Wi-Fi

  Aurea

  LCD TV

  Ponořte se do jedinečného zážitku

  Změňte s Aureou svůj zážitek ze sledování. Díky jedinečnému aktivnímu rámu Ambilight a ohromující kvalitě obrazu a zvuku se můžete pohroužit do nejbáječnějšího zážitku ze sledování. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Aurea LCD TV

102 cm (40"), Full HD 1080p, digitální televize 40PFL9904H/12 Najít podobné výrobky

Ponořte se do jedinečného zážitku

 • Perfect Natural Motion pro velice plynulý pohyb ve filmech Full HD

  Vychutnejte si akci bez chvění. Technologie Perfect Natural Motion odhadne pohyb v obraze a opraví chvění jak ve vysílaném, tak v nahraném filmovém materiálu (včetně filmů ve formátu 1080p a 24p True Cinema na discích Blu-Ray a DVD). Bez ohledu na rychlost akce na obrazovce je výsledkem mnohem plynulejší a nerušenější obraz s vynikající ostrostí. Vychutnejte si výkon pohybu, který překonává kvalitu kina!

 • Technologie aktivního rámu Ambilight pro fantastický zážitek ze sledování

  Technologie aktivního rámu Ambilight pro fantastický zážitek ze sledování

  Ponořte se do jedinečného zážitku s technologií aktivního rámu Ambilight. Tato patentovaná technologie společnosti Philips vytváří s pomocí více než 250 LED diod okolo obrazovky vícebarevný světelný rám, přesahující na okolní stěnu. Technologie Ambilight automaticky dolaďuje barvu a jas přesahujícího světla podle obrazu na televizoru, a pomáhá tak vytvářet působivý zážitek ze sledování. Zažijte s technologií aktivního rámu Ambilight dotek magie.

 • Perfect Pixel HD Engine pro bezkonkurenční ostrost a průzračnost

  Perfect Pixel HD Engine pro bezkonkurenční ostrost a průzračnost

  Zažijte nepřekonatelnou ostrost a čistotu technologie Perfect Pixel HD Engine. Každý pixel obrazu je vylepšen, aby se lépe hodil k okolním pixelům a aby tak byl vytvořen přirozenější obraz. Výsledkem je jedinečná kombinace ostrosti, přirozených detailů, živých barev, dokonalého kontrastu a přirozeného plynulého pohybu, ať sledujete cokoli. Čistý a jako žiletka ostrý obraz je výsledkem detekce a redukce artefaktů a šumu ve všech zdrojích obsahu – od multimédií po standardní televizi.

 • Philips Net TV s Wi-Fi pro online služby v televizoru

  Philips Net TV s Wi-Fi pro online služby v televizoru

  Vychutnejte si s Net TV bohatý výběr online služeb. Užijte si filmy, obrázky, populárně naučné pořady a další obsah přímo v televizoru tak, jak to máte rádi. Jednoduše připojte domácí kino přímo k domácí síti pomocí ethernetového připojení a pomocí dálkového ovladače procházejte a vybírejte, co chcete sledovat. Nabídka Philips poskytuje přístup k populárním službám Net TV přizpůsobeným televizní obrazovce. Dále je díky připojení k počítačové síti DLNA možné pomocí dálkového ovladače sledovat videa a přistupovat k obrázkům uloženým v počítači.

 • 100Hz Clear LCD, odezva 2 ms pro dokonalou ostrost pohybu

  100Hz Clear LCD, odezva 2 ms pro dokonalou ostrost pohybu

  Obrazovka 100Hz Clear LCD poskytuje mimořádnou ostrost pohybu. Aplikace dvojnásobné snímkové frekvence přináší v porovnání s běžnými displeji LCD více než dvojnásobné zvýšení ostrosti reprodukce pohybu a zkrácení doby odezvy na 2 milisekundy. Nyní si můžete vychutnat průzračný obraz i při rychlém pohybu na obrazovce.

 • Full HD TV s rozlišením 1920 x 1080p

  Obrazovka Full HD nabízí širokoúhlé rozlišení 1920 x 1080p, které představuje nejvyšší rozlišení pro nejlepší kvalitu obrazu. Je plně připravena pro budoucí vylepšení, jelikož podporuje signály s rozlišením 1080p ze všech zdrojů, včetně nejnovějších, např. Blu-ray a pokročilé HD herní konzole. Zpracování signálu je podstatně vylepšeno, aby podporovalo vyšší kvalitu signálu a rozlišení. Poskytuje skvělý obraz Progressive Scan bez blikání s vynikajícím jasem a barvami.

 • Televizor LED TV se skvělým obrazem a nízkou spotřebou energie

  Žádné kompromisy! Vynikající kvalita obrazu. Oslnivý design. Nízká spotřeba energie. S LED televizorem dostanete to nejlepší z obou světů – skvělý obraz s vysokým jasem, neuvěřitelným kontrastem a ostrostí a živoucími barvami, to všechno ve štíhlém, tenkém provedení. Nejlepší je, že si můžete krásný obraz užít s úsporou až 40 % energie ve srovnání s běžnými LCD televizory o stejné úhlopříčce. Čeká vás překrásný obraz a nejmodernější design v jednom.

 • 2 x 15 W RMS s BBE pro svěží a čistý zvuk

  Zvuk s vysokým rozlišením BBE představuje technologii vylepšení zvuku (licence společnosti BBE Sound), která vám umožní vychutnat si opravdu přirozenou hudbu, srozumitelné mluvené slovo, bohaté a čisté vokály.

 • Užijte si širokou nabídku videí z YouTube a dalších

  Net TV přináší bohatý výběr videí z YouTube a dalších webových stránek zaměřených na video. Videa jsou šitá na míru obrazovce televizoru, tak se posaďte a užijte si online videa v optimální kvalitě.

 • Celoskleněný čelní design jako doplněk vašeho interiéru

  Vyspělá technologie v ohromujícím designu. Rozvinutá LED technologie umožnila společnosti Philips Aureu zmenšit a zúžit více než kdy předtím. Úžasný bílý aktivní rám Ambilight a celoskleněné krycí čelo obrazovky vypadají skvěle, ať je televizor zapnutý nebo vypnutý. Dekorativní dálkový ovladač s výsuvnou kolébkou se na všem konferenčním stolku bude vyjímat jako klenot. Aurea byla stvořena, aby se stala doplňkem vašeho interiéru.

Zobrazit všechny specifikace
 • DVB-T MPEG4 pouze pro: Francii, Španělsko, Dánsko, Norsko, Finsko, Švédsko. DVB-C MPEG4 pouze pro vybrané poskytovatele: Dánsko, Norsko, Finsko, Švédsko. Většina aktuálních informací je k dispozici na typovém štítku televizoru nebo prostřednictvím webu www.philips.com/support pod konkrétním typovým číslem.
 • Nabídka služeb Net TV závisí na zemi a podmínkách použití.
 • Je zapotřebí volitelný modul Philips DVB-S (číslo součásti PFS0001, jen v Německu, Rakousku a Švýcarsku)

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat