Bodové svítidlo

    Saving in style

    Prozkoumejte nekonečné možnosti s tímto dokonale oblým bodovým světlem Philips z matného chromu. Lze je otáčet v libovolném směru, takže můžete světlo nasměrovat, kamkoli potřebujete. Zvýrazní vaše krásné předměty hřejivým bílým světlem.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Saving in style

  • Ušetří až 80 % energie

    Ušetří až 80 % energie

    Velkou výhodou fluorescenčních svítidel je energetická účinnost. Fluorescenční svítidlo spotřebuje jen jednu pětinu energie běžné žárovky. To znamená, že instalace fluorescenčních svítidel Philips ve vašem domově a nahrazení standardních žárovek sníží náklady na elektrickou energii asi o 80 %!

  • Mimořádně dlouhá životnost žárovky

    Mimořádně dlouhá životnost žárovky

    Součástí balení je žárovka Philips s mimořádně dlouhou životností – až 6 000 hodin.

  • Robustní a spolehlivá

    Robustní a spolehlivá

    Navrženo pro dlouhodobé používání. Každý model svítidla z kolekce Philips Ecomoods používá vysoce kvalitní materiály a součásti. Díky sérii Philips Ecomoods si nyní můžete koupit kvalitní osvětlení, které vydrží.

  • Rozptýlené teplé bílé světlo

    Rozptýlené teplé bílé světlo

    Toto svítidlo využívá nejnovější technologii úsporných žárovek společnosti Philips a vytváří tak záplavu teplého přirozeného bílého světla. Rozptýlené světlo ozáří vaši místnost teplým bílým světlem a umožní tak kombinovat funkčnost a respekt vůči životnímu prostředí. Rozptýlené světlo je ideální pro celkové osvětlení.

  • Nastavitelné bodové světlo

    Nastavitelné bodové světlo

    Namiřte světlo požadovaným směrem jednoduchým nastavením, otočením nebo nakloněním bodové hlavy lampy.

  • Stylový současný design

    Svítidla Ecomoods mají průzračný současný design, zcela odlišný od oněch klasických, neforemných a vizuálně odpudivých energii šetřících výrobků. Jsou tenká, úhledná a elegantní, a každé designové svítidlo v kolekci je navrženo jako skvělá kombinace formy a funkce.

  • Matný chrom

    Ozdobte svůj interiér touto lampou v barvě matného chromu – stříbřitě matného kovu.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat