Vyberte svítidlo
myLiving
Bílé stolní LED svítidlo Bolton
NOVÉ

myLiving Stolní svítidlo

Bolton, bílá, LED 432696716 Najít podobné výrobky
  • Ozdobte svůj domov světlem

    Chcete-li získat další informace, stáhněte si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/4/432696716/432696716_elr_.pdf" target="_blank">Energetický štítek</a>
    Chcete-li získat další informace, stáhněte si Energetický štítek

    Stolní svítidlo

    43269/67/16 Najít podobné výrobky

    Módní stolní svítidlo LED Philips myLiving Bolton z kvalitního opálově bílého skla je stylové, ale decentní. Jemné křivky a antracitový podstavec zapadnou k jakémukoli stylu dekoru a nádherné bílé světlo dodává moderní atmosféru. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Ozdobte svůj domov světlem

  • Vysoce kvalitní světlo LED

    Vysoce kvalitní světlo LED

    Technologie LED integrovaná v tomto svítidle Philips představuje unikátní řešení, vyvinuté společností Philips. Zapíná se okamžitě a současně umožňuje optimální světelný výkon, který nechá vyniknout jasné barvy vašeho domova.

  • Hřejivé bílé světlo

    Hřejivé bílé světlo

    Teplota barvy světla se může různit a udává se v jednotkách Kelvin (K). Žárovky s nízkou hodnotou teploty světla v Kelvinech poskytují hřejivé, přívětivější světlo, zatímco žárovky s vyšší hodnotou přinášejí chladné světlo, které působí energičtěji. Tato žárovka Philips nabízí hřejivé bílé světlo vytvářející útulnou atmosféru.

  • Úspora energie

    Úspora energie

    Oproti ostatním běžným žárovkám tato úsporná žárovka Philips šetří energii, a tak vám pomáhá šetřit vaše peníze i životní prostředí.

  • Dlouhá životnost až 15 let

    Dlouhá životnost až 15 let

    Zdroj světla, na který se můžete spolehnout. Integrované diody LED použité v tomto svítidle Philips vydrží až 15 000 hodin (což se rovná 15 letům, vycházíme-li z průměrného používání 3 hodiny denně, při nejméně 13 000 spínacích cyklech). Je opravdu příjemné pomyslet na to, že se nebudete muset starat o údržbu ani o výměnu žárovky a zároveň se budete těšit z perfektního světelného prostředí ve vaší domácnosti.

  • Tlačítko pro zapnutí a vypnutí na kabelu

    Tlačítko pro zapnutí a vypnutí na kabelu

    Díky tlačítku diskrétně zabudovanému do kabelu můžete svítidlo snadno rozsvěcovat i zhasínat.

  • Vytvořte stylovou a přívětivou atmosféru

    Svítidlo je navrženo tak, aby splňovalo nejmodernější požadavky, trendy a styly, takže bezproblémově zapadne do vašeho interiéru a vytvoří atmosféru, jakou jste vždy chtěli.

  • Perfektní relaxace a atmosféra

    Obývací pokoj je srdcem každého domova – místem, kde se scházejí a relaxují rodiny a kde tráví čas se svými hosty. Osvětlení obývacího pokoje nebo ložnice musí být flexibilní a musí se snadno přizpůsobit různým typům použití v průběhu dne. Pečlivé umístění různých zdrojů světla a hra s vrstvením světla také přispívá k vytvoření dojmu prostoru a propůjčuje pokoji světlý vzhled a pocit otevřenosti.

Zobrazit všechny specifikace

Eco passport - Our environmental product specifications overview

Philips cares about the environment and society at large, and strongly supports eco-design of products.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat