širokoúhlý Flat TV

  širokoúhlý Flat TV

  Pozvedněte své zážitky ze sledování o úroveň výše

  Nejnovější technologie plazmové obrazovky poskytuje neobyčejné potěšení ze sledování ostrého obrazu ve skvělých barvách v pohodlí domova. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

širokoúhlý Flat TV

107 cm (42"), plazmový, Progressive Scan 42PF5320/10 Najít podobné výrobky

Prodloužená záruka 5 let na Televize s funkci Ambilight

Pozvedněte své zážitky ze sledování o úroveň výše

s technologii Digital Crystal Clear

 • Komponentní video Progressive Scan pro optimalizovanou kvalitu obrazu

  Komponentní video Progressive Scan pro optimalizovanou kvalitu obrazu

  Technologie Progressive Scan zajišťuje dvojnásobné vertikální rozlišení obrazu a poskytuje tak mnohem ostřejší obraz. Místo toho, aby se na obrazovku nejdříve vysílal půlsnímek s lichými řádky a poté půlsnímek se sudými řádky, jsou oba půlsnímky zapsány současně. V každém okamžiku je tak vytvářen obraz v plném rozlišení. Při takovéto rychlosti vnímá oko ostřejší obraz bez chvění řádek.

 • Vylepšený plazmový displej WVGA s rozlišením 852 x 480p

  Tento displej WVGA disponující nejmodernější technologií plazmových obrazovek nabízí vylepšené širokoúhlé rozlišení 852 x 480p pixelů. Poskytuje skvělý obraz bez blikání díky technologii Progressive Scan, s optimálním jasem a vynikajícími barvami. Tento živoucí a ostrý obraz vám nabídne vylepšený zážitek ze sledování.

 • Technologie Digital Crystal Clear pro živější obraz jako v kině

  Technologie Digital Crystal Clear je tvořena souborem nových funkcí, které digitálně upravují a optimalizují úroveň kontrastu, barev a ostrosti obrazu. Je to jako sledování živých snímků v kině.

 • Systém Active Control se světelným senzorem vylepší kvalitu obrazu

  Systém Active Control je jedinečný a inteligentní způsob optimalizace kvality obrazu měřením a analyzováním příchozího signálu pro automatické úpravy nastavení kvality obrazu. Využívá světelný senzor pro přizpůsobení obrazového jasu podmínkám osvětlení v místnosti.

 • Virtual Dolby Surround pro zvukový zážitek jako v kině

  Virtual Dolby Surround je technologie zpracování zvuku pro dokonalejší prostorové zvukové efekty. Vytvoří stejný dojem jako systém Dolby Pro Logic bez přídavných zadních reproduktorů. Budete zcela vtaženi do děje na televizní obrazovce.

 • Vhodný podstavec v elegantním provedení dodáván s přístrojem

  Součástí balení je i podstavec na nábytek s odpovídajícím designem.

 • Prohlížení PC obsahu v druhém okně na televizní obrazovce

  Picture-in-Graphics představuje malé okno v hlavním obrazu, které umožňuje sledovat data/obrázky na hlavní televizní obrazovce. Tím umožňuje současně sledovat data/obrázky a televizi.

 • Funkce Smart Picture a Smart Sound pro přizpůsobení obrazu a zvuku

  Režimy předvoleb společnosti Philips pro funkce Smart Picture a Smart Sound vám poskytují přímý přístup pomocí jednoho tlačítka na dálkovém ovladači. Můžete zvolit optimalizované nastavení obrazu i zvuku pro nejrůznější režimy obrazu a zvuku.

 • Formát DVI-I přináší nejlepší obraz a flexibilní připojení

  Vstup DVI-I slouží k připojení nekomprimovaného širokopásmového digitálního signálu RGB ze zdroje na obrazovku. Eliminací převodu digitálního signálu na analogový přináší dokonalý obraz bez šumu, který je jasný a nebliká. Vstup DVI podporuje ochranu proti kopírování HDCP, která umožňuje zobrazení programů chráněných proti kopírování z digitálních přijímačů, DVD přehrávačů a HD rekordérů. Rozhraní DVI-I je připraveno pro budoucnost, protože je možné je připojit ke všem zařízením HDMI (je požadován převodový kabel). Vstup DVI-I také podporuje analogové signály PC-VGA.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat