Závěsné svítidlo

  Závěsné svítidlo

  Giving light a new experience

  Obdivujte průzračné, čisté linie a elegantní geometrickou jednoduchost retro designu 60. let se zcela moderním vzhledem – s extrémně futuristickými proporcemi, jež umožňuje pouze nejnovější technologie osvětlení.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Giving light a new experience

 • Efekt rozptýleného světla

  Efekt rozptýleného světla

  Rozptýlené světlo ozáří váš pokoj teplým bílým světlem a umožní kombinovat funkčnost s ohledem k životnímu prostředí. Rozptýlené světlo je ideální pro celkové osvětlení.

 • Nastavitelná intenzita světla pomocí vypínače umožňujícího ztlumení

  Nastavitelná intenzita světla pomocí vypínače umožňujícího ztlumení

  Většina svítidel LED od společnosti Philips má možnost ztlumení, což znamená, že lze úroveň osvětlení regulovat pomocí vypínače. Funkce ztlumení je vždy uvedena na obalu výrobku a také v návodu, který je obsažen v krabici. Většinu svítidel LED od společnosti Philips lze ztlumit pomocí nástěnného stmívače se sestupnou hranou impulzu (není součástí balení). Tyto stmívače jsou kompatibilní s elektronickými (kapacitními) transformátory a ovladači LED. Společnost Philips testovala celou řadu nástěnných stmívačů, u kterých byla prokázána kompatibilita. Seznam kompatibilních stmívačů je k dispozici v sekcích Ke stažení a Podpora.

 • Mimořádně dlouhá životnost

  Mimořádně dlouhá životnost

  Zdroj světla, kterému můžete důvěřovat. Řada svítidel Ledino nabízí výjimečně dlouhou životnost, nejméně 20 000 hodin, což odpovídá životnosti 20 let při průměrném používání 3 hodiny / den a 13 000 cyklech zapnutí a vypnutí. Díky tomu se nebudete muset starat o údržbu nebo výměnu svítidla a zároveň se budete těšit z perfektního světelného prostředí ve vaší domácnosti.

 • Vysoce výkonná dioda LED

  Vysoce výkonná dioda LED

  Modul LED je jedinečné řešení vyvinuté společností Philips, které kombinuje 3 diody LED v syntetickém a hliníkovém krytu. Tato technika umožňuje optimální světelný výkon a 100% rovnoměrnou barvu světla.

 • Ušetří až 80 % energie

  Ušetří až 80 % energie

  Technologie osvětlení LED využívaná ve svítidlech společnosti Philips je vysoce energeticky účinná (7,5W modul vydává světlo v intenzitě 350 lumenů). Proto každé z těchto svítidel šetří energii, pomáhá spotřebitelům ušetřit za elektřinu a přispívá k ochraně životního prostředí. Chcete-li svůj domov osvětlit energeticky účinnými svítidly, která přinášejí skvělé světlo a jsou k dispozici v řadě moderních provedení, hledejte výrobky LED společnosti Philips.

 • Efekt teplého bílého světla

  Efekt teplého bílého světla

  Rozsviťte svůj domov s efekty teplého bílého světla díky nejnovější technologii LED. Společnost Philips představuje nejnovější generaci vysoce výkonných diod LED s teplým bílým světlem, které dosahuje teploty barvy 2 700 K. Tato technologie pozvedá naše svítidla na vyšší úroveň a umožní vám pomocí světla vytvořit elegantní prostředí a zároveň dosáhnout energetické účinnosti.

 • Nastavitelná výška

  Nastavitelná výška
 • Vysoká kvalita světla se silným světelným výkonem

  7,5W modul dosahuje stejný světelný výkon jako běžná 40W žárovka (350 lumenů)

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat