Ultratenký LED televizor Smart

  Dokonalost z každého úhlu

  Představujeme Elevation, naše doposud nejobdivuhodnější zobrazovací zařízení. Díky čtyřstranné funkci Ambilight XL a technologii Prism jsme dosáhli ultratenkých rozměrů a zároveň dokázali vytvořit iluzi televizoru vznášejícího se v oparu světla. Udělá na vás dojem. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Elevation Ultratenký LED televizor Smart

151 cm (60"), Easy 3D, DVB-T/T2/C/S/S2 60PFL8708S/12 Najít podobné výrobky

Dokonalost z každého úhlu

Ultratenký televizor s čtyřstrannou funkcí Ambilight XL

 • Představte si, že se váš televizor vznáší v oparu světla

  Představte si, že se váš televizor vznáší v oparu světla. Naše nejdokonalejší technologie Ambilight promítá zvláště širokou záři na okolní stěnu do všech čtyř stran televizoru a vyvolává dojem mnohem širší obrazovky a lepšího sledování. Barva se automaticky přizpůsobuje barvě obrazu na televizoru a díky adaptivní funkci barva světla přesně odpovídá obrazu na televizoru bez ohledu na barvu stěny.

 • Smart TV – celý svět online zábavy

  Prozkoumejte hranice a vydejte se za tradiční sledování televize. Půjčujte si a streamujte filmy, videa, hry a další obsah přímo do televizoru, z online videopůjčoven. Sledujte své oblíbené kanály pomocí funkce Catch-Up TV a vychutnejte si bohatou nabídku online aplikací s technologií Smart TV. Spojte se s rodinou a přáteli pomocí služby Skype™ nebo sociálních sítí. Nebo... jednoduše procházejte internet!

 • 900Hz Perfect Motion Rate (PMR) pro vynikající ostrost pohybu

  Společnost Philips vytvořila technologii PMR pro zobrazení pohybu, které je přesné, plynulé a přirozené. PMR je náš standard pro měření ostrosti pohyblivého obrazu. Technologie Perfect Motion Rate je výsledkem spojení našeho jedinečného zpracování obrazu, počtu snímků za sekundu a obnovovací frekvence jednotlivých snímků, dokonalých funkcí stmívání a technologie podsvícení. Vyšší číslo PMR přispívá k většímu kontrastu a zřetelnějšímu obrazu – což pro vás znamená obraz vynikající kvality.

 • Dálkový ovladač s klávesnicí a ukazatelem – lepší ovládání

  Dálkový ovladač s klávesnicí a ukazatelem – lepší ovládání

  Náš zcela intuitivní dálkový ovladač má všechny běžné vlastnosti, jako jsou kurzorová tlačítka, ovládání hlasitosti nebo tlačítka zkratek. Navíc můžete podržet tlačítko OK a využít snadnou navigaci. Ukazatel funguje jako myš, takže můžete jednoduše ukazovat, klikat a procházet přímo na obrazovce. Když ovladač otočíte, objeví se kompletní klávesnice pro snadné zadávání textu. A co je nejlepší, náš chytrý ovladač obsahuje gyroskopický snímač, takže rozezná polohy nahoře a dole, což znamená, že můžete klidně psát a nebát se, že přepnete kanál.

 • Wi-Fi Miracast™ – zrcadlení z vašich zařízení na televizoru

  Wi-Fi Miracast™ – zrcadlení z vašich zařízení na televizoru

  Sledujte to, co chcete, kde chcete a když chcete. Obsah svých zařízení můžete zrcadlit a zobrazit na velké obrazovce. Sdílejte fotografie z chytrého telefonu, z obrazovky notebooku a dalších zařízení. Připojení se nastaví snadno a technologie funguje napříč velkým počtem zařízení.

 • Ultratenký televizor s technologií Ambilight Prism

  Vychutnejte si emoce, barvy a kouzlo technologie Ambilight na ultratenkém televizoru. Technologie Prism umožňuje umístit diody LED technologie Ambilight doprostřed na zadní stranu televizoru. Inteligentní algoritmy řídí odraz světla mezi zdí a televizorem, upravují světlo vyzařované do stran a přinášejí dosud nejdokonalejší efekt Ambilight.

 • Průhledný stojan vytváří efekt vznášení

  Náš první televizor s čtyřstrannou funkcí Ambilight XL si zaslouží speciální stojan vyzdvihující jej nad ostatní televizory. Proto designéři televizorů Philips navrhli průhledný stojan, který ladí s každým interiérem a vytváří efekt vznášení.

 • Speciální držák na zeď pro televizory s čtyřstrannou funkcí Ambilight XL

  Společnost Philips navrhla speciální držák na zeď (součástí balení) pro televizory s čtyřstrannou funkcí Ambilight XL k dosažení dokonalého efektu vznášení.

 • Služba Skype™ pro snadné hovory a videohovory na televizoru

  Rozšiřte své hovory o další rozměr a podělte se o zážitky s lidmi, na kterých vám záleží, ať jsou kdekoli. Se službou Skype™ v televizoru můžete uskutečňovat hlasové hovory a videohovory z obývacího pokoje. Stačí k televizoru připojit televizní kameru Philips (součástí balení) a můžete si užívat kvalitní video a vynikající kvalitu zvuku z pohodlí pohovky.

 • Aplikace MyRemote – ovládejte televizor pomocí telefonu nebo tabletu

  Ovládejte svůj televizor a nahrávejte bez dálkového ovladače, pouze pomocí snadné aplikace. Proměňte svůj tablet nebo chytrý telefon v univerzální dálkový ovladač, jenž nabídne všechny možnosti původního ovladače a navíce ještě funkce, jako je například zadávání textu. Funkce SimplyShare vysílá obsah do televizoru. Přeneste digitální televizní vysílání pomocí funkce Push do svých zařízení přes obrazovku Wi-Fi Smart Screen. Mějte stále přehled díky nahrávání oblíbených programů na cestách pomocí nahrávání aplikace MyRemote. Stačí prolistovat obsah elektronického programového průvodce (EPG) a zvolit, které pořady chcete nahrát a shlédnout později. Chytrý televizor Smart si zaslouží opravdu chytrou aplikaci.

 • Perfect Pixel HD – náš oceňovaný systém kvality obrazu

  Nabízí náš dosud nejpokročilejší obraz bez blikání s bezkonkurenční ostrostí a čistotou. Každý pixel obrazu je upraven, aby lépe splýval s okolními pixely. Výsledkem je jedinečné spojení ostrosti, přirozeného detailu, živých barev, špičkového kontrastu a plynulého, přirozeného pohybu.

Zobrazit všechny specifikace

EcoPassport – Přehled specifikací našeho výrobku ve vztahu k životnímu prostředí

Společnosti Philips velice záleží na životním prostředí a společnosti, a proto silně podporuje ekologičnost výrobků.

 • Rodiče by měli dohlížet na děti, které sledují 3D obraz, a dávat pozor, zda se u nich neprojevují výše uvedené nepříjemné pocity. Sledování 3D obrazu se nedoporučuje u dětí do 6 let, protože jejich zrakové ústrojí ještě není plně vyvinuto.
 • Televizor podporuje příjem DVB vysílání ‚Free to air‘. Někteří operátoři DVB nemusí být podporováni. Aktuální seznam naleznete v části Nejčastější dotazy na webových stránky podpory společnosti Philips. Někteří operátoři vyžadují podmíněný přístup a předplatné. Další informace získáte od operátora.
 • Spotřeba energie v kWh za rok je počítána ze spotřeby elektrické energie televizoru při provozu 4 hodin za den po dobu 365 dní. Reálná spotřeby energie závisí na tom, jak mnoho bude televizor využíván.
 • Elektronický programový průvodce (EPG) a skutečné možnosti jeho zobrazení (až na 8 dní) závisejí na jednotlivých zemích a poskytovatelích služeb.
 • Aplikace MyRemote a související funkce jsou různé u jednotlivých modelů a v jednotlivých zemích, stejně jako se liší podle modelu chytrého zařízení a operačního systému. Podrobnosti naleznete na adrese www.philips.com/TV.
 • Aplikace pro televizory Smart naleznete na adrese www.philips.com/TV, kde jsou uvedeny nabídky služeb pro vaši zemi.
 • Nahrávání USB lze použít pouze pro digitální kanály. Nahrávání může být omezeno ochranou vysílání proti kopírování (CI+). Mohou rovněž platit omezení podle jednotlivých zemí a kanálů.
 • Kompatibilita závisí na certifikaci pro funkci Wi-Fi Miracast Android 4.2 nebo novější. Podrobnosti naleznete v dokumentaci zařízení.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat