Závěsné svítidlo

  další informace stáhněte <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/7/7120031ph/7120031ph_elr_.pdf" target="_blank">here</a>
  další informace stáhněte here

  Závěsné svítidlo

  Vytvořte světlo přesahující vaše představy

  Toto stylové závěsné svítidlo LED Philips hue Beyond v sobě spojuje scénické náladové osvětlení a hřejivé pracovní osvětlení. Lze je připojit k domácí bezdrátové síti a ihned můžete kompletně ovládat domácí osvětlení z chytrého zařízení. Zobrazit všechny výhody

 • Vytvořte světlo přesahující vaše představy

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vytvořte světlo přesahující vaše představy

připojeno k vám

 • Ovládejte z chytrých zařízení iOS a Android

  Jednoduše synchronizujte osvětlení stávajícího můstku Philips hue. Jakmile to uděláte, můžete osvětlení ovládat bezdrátově odkudkoli ze svého domova. Z obýváku, od jídelního stolu nebo z ložnice, vaše chytré zařízení dokáže ovládat jakékoli světlo připojené k můstku.

 • Nastavte zapínání a vypínání světel v době, kdy nejste doma

  Zařiďte, aby to vypadalo, že jste doma, i když nejste. Nastavte naplánované alarmy nebo využijte časovače, které budou světla zapínat a vypínat v pevně stanovenou nebo náhodnou dobu. Díky přístupu online můžete také domácí osvětlení ovládat přímo prostřednictvím aplikace na svém chytrém zařízení. Povolte v aplikaci funkci geofencing a vaše světla se budou automaticky zapínat a vypínat, když vejdete z domu nebo jej opustíte. Pro vaše pohodlí a klid – ať jste kdekoli.

 • Vždy aktuální

  Osvětlení Philips hue je založeno na energeticky úsporné, bezpečné a spolehlivé technologii ZigBee, která umí ovládat osvětlení. Systém neustále obohacují nové funkce a zlepšení. Aktualizace softwaru i firmwaru probíhají bezdrátově a bez potíží, přímo na výrobek hue.

 • Připojte až 50 žárovek a svítidel hue

  K můstku Philips hue můžete připojit až 50 žárovek a svítidel. Začněte jednoduše s jakýmikoli dostupnými startovacími sadami a začněte přidávat výrobky Philips hue. Osvětlení pak můžete ovládat jediným dotykem prstu prostřednictvím intuitivní aplikace Philips hue pro chytrá zařízení iOS a Android.

 • Zdvojnásobte zážitek z odstínů světla

  Vytvořte si ke čtení i práci atmosféru, která odpovídá vašim pocitům – uvolněnou, plnou energie nebo společenskou – vše díky síle světla. Osvětlení hue Beyond má dva nezávislé světelné zdroje – světlo směřující nahoru a světlo směřující dolů – takže můžete vytvářet nekonečnou směs barev podle nálady a nastavit si funkční osvětlení k práci, obojí zároveň.

 • Získejte nejlepší funkční osvětlení na práci

  Získejte nejlepší funkční osvětlení na cokoliv. Čtení, psaní nebo práce s osvětlením LED vysoké kvality.

 • Vytvářejte nekonečnou směs barev podle nálady

  Zvolte si jednu barvu nebo kombinujte různé barvy – díky dvěma nezávislým světelným zdrojům – a vytvořte si dokonalou atmosféru podle nálady, ať k odpočinku, načerpání energie nebo ke zkoumání.

 • Dostávejte upozornění, která vás nevyruší

  Toto osvětlení Philips hue můžete nastavit tak, aby vás nenápadně upozorňovalo na zprávy, aktualizace sociálních médií a další komunikaci prostřednictvím chytrých zařízení, jemným pulzem barevného světla. Upozornění prostorovým osvětlením hue je tak nenápadné, že vás nevyruší, ale dostatečně výrazné na to, abyste mu věnovali pozornost – je to příjemný způsob, jak mít stále přehled o příchozích zprávách a aktualizacích tak, jak vám to vyhovuje.

 • Snadné ovládání s intuitivní aplikací hue

  Ovládejte své osvětlení jediným tahem prstu díky intuitivní aplikaci hue. Ovládejte každé světlo jednotlivě, vytvářejte a ukládejte vlastní scenérie nebo využijte schémata osvětlení pro optimální zážitek z barevného tónu.

Zobrazit všechny specifikace

EcoPassport – Přehled specifikací našeho výrobku ve vztahu k životnímu prostředí

Společnosti Philips velice záleží na životním prostředí a společnosti, a proto silně podporuje ekologičnost výrobků.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat