Stolní svítidlo

  Zářící svět plný přátel

  Přenosné svítidlo Philips Drago je chytré světlo LED, které vašim nejmladším poskytne vodítko během noci. Odolné bezpečné tělo v zelené barvě je měkké a lze je mačkat. Zapíná se nakloněním a nabíjí se v dokovací stanici. Neobsahuje BPA a je určeno pro děti. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

myKidsRoom Stolní svítidlo

Drago, zelená, LED 445123316 Najít podobné výrobky

Zářící svět plný přátel

 • Měkký plyšový kamarád

  Měkký plyšový kamarád

  Toto přenosné svítidlo Philips je pro vaše dítě téměř jako opravdový kamarád. Díky bezpečné technologii LED a na dotek měkkému provedení bude vašemu maličkému dobrým nočním společníkem.

 • Jemné noční světlo

  Jemné noční světlo

  Toto přenosné svítidlo Philips bdí nad spánkem vašeho dítěte. Pokud by se dítě probudilo ze zlého snu, uklidní je zářící světelný kamarád, který nespí celou noc a hlídá jeho spánek.

 • Bezpečné orientační světlo

  Bezpečné orientační světlo

  Přenosné svítidlo Philips, to je chytré světlo LED, které bude v noci průvodcem pro vaše maličké.

 • Vysoce kvalitní světlo LED

  Vysoce kvalitní světlo LED

  Technologie LED integrovaná v tomto svítidle Philips představuje unikátní řešení, vyvinuté společností Philips. Zapíná se okamžitě a současně umožňuje optimální světelný výkon, který nechá vyniknout jasné barvy vašeho domova.

 • Hřejivé bílé světlo

  Hřejivé bílé světlo

  Teplota barvy světla se může různit a udává se v jednotkách Kelvin (K). Žárovky s nízkou hodnotou teploty světla v Kelvinech poskytují hřejivé, přívětivější světlo, zatímco žárovky s vyšší hodnotou přinášejí chladné světlo, které působí energičtěji. Tato žárovka Philips nabízí hřejivé bílé světlo vytvářející útulnou atmosféru.

 • Pro děti

  Pro děti

  Toto svítidlo Philips určené do dětského pokoje vytváří prostředí, které podporuje děti v jejich nejoblíbenější zálibě: zábavě a kreativitě! Avšak svítidlo je rovněž navrženo tak, aby bylo pro vaše dítě bezpečné – je chladné na dotyk, robustní a je na něm použitý netoxický nátěr.

 • Snadné dobíjení

  Snadné dobíjení

  Chcete-li toto svítidlo Philips nabít, jednoduše je vložte do přibalené nabíjecí základny a stisknutím tlačítka spusťte nabíjení.

 • Pro zapnutí a vypnutí nakloňte

  Pro zapnutí a vypnutí nakloňte

  Tohle svítidlo Philips můžete zapnout nebo vypnout nakloněním. Je to překvapivě snadné a zábavné.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat