Wi-Fi

  Cinema 21:9

  LCD TV

  Každý večer premiéra

  Nechte se ohromit sledováním Blu-ray filmů nebo HDTV na mimořádně široké obrazovce o úhlopříčce 142 cm (56"). LCD TV Philips Cinema 21:9 nabízí skutečný širokoúhlý zážitek srovnatelný s kinem, dokonale odpovídající původnímu filmovému formátu 21:9 (2,39:1). Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Cinema 21:9 LCD TV

142 cm (56"), Full HD 1080p, digitální televize 56PFL9954H/12 Najít podobné výrobky

Každý večer premiéra

díky filmovému formátu 21:9 a Ambilight

 • Perfect Natural Motion pro velice plynulý pohyb ve filmech Full HD

  Vychutnejte si akci bez chvění. Technologie Perfect Natural Motion odhadne pohyb v obraze a opraví chvění jak ve vysílaném, tak v nahraném filmovém materiálu (včetně filmů ve formátu 1080p a 24p True Cinema na discích Blu-Ray a DVD). Bez ohledu na rychlost akce na obrazovce je výsledkem mnohem plynulejší a nerušenější obraz s vynikající ostrostí. Vychutnejte si výkon pohybu, který překonává kvalitu kina!

 • Filmový poměr stran 21:9, žádné černé pruhy v horní a spodní části

  Filmový poměr stran 21:9, žádné černé pruhy v horní a spodní části

  Většina televizorů má poměr stran 16:9 (nebo 1,78:1) a rozlišení Full HD 1080p. Velkorozpočtové hollywoodské trháky jsou ale většinou natáčeny v mnohem větším poměru stran 2,39:1. Nové televizory Philips Cinema s poměrem stran 21:9 se naprosto shodují s původním formátem filmu s poměrem stran 21:9 (2,39:1), který použili režiséři. Takže bez ohledu na to, jaký film chcete zrovna sledovat, jej můžete sledovat v původním poměru stran a bez černých pruhů.

 • Technologie Ambilight Spectra 3 pro pohlcující zážitek ze sledování

  Technologie Ambilight Spectra 3 pro pohlcující zážitek ze sledování

  Dejte zážitku ze sledování nový rozměr díky technologii Ambilight Spectra 3. Patentovaná technologie společnosti Philips zvětšuje obrazovku promítáním světla ze zadní strany obrazovky na okolní stěnu. Ambilight automaticky nastavuje barvu a jas světla obklopujícího televizor tak, aby odpovídaly obrazu. Výsledkem je pohlcující zážitek ze sledování. Díky technologii Ambilight Spectra 3 filmy skutečně ožívají!

 • Perfect Pixel HD Engine pro bezkonkurenční ostrost a průzračnost

  Perfect Pixel HD Engine pro bezkonkurenční ostrost a průzračnost

  Zažijte nepřekonatelnou ostrost a čistotu technologie Perfect Pixel HD Engine. Každý pixel obrazu je vylepšen, aby se lépe hodil k okolním pixelům a aby tak byl vytvořen přirozenější obraz. Výsledkem je jedinečná kombinace ostrosti, přirozených detailů, živých barev, dokonalého kontrastu a přirozeného plynulého pohybu, ať sledujete cokoli. Čistý a jako žiletka ostrý obraz je výsledkem detekce a redukce artefaktů a šumu ve všech zdrojích obsahu – od multimédií po standardní televizi.

 • Philips Net TV s Wi-Fi pro online služby v televizoru

  Philips Net TV s Wi-Fi pro online služby v televizoru

  Vychutnejte si s Net TV bohatý výběr online služeb. Užijte si filmy, obrázky, populárně naučné pořady a další obsah přímo v televizoru tak, jak to máte rádi. Jednoduše připojte domácí kino přímo k domácí síti pomocí ethernetového připojení a pomocí dálkového ovladače procházejte a vybírejte, co chcete sledovat. Nabídka Philips poskytuje přístup k populárním službám Net TV přizpůsobeným televizní obrazovce. Dále je díky připojení k počítačové síti DLNA možné pomocí dálkového ovladače sledovat videa a přistupovat k obrázkům uloženým v počítači.

 • Displej LCD Full HD s rozlišením 2560 x 1080p

  Užijte si v televizoru Cinema 21:9 zdroje Full HD jako vysílání HDTV nebo Blu-ray. Jedinečný filmový formát disponuje rozlišením 2560 x 1080p, který odpovídá poměru stran 21:9 obrazovky.

 • 200Hz Clear LCD*, 1 ms odezvy: vynikající ostrost pohybu

  Vychutnejte si extrémní ostrost pohybu. Technologie společnosti Philips 200Hz Clear LCD snižuje reakční dobu LCD televizoru na neuvěřitelnou 1 ms, takže budete fascinováni akcí i během těch nejrychlejších automobilových honiček. Nebudete sledovat auto roztažené přes obrazovku.

 • Užijte si širokou nabídku videí z YouTube a dalších

  Net TV přináší bohatý výběr videí z YouTube a dalších webových stránek zaměřených na video. Videa jsou šitá na míru obrazovce televizoru, tak se posaďte a užijte si online videa v optimální kvalitě.

 • DLNA PC síťové připojení pro sledování videa z počítače

  DLNA PC síťové připojení umožňuje sledování videa, prohlížení obrázků a poslech hudby z počítače

 • Příjem MPEG4 HDTV prostřednictvím tuneru DVB-T a kabelového tuneru DVB

  Obrazovka Full HD nabízí širokoúhlé rozlišení 1920 x 1080p, které představuje nejvyšší rozlišení pro nejlepší kvalitu obrazu. HDTV umožňuje přijímat obsah pozemního vysílání ve vysokém rozlišení prostřednictvím vestavěného tuneru. Podporuje signály pozemního vysílání DVB a kabelové signály DVB pro formáty MPEG-2 a MPEG-4. Získáte obraz a zvuk ve výjimečné kvalitě bez set-top boxu.

Zobrazit všechny specifikace
 • 200Hz Clear LCD zobrazuje díky kombinování 100Hz technologie a scanning backlight při 50% pracovním cyklu 200 scén za sekundu.
 • 8denní EPG, služba není dostupná ve všech zemích
 • DVB-T, podporováno pouze ve vybraných zemích
 • DVB-C, pouze ve vybraných zemích a pro vybrané operátory. Většina aktuálních informacích je uvedena na typovém štítku televizoru.
 • Nabídka služeb Net TV závisí na zemi a podmínkách použití.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat