Profesionální televizor LCD

  Pro nadšené hosty

  Tento elegantní televizor Hospitality vybavený integrovaným slotem pro karty SmartCard představuje nejlepší řešení zábavy pro hosty s ochranou proti neautorizovanému zásahu. Hosté si mohou vychutnat digitální televizi, připojit svá vlastní zařízení a dokonce i poslouchat hudbu v koupelně. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Profesionální televizor LCD

System, úhl. 107 cm, LCD, integrovaný digitální 42HFL5850D/10 Najít podobné výrobky

Pro nadšené hosty

Televizor Philips Digital Hospitality se slotem pro kartu SmartCard

 • Patice SmartCard s ochranou proti neautorizovanému zásahu

  Integrovaná patice SmartCard Xpress umožňuje jiným výrobcům pomocí aplikačních karet rozšířit funkčnost televizoru bez potřeby dalších zařízení a externích připojení. Pomocí ovládacích rozhraní SerialXpress (podporuje protokoly UART a RS232) a SmartPlug lze televizor též připojit k externím dekodérům a set-top boxům všech hlavních výrobců interaktivních systémů.

 • USB klonování všech nastavení pro rychlou instalaci

  Nabízí možnost snadného zkopírování všech naprogramovaných nastavení z jednoho televizoru do dalších za méně než minutu. Tato funkce zajišťuje jednotné nastavení televizorů a významně zkracuje dobu a náklady na instalaci.

 • Dálková aktualizace softwaru

  Televizní software, ovládající funkce typické pro hotel, může být dálkově aktualizován certifikovaným poskytovatelem systému.

 • Zobrazení integrovaných hodin s buzením a zprávou

  Zabudované zobrazení hodin s funkcí buzení budíkem odstraňuje potřebu investice do dalších hodin, kabelů a propojení v místnosti. Automatická synchronizace pomocí teletextu a uchování nastavení budíku během krátkodobých výpadků proudu dále zvyšují pohodlí hostí

 • Rozlišení Full HD (1920 x 1080p) s integrovaným tunerem DVB-T

  Díky nejmodernější technologii obrazovek LCD má plné velké širokoúhlé rozlišení 1 920 x 1 080p. Nabízí nejlepší možnou kvalitu obrazu ze všech formátů vstupního signálu HD. Poskytuje zářivý, živoucí a ostrý obraz bez blikání, který hostům poskytne ještě větší zážitek ze sledování. Integrovaný tuner DVB-T v televizoru může kromě existujících analogových kanálů nabídnout příjem kanálů digitálního pozemního televizního vysílání. Rovněž umožní hostům poslouchat digitální rádiové stanice.

 • Konektor USB pro snadné a rychlé přehrávání multimédií

  Tento televizor Philips umožňuje snadné a rychlé přehrávání multimediálního obsahu. Mezi podporované formáty přehrávání patří MP3, soubory prezentace (.alb) a fotografie JPEG.

 • Vstup pro počítač umožňuje používat televizor rovněž jako počítačový monitor

  Díky vstupu pro počítač můžete připojit televizor k počítači a používat televizor jako počítačový monitor.

 • Konektor externího reproduktoru a dodatečné napájení

  Televizor je vybaven audio konektorem s výstupem zesilovače pro snadnou instalaci externího reproduktoru (například v koupelně) bez potřeby investic do externího zařízení. Extra integrovaný napájecí zdroj odstraňuje potřebu odděleného napájecího zdroje pro interaktivní systém. V případě samostatného použití lze přídavný napájecí zdroj vypnout a šetřit energii.

 • Kompatibilní s připojovacím panelem společnosti Philips, který hostům umožní využít vlastní zařízení

  Tento televizor hladce spolupracuje s připojovacími panely společnosti Philips. Host může snadno připojit a vychutnat si média z počítače, přehrávače MP3, DVD přehrávače, videokamery a různých dalších zařízení. Díky funkci automatické detekce se připojovací panel a televizor automaticky přenou na zobrazení obsahu zařízení, které host připojí.

 • SmartPower pro úsporu energie

  Intenzitu podsvětlení lze kontrolovat a předem nastavit pomocí systému a snížit tak spotřebu energie až o 50 %, což značně snižuje náklady na energii.

 • Design přátelský k životnímu prostředí a kryt omezující hoření

  Podpora udržitelného rozvoje je nedílnou součástí toho, jak společnost Philips přistupuje k obchodu. Televizory Philips jsou navrženy a vyráběny podle našich principů EcoDesign, které jsou zaměřeny na snižování celkového dopadu na životní prostředí snižováním spotřeby, odstraněním nebezpečných látek, snížením hmotnosti, efektivnějším balením a lepší recyklovatelností. Televizory Philips mají též speciální kryt z materiálu, který omezuje oheň. Nezávislé testy provedené službami požární ochrany ukázaly, že zatímco běžné televizory po styku s plameny mohou požár v domácnosti zesílit, televizory Philips k šíření ohně nepřispívají.

Zobrazit všechny specifikace
 • Informace o zemích podporujících systém DVB-T získáte u svého zástupce společnosti Philips.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat