myLiving Bodové svítidlo

UNIVERSA, matný chrom, LED 579451716 Najít podobné výrobky
  • Giving light a new experience

    další informace stáhněte <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/5/579451716/579451716_elr_.pdf" target="_blank">here</a>
    další informace stáhněte here

    Bodové svítidlo

    57945/17/16 Najít podobné výrobky

    Toto bodové světlo Philips Ledino využívá pokročilé diody LED. Jedná se o světlo minimalistické povahy, které boří tradiční hranice a vytváří světlo i světelné tvary inspirující svou čistotou a krásou. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Giving light a new experience

s tímto designovým svítidlem LED

  • Vysoce výkonná dioda LED

    Vysoce výkonná dioda LED

    Modul LED v tomto svítidle je jedinečné řešení vyvinuté společností Philips, které kombinuje 3 diody LED v syntetickém a hliníkovém krytu. Tato technika umožňuje dosáhnout optimálního světelného výkonu a 100% rovnoměrné barvy světla.

  • Hřejivé bílé světlo

    Hřejivé bílé světlo

    Toto svítidlo využívá nejnovější technologii osvětlení společnosti Philips s nejmodernějšími, vysoce výkonnými diodami LED, jež poskytují záři teplého bílého světla s teplotou barvy 2 700 K.

  • Nastavitelná intenzita světla pomocí vypínače umožňujícího ztlumení

    Nastavitelná intenzita světla pomocí vypínače umožňujícího ztlumení

    Nastavte intenzitu světla diod Philips LED pomocí vypínače umožňujícího ztlumení (není součástí balení). Toto osvětlení je tak ideální pro vytvoření prostředí pro jakoukoli příležitost, ať už jde o příjemnou večeři ve dvou nebo zábavu s rodinou a přáteli v obývacím pokoji. Společnost Philips testovala řadu nástěnných stmívačů, u kterých byla prokázána kompatibilita s diodami LED. Seznam kompatibilních stmívačů je k dispozici v sekcích Ke stažení a Podpora.

  • Mimořádně dlouhá životnost

    Mimořádně dlouhá životnost

    Zdroj světla, kterému můžete důvěřovat. Svítidla Philips LED nabízí výjimečně dlouhou životnost, nejméně 20 000 hodin, což odpovídá životnosti 20 let při průměrném používání 3 hodiny/den a 13 000 cyklech zapnutí a vypnutí. Se svítidly Philips LED se nebudete muset starat o údržbu nebo výměnu žárovky a zároveň se budete těšit z perfektního světelného prostředí ve vaší domácnosti.

  • Ušetří až 80 % energie

    Ušetří až 80 % energie

    Technologie osvětlení LED využívaná ve svítidlech společnosti Philips je vysoce energeticky účinná (7,5W modul vydává světlo v intenzitě 350 lumenů). Proto každé z těchto svítidel šetří energii, pomáhá spotřebitelům ušetřit za elektřinu a přispívá k ochraně životního prostředí. Chcete-li svůj domov osvětlit energeticky účinnými svítidly, která přinášejí skvělé světlo a jsou k dispozici v řadě moderních provedení, hledejte výrobky LED společnosti Philips.

  • Splynutí světla a designu

    Toto designové svítidlo s esencí minimalismu se vzpírá tradičním omezením a vytváří světlo a světelné tvary inspirující čistoty a krásy.

  • Volně se otáčí v libovolném směru

    Hlavu diody ve svítidle Philips můžete otočit požadovaným směrem a namířit světlo tam, kde je třeba.

Zobrazit všechny specifikace

EcoPassport – Přehled specifikací našeho výrobku ve vztahu k životnímu prostředí

Společnosti Philips velice záleží na životním prostředí a společnosti, a proto silně podporuje ekologičnost výrobků.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat