Ultratenký televizor s rozlišením 4K s Android TV™

  další informace stáhněte <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/6/65pus7601_12/65pus7601_12_elr_.pdf" target="_blank">here</a>
  další informace stáhněte here

  Ultratenký televizor s rozlišením 4K s Android TV™

  Ultratenký LED televizor 4K se systémem Android TV

  Potěšte své smysly. Řada Philips 7600 využívá inteligentní přizpůsobení světelnosti v určitých částech obrazu pro sytější černou a jasné barvy, které z obrazu doslova tryskají. Díky technologii HDR si filmy vychutnáte přesně podle představ režiséra. Zobrazit všechny výhody

  Doporučená maloobchodní cena: 69 999 Kč
 • Ultratenký LED televizor 4K se systémem Android TV

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

7000 series Ultratenký televizor s rozlišením 4K s Android TV™

164 cm (65"), LED televizor 4K Ultra HD, Čtyřjádrový procesor, 16GB rozšiřitelný, DVB T/C/T2/T2-HD/S/S2 65PUS7601/12 Najít podobné výrobky

Řada 7601

Vítěz kategorie Best Buy Large Screen TV pro rok 2016–2017 asociace EISA

Prodloužená záruka 5 let na Televize s funkci Ambilight

Ultratenký LED televizor 4K se systémem Android TV

s 3strannou funkcí Ambilight

 • Podsvícení Ambilight navždy změní váš zážitek ze sledování televize

  Už jste vytvořili domov, který je něco víc než jen dům. Proč tedy nezvolit televizor, který atmosféru domova podpoří? Díky jedinečné technologii Ambilight společnosti Philips je obrazovka mnohem širší – a zážitek ze sledování mnohem hlubší. Mimořádně široká záře svítí ze tří stran televizní obrazovky na okolní stěny. Barva, živost a vzrušení překračují hranice obrazovky a zaplní váš obývací pokoj úchvatným a intenzivním diváckým zážitkem.

 • Rozlišení 4K Ultra HD je jiné, než všechna ostatní

  Televizor Ultra HD má čtyřikrát vyšší rozlišení než běžný televizor Full HD. Díky více než 8 miliónům pixelů a naší jedinečné technologii zvýšení rozlišení Ultra Resolution si vychutnáte nejlepší možnou kvalitu obrazu. Čím vyšší je kvalita původního obsahu, tím lepší obraz a rozlišení si můžete užívat. Užijte si větší ostrost, lepší vykreslení hloubky, špičkový kontrast, přirozený plynulý pohyb a detaily bez chybičky.

 • Dopřejte si čtyřjádrový výkon a integrovaný systém Android

  Čtyřjádrový procesor Philips společně s výkonem systému Android přinášejí vzrušující zážitek ze hry. Systém Android na vašem televizoru vám umožní navigovat, spouštět aplikace a přehrávat videa způsobem, který je mimořádně rychlý, mimořádně intuitivní a mimořádně zábavný.

 • Oceněná funkce Micro Dimming Premium pro vynikající kontrast

  Oceněná funkce Micro Dimming Premium pro vynikající kontrast

  Funkce Micro Dimming Premium analyzuje obraz v 6400 různých zónách a kontroluje a optimalizuje každý jednotlivý segment podsvícení Direct LED. Můžete si tak vychutnat realistický obraz s mimořádně sytou černou kontrastující se zářivou bílou.

 • Standard High Dynamic Range přináší do obrazu život

  Standard High Dynamic Range přináší do obrazu život

  High Dynamic Range (HDR) zprostředkuje úplně jiný vizuální zážitek. Díky výrazně většímu jasu a bezkonkurenčnímu kontrastu ožívá zábava přímo před vašima očima. Je to víc než jen sytější černá a atraktivní barvy. Je to úplnější paleta nových sytých barev, které bylo dříve nemožné vykreslit. Připravte se na vizuální zážitek, který zapojí vaše smysly a probudí vaše emoce jako nic na světě.

 • Technologie Perfect Pixel Ultra HD zajistí nejlepší kvalitu obrazu

  Technologie Perfect Pixel Ultra HD zajistí nejlepší kvalitu obrazu

  Zakládáme si na své oceňované kvalitě obrazu UHD, a proto jsme mohli kvalitu obrazu ve vysokém rozlišení povznést na zcela novou úroveň. Pokročilý software na zpracování obrazu technologie Perfect Pixel Ultra HD promění obraz na ostré rozlišení 4K Ultra HD. Výsledek? Uvidíte nejsytější černou, nejzářivější bílou a nejživější barvy včetně přirozených odstínů pleti. To vše ožívá v nejplynulejší a nejostřejší obrazové kvalitě – vždy a z libovolného zdroje.

 • Technologie Philips Double Ring přináší bohaté a silné basy

  Technologie Philips Double Ring přináší bohaté a silné basy

  Technologie Philips Double Ring umožňuje větší pohyb reproduktoru v subwooferech – a větší pohyb znamená větší odpich! Takže si můžete užít silné a bohaté basy i se štíhlým televizorem.

 • Obchod Google Play a galerie aplikací Philips: víc než koukání na televizi

  Obchod Google Play a galerie aplikací Philips: víc než koukání na televizi

  Obchod Google Play a galerie aplikací Philips překračují původní možnosti televizního programu a přinášejí vám velkou sbírku filmů, televizních pořadů, hudby, aplikací a her. 16 GB rozšiřitelné paměti nabízí dostatek prostoru pro všechny vaše oblíbené programy a pro instalaci nových aplikací.

 • Úzké stojany z tenkého hliníku dodávají prvotřídní lehký vzhled

  Každé velké umělecké dílo potřebuje svůj stojan. A stejně tak si i televizor Philips zaslouží být řádně vystaven. Tyto úzké stojany z tenkého hliníku, které náš konstruktérský tým navrhl přímo pro tento typ, skutečně dokazují lehkost a tenkou konstrukci této znamenité řady televizorů.

 • Díky funkci DTS Premium Sound uslyšíte každý detail

  Televizor se silnými reproduktory potřebuje také výkonný procesor, který zachová čistotu původního zvuku. Funkce DTS Premium Suite je navržena tak, aby spotřebitelé zažili to, co očekávají od špičkového zpracování zvuku: skutečně pohlcující prostorový zvuk, bohaté basy a křišťálově čisté dialogy, které jsou i při nejvyšší hlasitosti bez odchylek, ořezání nebo jiného zkreslení.

Zobrazit všechny specifikace
 • Elektronický programový průvodce (EPG) a skutečné možnosti jeho zobrazení (až na 8 dní) závisejí na jednotlivých zemích a poskytovatelích služeb.
 • Nabídka aplikací Android se liší podle země. Více informací naleznete ve svém místním obchodě Google Play Store.
 • Spotřeba energie v kWh za rok je počítána ze spotřeby elektrické energie televizoru při provozu 4 hodin za den po dobu 365 dní. Reálná spotřeby energie závisí na tom, jak mnoho bude televizor využíván.
 • Nabídka hraní v cloudu závisí na poskytovatelích her.
 • Televizor podporuje příjem DVB vysílání ‚Free to air‘. Někteří operátoři DVB nemusí být podporováni. Aktuální seznam naleznete v části Nejčastější dotazy na webových stránky podpory společnosti Philips. Někteří operátoři vyžadují podmíněný přístup a předplatné. Další informace získáte od operátora.
 • (Philips) kompatibilní pouze se specifickým přehrávačem Philips.
 • Funkce Google Cast je závislá na aplikacích a zařízeních Google Cast Ready. Bližší informace najdete na stránce výrobků Google Cast.
 • Aplikace Philips TV Remote a související funkce se liší podle modelu televizoru, operátora a země, stejně jako se liší podle modelu chytrého zařízení a operačního systému. Podrobnosti naleznete na adrese www.philips.com/TVRemoteapp.
 • Nabídky aplikace Smart TV se liší podle modelu televizoru a země. Podrobnosti naleznete na adrese: www.philips.com/smarttv.
 • Nahrávání USB lze použít pouze pro digitální kanály. Nahrávání může být omezeno ochranou vysílání proti kopírování (CI+). Mohou rovněž platit omezení podle jednotlivých zemí a kanálů.
 • Funkce MultiRoom Client a Server podporují pouze volně šiřitelné digitální programy.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat