myLiving Bodové svítidlo

County, bronzová, LED 533520616 Najít podobné výrobky
  • Ozdobte svůj domov světlem

    Chcete-li získat další informace, stáhněte si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/5/533520616/533520616_elr_.pdf" target="_blank">Energetický štítek</a>
    Chcete-li získat další informace, stáhněte si Energetický štítek

    Bodové svítidlo

    53352/06/16 Najít podobné výrobky

    Autentický rustikální styl ve spojení s nejmodernější technologií – Philips myLiving County představuje elegantní kovové bodové světlo v bronzovém provedení. Tradiční tvar skrývá pokročilé diody LED, které vrhají spoustu hřejivého bílého světla, které je jasné a nádherné jako halogenové osvětlení. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Ozdobte svůj domov světlem

  • Vysoce kvalitní světlo LED

    Vysoce kvalitní světlo LED

    Technologie LED integrovaná v tomto svítidle Philips představuje unikátní řešení, vyvinuté společností Philips. Zapíná se okamžitě a současně umožňuje optimální světelný výkon, který nechá vyniknout jasné barvy vašeho domova.

  • Hřejivé bílé světlo

    Hřejivé bílé světlo

    Teplota barvy světla se může různit a udává se v jednotkách Kelvin (K). Žárovky s nízkou hodnotou teploty světla v Kelvinech poskytují hřejivé, přívětivější světlo, zatímco žárovky s vyšší hodnotou přinášejí chladné světlo, které působí energičtěji. Tato žárovka Philips nabízí hřejivé bílé světlo vytvářející útulnou atmosféru.

  • Nastavitelné bodové světlo

    Nastavitelné bodové světlo

    Namiřte světlo požadovaným směrem jednoduchým nastavením, otočením nebo nakloněním bodové hlavy lampy.

  • Úspora energie

    Úspora energie

    Oproti ostatním běžným žárovkám tato úsporná žárovka Philips šetří energii, a tak vám pomáhá šetřit vaše peníze i životní prostředí.

  • Vytvořte stylovou a přívětivou atmosféru

    Vytvořte stylovou a přívětivou atmosféru

    Svítidlo je navrženo tak, aby splňovalo nejmodernější požadavky, trendy a styly, takže bezproblémově zapadne do vašeho interiéru a vytvoří atmosféru, jakou jste vždy chtěli.

  • Perfektní relaxace a atmosféra

    Perfektní relaxace a atmosféra

    Obývací pokoj je srdcem každého domova – místem, kde se scházejí a relaxují rodiny a kde tráví čas se svými hosty. Osvětlení obývacího pokoje nebo ložnice musí být flexibilní a musí se snadno přizpůsobit různým typům použití v průběhu dne. Pečlivé umístění různých zdrojů světla a hra s vrstvením světla také přispívá k vytvoření dojmu prostoru a propůjčuje pokoji světlý vzhled a pocit otevřenosti.

Zobrazit všechny specifikace

EcoPassport – Přehled specifikací našeho výrobku ve vztahu k životnímu prostředí

Společnosti Philips velice záleží na životním prostředí a společnosti, a proto silně podporuje ekologičnost výrobků.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat