Ultratenký televizor 4K UHD se systémem Android™

  další informace stáhněte <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/5/55pus8809_12/55pus8809_12_elr_.pdf" target="_blank">here</a>
  další informace stáhněte here

  Ultratenký televizor 4K UHD se systémem Android™

  Ultratenký televizor 4K UHD se systémem Android

  Rozlišení Ultra HD rychlostí světla: Televizor Philips řady 8800 s rozlišením Ultra HD s technologií Ambilight. Užívej si strhující rozlišení 4K a bleskově rychlé zpracování díky výkonu Android. Procházení v televizoru Smart TV nikdy nebylo tak rychlé a zábavné. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

8800 series Ultratenký televizor 4K UHD se systémem Android™

139 cm (55"), LED televizor 4K Ultra HD, Šestijádrové, Dvojitý tuner DVB-T/T2/C/S/S2 55PUS8809/12 Najít podobné výrobky

Prodloužená záruka 5 let na Televize s funkci Ambilight

Ultratenký televizor 4K UHD se systémem Android

S 3strannou funkcí Ambilight

 • Podsvícení Ambilight navždy změní váš zážitek ze sledování televize

  Podsvícení Ambilight navždy změní váš zážitek ze sledování televize

  Už jste vytvořili domov, který je něco víc než jen dům. Proč tedy nezvolit televizor, který atmosféru domova podpoří? Díky jedinečné technologii Ambilight společnosti Philips je obrazovka mnohem širší – a zážitek ze sledování mnohem hlubší – mimořádně široká záře se promítá ze tří stran televizní obrazovky na okolní stěny. Barva, živost a vzrušení překračují hranice obrazovky a zaplní váš obývací pokoj úchvatným a intenzivním diváckým zážitkem.

 • Díky mimořádně úzkému rámečku si můžete zamilovat ještě větší porci obrazu

  Díky mimořádně úzkému rámečku si můžete zamilovat ještě větší porci obrazu

  Tradiční televizory mají rámy, které připomínají spíše rámy obrazů. Náš mimořádně úzký rámeček je moderní a úzký, obrazu se tedy užijete více.

 • Ultratenké linie pro zdokonalený profil

  Ultratenké linie pro zdokonalený profil

  Úhledná. Špičková. Zdokonalená. Precizní. Ultratenká silueta Philips. Že něco tak tenkého může vzbudit tolik zájmu, by nemělo být překvapením, když uvážíme, jak důmyslně pak bude působit vybavení vaší domácnosti.

 • 4K Ultra HD: rozlišení, jaké jste ještě neviděli

  4K Ultra HD: rozlišení, jaké jste ještě neviděli

  Dívejte se na televizi jako nikdy předtím díky čtyřikrát vyššímu rozlišení než při klasickém Full HD. 3840x2160 pixelů poskytuje dokonalý živý obraz, který se vám stane oknem do nového světa.

 • 1000Hz PMR Ultra HD pro dokonalý a detailní obraz s pohybem

  1000Hz PMR Ultra HD pro dokonalý a detailní obraz s pohybem

  Nic se nemůže rovnat adrenalinovému napětí při hraní, sportovních přenosech nebo akčních filmech v televizoru Ultra HD. Právě proto je tento televizor Philips vybaven technologií 1000Hz Perfect Motion Rate Ultra: abyste si mohli vychutnat dokonale plynulý pohyblivý obraz v rozlišení Ultra HD. I když váš puls může být neklidný, sledovanému obrazu se to stát nesmí.

 • Obchod Google Play™ – svět na dosah ruky

  Obchod Google Play™ – svět na dosah ruky

  Můžete si připadat jako dítě v cukrárně a vychutnat si lahodnou nabídku aplikací, her a všech skvělých doplňků dostupných v obchodě Google Play™, například prohlížeč Chrome™, YouTube™, Google Movies, Google Music, aplikace pro sociální sítě a další... to vše v televizoru se systémem Android™.

 • Díky dvojitému tuneru můžete sledovat nebo nahrávat více než jeden program najednou

  Díky dvojitému tuneru můžete sledovat nebo nahrávat více než jeden program najednou

  Už nikdy se nemusíte hádat, na co se kdo bude dívat. Díky dvojitému tuneru můžete sledovat oblíbený seriál i fotbalový zápas současně. Naše funkce dvojitého nahrávání vám umožní sledovat jeden program a zároveň nahrávat další, takže se vždy můžete později podívat na další skvělý pořad.

 • Integrovaná Smart Camera se objeví zrovna, když ji potřebujete

  Integrovaná Smart Camera se objeví zrovna, když ji potřebujete

  Teď ji vidíte, a teď zase ne! Inteligentní kamera Philips je nenápadně skrytá v dolní části rámu televizoru, takže nijak nenarušuje jeho čisté linie. Zahájíte-li hovor ve službě Skype™ nebo začnete komunikovat s televizorem pomocí gest, kamera se šikovně vyklopí jedním kliknutím dálkového ovladače.

 • Perfect Pixel Ultra HD – objevte úchvatnou kvalitu obrazu

  Naše oceněná technologie kvality obrazu založená na naší tradici v této oblasti pozvedá kvalitu HD obrazu na novou úroveň. Algoritmy zpracování technologie Perfect Pixel Ultra HD převádí jakýkoli obraz vstupu na vaší obrazovce do rozlišení 4K Ultra HD. A výsledek? Ať sledujete online video nebo nativní obsah UHD, dokonalou ostrost, pohyb, jas i barvy od společnosti Philips si opravdu vychutnáte.

 • Ukazujte, pište, mluvte nebo používejte gesta – opravdu chytrá interakce

  Komunikace s televizorem je snazší a zábavnější než kdy jindy. Náš naprosto intuitivní dálkový ovladač je vybaven obvyklými vychytávkami, jako jsou tlačítka zkratek, funkce ukazování a klikání myší i klávesnicí na opačné straně... a nejen tím. Chcete ztlumit hlasitost? Stačí přejet rukou (bez dálkového ovladače!), vestavěná kamera rozpozná gesto a hlasitost příslušně upraví. Nechce se vám používat klávesnici? Promluvte do dálkového ovladače a výsledky se objeví na televizní obrazovce! Máte k dispozici opravdu chytřejší zážitky.

 • Od aplikací až po službu Cloud TV: více online zábavy než kdy jindy

  Představte si neustále se rozšiřující portfolio aplikací Smart na svém televizoru. Od hudby z YouTube až po službu Video On Demand a další, můžete upravit, které aplikace si přidáte na ovládací panel. Chcete více? Objevte službu Cloud TV. Se stovkami prémiových mezinárodních kanálů je to skvělá možnost, jak sledovat svoje oblíbené pořady a objevit populární pořady z celého světa. Díky službě Cloud Explorer získáte přístup ke službě Dropbox™, kde můžete sledovat (a sdílet) svoje oblíbené fotografie videa na velké obrazovce.

Zobrazit všechny specifikace
 • Aplikace Philips TV Remote a související funkce jsou různé u jednotlivých modelů a v jednotlivých zemích, stejně jako se liší podle modelu chytrého zařízení a operačního systému. Podrobnosti naleznete na adrese www.philips.com/TV.
 • Nabídka aplikací Android se liší podle země. Více informací naleznete ve svém místním obchodě Google Play Store.
 • Aplikace pro televizory Smart naleznete na adrese www.philips.com/TV, kde jsou uvedeny nabídky služeb pro vaši zemi.
 • Nabídka cloudové TV závisí na dostupnosti v dané zemi a předpisech
 • Kompatibilita závisí na certifikaci pro funkci Wi-Fi Miracast Android 4.2 nebo novější. Podrobnosti naleznete v dokumentaci zařízení.
 • Nahrávání USB lze použít pouze pro digitální kanály. Nahrávání může být omezeno ochranou vysílání proti kopírování (CI+). Mohou rovněž platit omezení podle jednotlivých zemí a kanálů.
 • Rodiče by měli dohlížet na děti, které sledují 3D obraz, a dávat pozor, zda se u nich neprojevují výše uvedené nepříjemné pocity. Sledování 3D obrazu se nedoporučuje u dětí do 6 let, protože jejich zrakové ústrojí ještě není plně vyvinuto.
 • Televizor podporuje příjem DVB vysílání ‚Free to air‘. Někteří operátoři DVB nemusí být podporováni. Aktuální seznam naleznete v části Nejčastější dotazy na webových stránky podpory společnosti Philips. Někteří operátoři vyžadují podmíněný přístup a předplatné. Další informace získáte od operátora.
 • Spotřeba energie v kWh za rok je počítána ze spotřeby elektrické energie televizoru při provozu 4 hodin za den po dobu 365 dní. Reálná spotřeby energie závisí na tom, jak mnoho bude televizor využíván.
 • Elektronický programový průvodce (EPG) a skutečné možnosti jeho zobrazení (až na 8 dní) závisejí na jednotlivých zemích a poskytovatelích služeb.
 • (Philips) kompatibilní pouze se specifickým přehrávačem Philips.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat