širokoúhlý Flat TV

  Mimořádný zážitek ze sledování

  Funkce Ambilight a technologie Pixel Plus 2 přináší novou úroveň kvality obrazu. Technologie LCD a neviditelné ploché reproduktory NXT zajišťují naprostou pohodu a mimořádný zážitek ze sledování, který je podpořen novým a atraktivním designem. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Matchline širokoúhlý Flat TV

32", LCD 32PF9986/12 Najít podobné výrobky

Mimořádný zážitek ze sledování

s důmyslným a atraktivním designem

 • LCD displej WXGA s vysokým rozlišením 1366 x 768p

  Tento displej WXGA disponující nejmodernější technologií LCD obrazovek je vybaven širokoúhlým vysokým rozlišením 1366 x 768p pixelů. Poskytuje skvělý obraz bez blikání díky technologii Progressive Scan, s optimálním jasem a vynikajícími barvami. Tento živoucí a ostrý obraz vám nabídne vylepšený zážitek ze sledování.

 • Technologie Pixel Plus 2 pro lepší detaily, sytost a čistotu

  Pixel Plus 2 je technologie pro zpracování digitálního obrazu, která vylepšuje rozlišení nehybných a pohyblivých obrazů. Nepřidává pouze pixely, ale také pixely zlepšuje a tím dosahuje neuvěřitelné ostrosti a hloubky obrazu, vždy a z jakéhokoliv zdroje. A nezlepšuje pouze rozlišení. Další výhodou je lepší reprodukce barev vedoucí k jemnějším barevným detailům a skvělému jasu.

 • Funkce Digital Natural Motion pro plynulý pohyblivý obraz

  Společnost Philips vyvinula systém Digital Natural Motion, který eliminuje trhavý pohyb v obraze. Systém Digital Natural Motion předvídá pohyb objektů a upravuje trhané pohyby ve vysílání i v nahrávaném filmovém materiálu (například na disku DVD). Výsledný hladký, dokonale ostrý obraz přenáší zážitek ze sledování na vyšší úroveň.

 • Systém Active Control se světelným senzorem vylepší kvalitu obrazu

  Systém Active Control je jedinečný a inteligentní způsob optimalizace kvality obrazu měřením a analyzováním příchozího signálu pro automatické úpravy nastavení kvality obrazu. Využívá světelný senzor pro přizpůsobení obrazového jasu podmínkám osvětlení v místnosti.

 • Dva integrované reproduktory NXT Monolith s úžasným výkonem

  Přelomový princip plošného zdroje zvuku NXT byl vyvinut v technologii soustav reproduktorů Monolith, která používá vnější plochu televizoru jako reproduktorovou membránu a reproduktory jsou prakticky neviditelné. Výsledkem je ohromující design a čisté a přímé vyzařování zvuku.

 • Barevné podsvícení vylepšuje zážitek ze sledování

  Barevné podsvícení nabízí uvolněnost při sledování a jedinečné okolí díky měkkému světlu na stěnách kolem televizoru. Výzkum ukázal, že sledování televize s přizpůsobeným okolním osvětlením je mnohem uvolněnější. Barvy systému Ambilight se automaticky přizpůsobují obrazu na televizoru a přidávají nový vjem při sledování. Světlo lze také přepnout na pevně nastavené barvy nebo různé odstíny bílé. V pohotovostním režimu může být systém zapnut v libovolné barvě a vytvořit tak v místnosti jedinečnou atmosféru.

 • Funkce Dual screen se 2 tunery rozdělí obraz v televizoru na dvě části

  Funkce Full Dual Screen umožňuje rozdělení obrazovky na dvě poloviny s nezávislými obrazy z televize, videorekordéru, DVD nebo teletextu současně. Sledujte svůj oblíbený program, zatímco se ostatní nerušeně dívají na něco jiného - zvuk druhého obrazu lze poslouchat se sluchátky.

 • Teletext s pamětí 1 200 stránek pro okamžitý rychlý přístup k teletextu

  Teletext je běžně dostupný systém přenášený většinou vysílacích společností. 1200stránkový inteligentní text poskytuje mimořádně rychlý přístup k informacím při změně stránek.

 • Formát DVI-I přináší nejlepší obraz a flexibilní připojení

  Vstup DVI-I slouží k připojení nekomprimovaného širokopásmového digitálního signálu RGB ze zdroje na obrazovku. Eliminací převodu digitálního signálu na analogový přináší dokonalý obraz bez šumu, který je jasný a nebliká. Vstup DVI podporuje ochranu proti kopírování HDCP, která umožňuje zobrazení programů chráněných proti kopírování z digitálních přijímačů, DVD přehrávačů a HD rekordérů. Rozhraní DVI-I je připraveno pro budoucnost, protože je možné je připojit ke všem zařízením HDMI (je požadován převodový kabel). Vstup DVI-I také podporuje analogové signály PC-VGA.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat