si při něm počtete. „Relaxace“ vám pomůže uvolnit se při měkkém a hřejivém bílém světle,

 • Využijte při každodenní rutině časovače a světelná upozornění

  Probouzejte se přirozeně a dopřejte si svěží start do každého dne. Usnadněte si usínání i vstávání dosud nejpřirozenějším zážitkem z probuzení. Toto svítidlo Philips hue vás probudí šetrně a přirozeně. Postupně rostoucí intenzita světla působí dojmem probuzení slunečním světlem. Můžete rovněž naprogramovat časovače nebo nastavit osvětlení Philips hue tak, aby vás upozornilo na příchozí hovory, zprávy, aktualizace na sociálních médiích, počasí a další relevantní komunikaci z chytrého zařízení.

 • Světlo, které se propojí s hudbou, televizí i hrami

  Užívejte si světelné efekty synchronizované s oblíbenou hudbou, rozšiřte zážitek ze sledování televizoru AmbiLight TV na celou místnost nebo pozvedněte zážitek ze hry na novou úroveň se svítidlem Philips hue prostřednictvím aplikací třetích stran.

 • Ovládání všech funkcí z chytrého zařízení s pokročilými funkcemi

  Připojte toto svítidlo Philips hue k můstku hue a objevte plnou škálu možností osvětlení. Ovládejte svítidlo hue bezdrátově z jakéhokoli zařízení iOS nebo Android pomocí aplikace Philips hue nebo jakékoli aplikace jiného výrobce vytvořené pro svítidla hue. Nastavujte časovače, upozornění, budíky, funkci geofencing pro lehké zabezpečení a synchronizujte se zábavním systémem, aby byl zážitek z odstínů světla úplný.

 • Vždy aktuální

  Osvětlení Philips hue je založeno na energeticky úsporné, bezpečné a spolehlivé technologii ZigBee, která umí ovládat osvětlení. Systém neustále obohacují nové funkce a zlepšení. Aktualizace softwaru i firmwaru probíhají bezdrátově a bez potíží, přímo na výrobek hue.

 • Připojte až 50 žárovek a svítidel hue

  K můstku Philips hue můžete připojit až 50 žárovek a svítidel. Začněte jednoduše s jakýmikoli dostupnými startovacími sadami a začněte přidávat výrobky Philips hue. Osvětlení pak můžete ovládat jediným dotykem prstu prostřednictvím intuitivní aplikace Philips hue pro chytrá zařízení iOS a Android.

Zobrazit všechny specifikace

EcoPassport – Přehled specifikací našeho výrobku ve vztahu k životnímu prostředí

Společnosti Philips velice záleží na životním prostředí a společnosti, a proto silně podporuje ekologičnost výrobků.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat