širokoúhlý Flat TV

  Pozvedněte své zážitky ze sledování o úroveň výše

  Technologie Pixel Plus 3 HD, LCD, funkce Ambilight Full Surround a technologie Clear LCD tohoto televizoru Philips Cineos s plochou obrazovkou přináší mimořádný zážitek ze sledování. Zařízení Digital Media Reader vám díky připojení k PC poskytne úplný přístup k multimediálnímu obsahu. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Cineos širokoúhlý Flat TV

107 cm (42"), LCD, integrovaný digitální 42PF9831D/10 Najít podobné výrobky

Pozvedněte své zážitky ze sledování o úroveň výše

s technologií Pixel Plus 3HD a Ambilight

 • HD Ready pro nejvyšší kvalitu zobrazení signálu s vysokým rozlišením

  HD Ready pro nejvyšší kvalitu zobrazení signálu s vysokým rozlišením

  Vychutnejte si výjimečnou kvalitu obrazu s vysokým rozlišením a plně se připravte na zdroje vysokého rozlišení jako set top box HDTV nebo disk Blu-Ray. HD ready je ochranná známka zařízení, které nabízí vyšší kvalitu obrazu než technologie progressive scan. Zařízení vyhovuje přísným normám asociace EICTA a nabízí obrazovku, která zobrazuje signál s vysokým rozlišením. Umožňuje univerzální analogové připojení YPbPr i nekomprimované digitální připojení DVI nebo HDMI, s podporou HDCP. Zobrazuje signál s rozlišením 720p a 1080i při frekvenci 50 Hz a 60 Hz.

 • Technologie Ambilight Full Surround pro pohlcující zážitek ze sledování

  Technologie Ambilight Full Surround pro pohlcující zážitek ze sledování

  Technologie Ambilight 4 významně přispívá celkovému zážitku ze sledování a designu televizoru. Vytváří prostorovou světelnou záři, která doplňuje barvy a intenzitu světla na všech čtyřech stranách obrazu a s jedinečným designem vytváří dojem plovoucího displeje. Světlo Ambilight je promítáno na odrážející plochu, která je integrovanou součástí jedinečného designu televizoru. Díky tomu je nezávislé na poloze nebo upevnění televizoru. Přizpůsobením okolního osvětlení stimuluje uvolněnější sledování a vylepšuje vnímání detailů, kontrastu a barev na obrazovce a zcela vás pohltí.

 • LCD displej WXGA s vysokým rozlišením 1366 x 768p

  Tento displej WXGA disponující nejmodernější technologií LCD obrazovek je vybaven širokoúhlým vysokým rozlišením 1366 x 768p pixelů. Poskytuje skvělý obraz bez blikání díky technologii Progressive Scan, s optimálním jasem a vynikajícími barvami. Tento živoucí a ostrý obraz vám nabídne vylepšený zážitek ze sledování.

 • Integrovaný digitální tuner pro příjem DVB-T

  Integrovaný digitální tuner DVB-T umožňuje příjem digitálního pozemního vysílání, aniž by byl třeba přídavný set top box. Vychutnejte si kvalitní televizi bez rušení.

 • Technologie Pixel Plus 3 HD pro ten nejčistší a nejostřejší obraz HDTV

  Technologie Pixel Plus 3 HD nabízí jedinečnou kombinaci dokonalé ostrosti, přirozených detailů, živých barev a přirozeného plynulého pohybu při všech typech vysokého rozlišení, standardních televizních signálech a multimediálním obsahu, aby zajistila zobrazení ve vysokém rozlišení. Každý pixel příchozího obrazu je vylepšen, aby se lépe hodil k okolním pixelům a aby tak byl vytvořen přirozenější obraz. Artefakty a šum ve všech zdrojích od multimédií po standardní televizi a komprimovaný signál HD jsou nalezeny a redukovány, aby byl zajištěn čistý obraz ostrý jako břitva.

 • Obrazovka Clear LCD s reakční dobou 3 ms pro mimořádnou ostrost pohybu

  Obrazovka Clear LCD poskytuje mimořádnou ostrost pohybu pro čistý a zářivý obraz dokonce i při rychlém pohybu na obrazovce. Vysoká obnovovací frekvence skenovací technologie podsvětlení zvyšuje ostrost reprodukce pohybu na účinnou reakční dobu 3 milisekundy (měřeno v BEW). Kromě toho vytváří vyšší dynamický kontrast a zvyšuje úhel sledování. Tato jedinečná technologie společnosti Philips přináší novou úroveň ostrosti pohybu na obrazovkách LCD, lepší než všechny technologie plochých obrazovek.

 • Kompaktní technologie subwooferu lambda/4 pro hluboké a výkonné basy

  Chcete hlubší zvukový zážitek z hudby a filmů.Integrovaný subwoofer s technologií lambda/4 vytváří velmi hluboké a výkonné basy ve vysoce kompaktním provedení s tenkým a plochým televizorem. Jednotka subwooferu s technologií lambda/4 využívá rezonující množství zvuku v systému duktů k produkci výkonných basů s menším zkreslením. Zvukový systém lambda/4 v kombinaci s kvalitními reproduktory středního rozsahu a výškovými reproduktory rovněž poskytují velmi prostorný stereofonní obraz.

 • Pomocí připojení k počítači máte přístup k fotografiím, hudbě a filmům

  Připojení k počítači poskytuje zábavný a snadný přístup k osobním digitálním souborům médií a multimediálnímu obsahu*. Otevřené standardy Ethernet (LAN) a WiFi se běžně používají pro kabelové i bezdrátové (doplňkové)** připojení a zajištění kompatibility. Můžete procházet sbírku svých digitálních fotografií, multimediálních videí a hudebních souborů v počítači pomocí domácí sítě LAN. Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní televizoru a softwaru Philips Multimedia Manager pro správu multimediálních souborů v počítači jsou tyto soubory dostupné pouhým stisknutím tlačítka (* podporované formáty zjistíte u jednotlivých výrobků, je nutná funkce PC-LAN ** Je vyžadováno doplňkové zařízení Ethernet bridge)

 • Připraveno pro bezdrátové připojení k počítači

  Rozhraní Wi-Fi je nejpoužívanější standard pro širokopásmové bezdrátové sítě. Díky funkci Příprava pro bezdrátové připojení* televizoru Philips můžete sdílet multimediální obsah počítače po celé domácnosti, bez množství kabelů. Vysoká propustnost znamená možnost vychutnat si kvalitní multimediální obrazy na vzdálenost až 100 metrů**. Získáte přístup k počítači Wi-Fi nebo domácí síti Wi-Fi (router). (*vyžaduje doplňkové zařízení WiFi Ethernet bridge. **může se v místních podmínkách lišit)

 • Slot USB a slot pro paměťové karty pro okamžité přehrání multimédií

  Můžete okamžitě sledovat a sdílet své filmy, fotografie a hudbu. Slot pro paměťovou kartu přijme karty typu Compact Flash I a II, Memory Stick, SD Card / Mini SD Card, Smart Media, Micro Drive (až 2 GB) a Multi Media Card. Jednoduše vložte paměťovou kartu do slotu na straně televizoru a můžete otevřít multimediální soubory na kartě. Konektor USB umožňuje přístup k multimediálním souborům většiny disků USB a většiny digitálních fotoaparátů (zařízení třídy USB).

 • 2 vstupy HDMI pro plně digitální HD připojení v jednom kabelu

  Rozhraní HDMI slouží k nekomprimovanému propojení digitálního spojení RGB mezi zdrojem a obrazovkou. Eliminací konverze do analogového signálu dosahuje perfektního přenosu obrazu. Nezkreslený signál zajišťuje méně blikání a jasnější obraz. Rozhraní HDMI inteligentně zprostředkuje maximální rozlišení ze zdrojového zařízení. Zařízení HDMI je plně zpětně kompatibilní se zdroji DVI, avšak navíc obsahuje digitální audio a ochranu proti kopírování HDCP. Se 2 vstupy HDMI lze připojit více zdrojů HD, například settop box HD, a přehrávač Blu-ray. Váš televizor je naprosto připraven na budoucnost ve znamení HD.

Zobrazit všechny specifikace
 • DVB-T, podporováno pouze ve vybraných zemích

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat