myLiving Nástěnné svítidlo

Patra, hliník, LED 332574816 Najít podobné výrobky
  • Giving light a new experience

    Chcete-li získat další informace, stáhněte si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/3/332574816/332574816_elr_.pdf" target="_blank">Energetický štítek</a>
    Chcete-li získat další informace, stáhněte si Energetický štítek

    Nástěnné svítidlo

    33257/48/16 Najít podobné výrobky

    Toto architektonické nástěnné svítidlo ze šedého hliníku upoutá veškerou pozornost svým skvělým tvarem. Vyzařuje silné hřejivé bílé světlo LED a vytváří krásné efekty obousměrného světla. Inspirativní světelná záře pro sofistikovaný životní styl. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Giving light a new experience

  • Hřejivé bílé světlo

    Hřejivé bílé světlo

    Toto svítidlo využívá nejnovější technologii osvětlení společnosti Philips s nejmodernějšími, vysoce výkonnými diodami LED, jež poskytují záři teplého bílého světla s teplotou barvy 2 700 K.

  • Mimořádně dlouhá životnost

    Mimořádně dlouhá životnost

    Zdroj světla, kterému můžete důvěřovat. Svítidla Philips LED nabízí výjimečně dlouhou životnost, nejméně 20 000 hodin, což odpovídá životnosti 20 let při průměrném používání 3 hodiny/den a 13 000 cyklech zapnutí a vypnutí. Se svítidly Philips LED se nebudete muset starat o údržbu nebo výměnu žárovky a zároveň se budete těšit z perfektního světelného prostředí ve vaší domácnosti.

  • Ušetří až 80 % energie

    Ušetří až 80 % energie

    Technologie osvětlení LED využívaná ve svítidlech společnosti Philips je vysoce energeticky účinná (7,5W modul vydává světlo v intenzitě 350 lumenů). Proto každé z těchto svítidel šetří energii, pomáhá spotřebitelům ušetřit za elektřinu a přispívá k ochraně životního prostředí. Chcete-li svůj domov osvětlit energeticky účinnými svítidly, která přinášejí skvělé světlo a jsou k dispozici v řadě moderních provedení, hledejte výrobky LED společnosti Philips.

  • Splynutí světla a designu

    Toto designové svítidlo s esencí minimalismu se vzpírá tradičním omezením a vytváří světlo a světelné tvary inspirující čistoty a krásy.

  • Efekt světla nahoru i dolů

    Toto nástěnné svítidlo vyzařuje paprsky nahoru a dolů, čímž vytváří elegantní a nepřehlédnutelné dekorativní světelné efekty za zdech.

  • Efekt rozptýleného světla

    Rozptýlené světlo svítidla Philips bíle a teple ozáří místnost a umožní tak kombinovat funkčnost a respekt vůči životnímu prostředí.

  • Tlačítko pro zapnutí a vypnutí na výrobku

    Díky tlačítku diskrétně zabudovanému do výrobku můžete snadno rozsvěcovat i zhasínat.

Zobrazit všechny specifikace

Eco passport - Our environmental product specifications overview

Philips cares about the environment and society at large, and strongly supports eco-design of products.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat