Zavřít Stáhnout obrázek

Videa

[trigger to render Video Gallery]

  Obrázky

  Buďte součástí akce!

  Objevte svět plný zážitků se Smart LED 3D televizorem Philips 32PFL5507. Užijte si skvělý LED obraz v rozlišení Full HD a nekonečné možnosti technologie Smart TV Plus a vstupte do světa 3D!

  Zobrazit všechny specifikace
  Zobrazit ocenění

  Vlastnosti výrobku

  • Integrované Wi-Fi pro bezdrátové použití technologie Smart TV

   S integrovaným Wi-Fi v televizoru Philips máte doma bezdrátový přístup ke světu plnému obsahu se Smart TV.

  • Množství online aplikací, videí k zapůjčení a funkce Catch-Up TV

   Půjčujte si filmy přímo z online videopůjčoven, sledujte své oblíbené kanály pomocí funkce Catch-Up TV a vychutnejte si bohatou nabídku online aplikací se službou Net TV. Můžete také brouzdat po internetu.

  • Ovládejte televizor pomocí smartphonu, tabletu nebo klávesnice

   Ovládejte svůj televizor co nejsnadněji a nejpohodlněji. Chcete-li ovládat aplikaci Smart TV, stačí připojit bezdrátovou klávesnici nebo použít smartphone či tablet.

  • Vychutnejte si fotky, hudbu a filmy na televizoru s technologií SimplyShare

   Sdílejte fotky, hudbu a filmy prostřednictvím technologie SimplyShare z chytrého telefonu, tabletu nebo počítače a vychutnejte si je na velké obrazovce.

  • Hledání, program, nahrávání* a pozastavení televizního vysílání

   Nahrajte si živé digitální vysílání na zařízení USB zapojené do vašeho televizoru Philips nebo pozastavte obsah, kdykoli si chcete udělat přestávku, a pokračujte ve sledování, kdykoli chcete. Použijte funkci elektronický programový průvodce (EPG) k nalezení svých oblíbených televizních programů a jednoduše si nastavte své oblíbené nahrávky. Nyní můžete sledování televize naplánovat podle sebe.

  • Funkce 3D Clarity 400 pro strhující zážitek s 3D obrazem v rozlišení Full HD

   Užívejte si na televizoru Philips strhující 3D obraz v rozlišení Full HD. Funkce 3D Clarity 400 využívající technologii aktivního 3D nabízí bezkonkurenční zážitek ze sledování 3D obrazu ve vysokém rozlišení. Můžete dokonce převádět jakýkoli 2D obsah do živého a dokonalého 3D.

  • Užívejte si jakýkoli 2D obsah v dokonalém 3D pouhým stisknutím tlačítka

   Sledujte celou svou sbírku filmů v živém a dokonalém 3D – dokonce i klasické staré černobílé filmy. Philips nabízí převod jakéhokoli 2D obsahu ve vysoké kvalitě v reálném čase pouhým stisknutím tlačítka. Zaručuje, že se titulky budou zobrazovat v konstantní hloubce a nebude docházet k chybám jako zobrazení pozadí na popředí.

  • Jedinečný režim hraní dvou hráčů na celé obrazovce pro 2D hry

   Díky 3D brýlím Philips váš televizor umožňuje jedinečný zážitek z hraní dvou hráčů na celé obrazovce. U 2D her pro dva hráče je obrazovka obvykle rozdělena na dvě poloviny. Technologie 3D však umožňuje jediným stisknutím tlačítka, aby si oba hráči současně užívali hraní ve 2D na celé obrazovce.

  • Televizor Full HD TV s technologií Pixel Plus HD pro lepší detaily a jas

   Technologie Pixel Plus HD nabízí jedinečnou kombinaci dokonalé ostrosti, přirozených detailů, živých barev a hladkého přirozeného pohybu. Čistý a zcela ostrý obraz zajišťuje systém, který detekuje a redukuje veškeré artefakty a šum nacházející se ve zdrojovém signálu, ať již pochází z multimediálního zařízení nebo se jedná o běžný televizní signál či dokonce o vysoce komprimovaný formát HD.

  • Vynikající obraz LED s neuvěřitelným kontrastem

   Nejpokročilejší světelná technologie LED v tomto Full HD LED televizoru kombinuje atraktivní minimalistický design s úžasnou kvalitou obrazu a také s nejnižší spotřebou energie ve své kategorii. Navíc světelná technologie LED neobsahuje žádné nebezpečné materiály. Díky podsvícení LED si můžete vychutnat nízkou spotřebu energie, vysoký jas, neuvěřitelný kontrast a ostrost i živé barvy.

  • 400Hz Perfect Motion Rate (PMR) pro vynikající ostrost pohybu

   Standard 400Hz Perfect Motion Rate (PMR) přináší mimořádnou ostrost pro jasný a živý obraz v rychlých akčních filmech. Nový standard Philips PMR představuje kombinaci viditelných efektů displeje s nejrychlejší obnovovací frekvencí, funkce HD Natural Motion a unikátního vzorce zpracování, pro bezkonkurenční ostrost pohybu.

  * Net TV: Pro kompletní nabídku služeb ve vaší zemi navštivte webové stránky www.philips.com/smarttv.
  * Nahrávání na zařízení USB funguje pouze u digitálních kanálů s podporou elektronického programového průvodcem (IP-EPG), funkce může být omezena na určité země a kanály. Nahrávání může být omezeno ochranou proti kopírování vysílaného obsahu (CI+). Je nutné připojení k internetu.
  * Splňuje požadavky označení DivX Certified®, umožňuje přehrávání videa DivX® až do rozlišení HD 1080p, včetně prémiového obsahu.
  * Rodiče by měli dohlížet na děti, které sledují 3D obraz, a dávat pozor, zda se u nich neprojevují výše uvedené nepříjemné pocity. Sledování 3D obrazu se nedoporučuje u dětí do 6 let, protože jejich zrakové ústrojí ještě není plně vyvinuto.
  * Televizor podporuje příjem DVB vysílání ‚Free to air‘. Někteří operátoři DVB nemusí být podporováni. Aktuální seznam naleznete v části Nejčastější dotazy na webových stránky podpory společnosti Philips. Někteří operátoři vyžadují podmíněný přístup a předplatné. Další informace získáte od operátora.
  * Spotřeba energie v kWh za rok je počítána ze spotřeby elektrické energie televizoru při provozu 4 hodin za den po dobu 365 dní. Reálná spotřeby energie závisí na tom, jak mnoho bude televizor využíván.
  * 8denní EPG, služba není dostupná ve všech zemích
  * Zařízení je vhodné pro příjem maďarského pozemního vysílání digitální televize s otevřeným přístupem

  Naposledy prohlížené výrobky

  Mohlo by vás zajímat