Televizory s plochou obrazovkou

  Televizory s plochou obrazovkou

  Pozvedněte své zážitky ze sledování o úroveň výše

  Televizor Philips Cineos s plochou obrazovkou Full HD 1080p, technologií Perfect Pixel HD Engine, Ambilight Surround a 100 Hz Clear LCD přináší mimořádný zážitek ze sledování. Připojení USB a čtečka paměťových karet vám poskytnou úplný přístup k multimediálnímu obsahu. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Cineos Televizory s plochou obrazovkou

94 cm (37"), LCD, integrovaný digitální 37PFL9732D/10 Najít podobné výrobky

Prodloužená záruka 5 let na Televize s funkci Ambilight

Pozvedněte své zážitky ze sledování o úroveň výše

s Perfect Pixel HD a technologií Ambilight

 • Displej LCD Full HD s rozlišením 1920 x 1080p

  Displej LCD Full HD s rozlišením 1920 x 1080p

  Obrazovka Full HD nabízí širokoúhlé rozlišení 1920 x 1080p, které představuje nejvyšší rozlišení pro nejlepší kvalitu obrazu. Je plně připravena pro budoucí vylepšení, jelikož podporuje signály s rozlišením 1080p ze všech zdrojů, včetně nejnovějších, např. Blu-ray a pokročilé HD herní konzole. Zpracování signálu je podstatně vylepšeno, aby podporovalo vyšší kvalitu signálu a rozlišení. Poskytuje skvělý obraz Progressive Scan bez blikání s vynikajícím jasem a barvami.

 • HD Ready pro nejvyšší kvalitu zobrazení signálu s vysokým rozlišením

  HD Ready pro nejvyšší kvalitu zobrazení signálu s vysokým rozlišením

  Vychutnejte si výjimečnou kvalitu obrazu s vysokým rozlišením a plně se připravte na zdroje vysokého rozlišení jako set top box HDTV nebo disk Blu-Ray. HD ready je ochranná známka zařízení, které nabízí vyšší kvalitu obrazu než technologie progressive scan. Zařízení vyhovuje přísným normám asociace EICTA a nabízí obrazovku, která zobrazuje signál s vysokým rozlišením. Umožňuje univerzální analogové připojení YPbPr i nekomprimované digitální připojení DVI nebo HDMI, s podporou HDCP. Zobrazuje signál s rozlišením 720p a 1080i při frekvenci 50 Hz a 60 Hz.

 • Perfect Pixel HD Engine pro bezkonkurenční ostrost a průzračnost

  Perfect Pixel HD Engine pro bezkonkurenční ostrost a průzračnost

  Zažijte nepřekonatelnou ostrost a čistotu technologie Perfect Pixel HD Engine. Každý pixel obrazu je vylepšen, aby se lépe hodil k okolním pixelům a aby tak byl vytvořen přirozenější obraz. Výsledkem je jedinečná kombinace ostrosti, přirozených detailů, živých barev, dokonalého kontrastu a přirozeného plynulého pohybu, ať sledujete cokoli. Čistý a jako žiletka ostrý obraz je výsledkem detekce a redukce artefaktů a šumu ve všech zdrojích obsahu – od multimédií po standardní televizi.

 • Obrazovka 100 Hz Clear LCD pro vynikající ostrost pohybu (3 ms)

  Obrazovka 100 Hz Clear LCD pro vynikající ostrost pohybu (3 ms)

  Obrazovka 100 Hz Clear LCD poskytuje mimořádnou ostrost pohybu pro čistý a zářivý obraz dokonce i při rychlém pohybu na obrazovce. Aplikace dvojnásobné snímkové frekvence je kompatibilní s vysokou 100Hz obnovovací frekvencí. Dochází k více než dvojnásobnému zvýšení ostrosti reprodukce pohybu v porovnání s běžnými displeji LCD a zkrácení reakční doby na 3 milisekundy (měřeno v BEW). Tato jedinečná technologie společnosti Philips přináší novou úroveň ostrosti pohybu na obrazovkách LCD.

 • HD Natural Motion pro velice plynulý pohyb ve filmech s plným vysokým rozlišením

  HD Natural Motion pro velice plynulý pohyb ve filmech s plným vysokým rozlišením

  Společnost Philips vyvinula systém HD Natural Motion, který minimalizuje trhavé pohyby viditelné ve filmovém obsahu. Oceněný algoritmus předvídá pohyb objektů a upravuje trhané pohyby ve vysílání i v nahraném filmovém materiálu (např. na DVD a Blu-ray discích). Výsledný plynulý, dokonale ostrý obraz přenáší zážitek při sledování na vyšší úroveň.

 • Integrovaný digitální tuner pro příjem DVB-T

  Integrovaný digitální tuner DVB-T umožňuje příjem digitálního pozemního vysílání, aniž by byl třeba přídavný set top box. Vychutnejte si kvalitní televizi bez rušení.

 • Technologie Ambilight Surround pro pohlcující zážitek ze sledování

  Pomocí světel obklopujících obraz technologie Ambilight 3 významně přispívá celkovému zážitku ze sledování díky světlu na třech stranách, které doplňují barvy a intenzitu světla obrazu na obrazovce. Přizpůsobením okolního osvětlení umožňuje uvolněnější sledování a lepší vnímání detailů, kontrastu a barev obrazu. Technologie Ambilight 3 automaticky a nezávisle přizpůsobuje barvy na každé straně obrazovky podle měnícího se obsahu na obrazovce. Díky třetímu světlu Ambilight je nyní horní okraj obrazu zcela obklopen a naprosto vás ponoří do sledování.

 • Otočný podstavec ve shodném provedení

  Kvalitní stojan je speciálně navržen pro tento televizor, proto nabízí maximální volnost při umístění. Stojan je k televizoru předem namontovaný. Umožňuje tedy snadnou instalaci plochého televizoru bez náročného sestavování. Vychutnejte si nejlepší úhel sledování díky natočení podle vlastních potřeb.

 • Slot USB a slot pro paměťové karty pro okamžité přehrání multimédií

  Můžete okamžitě sledovat a sdílet své filmy, fotografie a hudbu. Slot pro paměťovou kartu přijme karty typu Compact Flash I a II, Memory Stick, SD Card / Mini SD Card, Smart Media, Micro Drive (až 2 GB) a Multi Media Card. Jednoduše vložte paměťovou kartu do slotu na straně televizoru a můžete otevřít multimediální soubory na kartě. Konektor USB umožňuje přístup k multimediálním souborům většiny disků USB a většiny digitálních fotoaparátů (zařízení třídy USB).

 • 3 vstupy HDMI pro plně digitální připojení s HD v jednom kabelu

  Rozhraní HDMI slouží k nekomprimovanému propojení digitálního spojení RGB mezi zdrojem a obrazovkou. Eliminací konverze do analogového signálu dosahuje perfektního přenosu obrazu. Nezkreslený signál zajišťuje méně blikání a jasnější obraz. Rozhraní HDMI inteligentně zprostředkuje maximální rozlišení ze zdrojového zařízení. Zařízení HDMI je plně zpětně kompatibilní se zdroji DVI, avšak navíc obsahuje digitální audio a ochranu proti kopírování HDCP. Se 3 vstupy HDMI lze připojit více zdrojů HD, například settop box HD, a přehrávač Blu-ray. Váš televizor je naprosto připraven na budoucnost ve znamení HD.

Zobrazit všechny specifikace
 • DVB-T, podporováno pouze ve vybraných zemích

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat