Televizor LED Professional

Televizor EasySuite, úhl. 81 cm, LED, DVB-T2/T/C 32HFL3010T/12 Najít podobné výrobky
  • Neuvěřitelná funkčnost pro hosty

    Chcete-li získat další informace, stáhněte si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/3/32hfl3010t_12/32hfl3010t_12_elr_.pdf" target="_blank">Energetický štítek</a>
    Chcete-li získat další informace, stáhněte si Energetický štítek

    Televizor LED Professional

    32HFL3010T/12 Najít podobné výrobky

    Díky tomuto úspornému televizoru LED si můžete užívat výhod speciální řady Hospitality. Umožněte hostům zakoupit prémiový obsah, informujte je přes hotelové informační stránky a použijte nejnovější technologii vzdáleného přístupu pro bezproblémovou instalaci a ovládání Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Neuvěřitelná funkčnost pro hosty

S chytrými informačními stránkami hotelu

  • LED televizor pro obraz s neuvěřitelným kontrastem

    LED televizor pro obraz s neuvěřitelným kontrastem

    Díky podsvícení LED si budete moci užívat nízkou spotřebu energie a krásné linie v kombinaci s vysokým jasem, neuvěřitelným kontrastem a živoucími barvami.

  • Kompatibilita s funkcí MyChoice k zajištění opakovaných příjmů

    Kompatibilita s funkcí MyChoice k zajištění opakovaných příjmů

    Funkce MyChoice představuje jednoduchý způsob s nízkými náklady, jak hostům zpřístupnit placené televizní kanály. Současně průběžně přináší dodatečné příjmy, které umožňují umořit vaši počáteční investici do televizoru.

  • Funkce SmartInstall zajišťuje jednoduchou vzdálenou instalaci a údržbu

    Funkce SmartInstall zajišťuje jednoduchou vzdálenou instalaci a údržbu

    Díky funkci SmartInstall je instalace a údržba televizoru hračka. S jednoduchým webovým nástrojem můžete vzdáleně nastavit a instalovat televizory, aniž byste museli chodit do pokojů! Ušetří vám čas a zaručí soukromí pro hosty. Ať už potřebujete aktualizovat informace na stránkách hotelu nebo instalovat nové kanály, funkce SmartInstall zvládne vše.

  • SmartInfo pro interaktivní informační stránky hotelu

    SmartInfo pro interaktivní informační stránky hotelu

    Funkce SmartInfo umožňuje poskytovat hostům informace o hotelu nebo městu. Vaši hosté mají přístup k interaktivním webovým stránkám hotelu, dokonce i když není televizor připojen k intranetu nebo internetu. Informace můžete pravidelně a jednoduše měnit, takže hosté budou neustále informováni o novinkách hotelu.

  • Serial Xpress Protocol Easy pro interaktivní systémy

    Serial Xpress Protocol Easy pro interaktivní systémy

    Díky protokolu Serial Xpress Protocol Easy může být televizor připojen k externím dekodérům a set-top boxům všech hlavních poskytovatelů interaktivních systémů.

  • Plné režimy pro hotely, nemocnice a věznice

    Veškeré funkce vyžadované pro profesionální použití v prostředích, která vyžadují víc než obývací pokoj. Od zamčení hlasitosti a nabídky po přísnější testování materiálů, úsporu energie, dálkové ovladače se zámkem chránícím před krádeží a speciální prvky pro nemocnice a věznice, které berou v úvahu úzce zaměřené aplikace.

  • Připojení dalších sluchátek pro osobní poslech

    Tato reproduktorová soustava nabízí připojení dalších sluchátek. Kdykoli budete chtít, můžete připojit vlastní sluchátka a vychutnat si osobní zážitek z poslechu.

  • Kompatibilní se systémem přivolání pomoci, optimalizováno pro sektor zdravotní péče

    Kompatibilita se systémem přivolání pomoci dělá z televizoru Philips Healthcare vysoce integrovaný nástroj, který neposkytuje pouze zábavu, ale i pohodlně přístupnou pomoc v případech pohotovosti.

  • Zobrazení hodin na obrazovce pro maximální pohodlí hostů

    Díky našemu novému zobrazení hodin na obrazovce hosté snadno zjistí aktuální čas. Stačí stisknout tlačítko a na televizní obrazovce se zobrazí hodiny, které nabízejí vylepšenou viditelnost a nižší spotřebu energie.

  • Zabraňte neautorizovanému použití zámkem pro ovládání joystickem

    Pomocí zámku pro ovládání joystickem může správce zabránit neautorizovanému použití televizoru pomocí joysticku a šetřit tak provozní náklady.

  • Design přátelský k životnímu prostředí a kryt omezující hoření

    Podpora udržitelného rozvoje je nedílnou součástí toho, jak společnost Philips přistupuje k obchodu. Televizory Philips jsou navrženy a vyráběny podle našich principů EcoDesign, které jsou zaměřeny na snižování celkového dopadu na životní prostředí snižováním spotřeby, odstraněním nebezpečných látek, snížením hmotnosti, efektivnějším balením a lepší recyklovatelností. Televizory Philips mají též speciální kryt z materiálu, který omezuje oheň. Nezávislé testy provedené službami požární ochrany ukázaly, že zatímco běžné televizory po styku s plameny mohou požár v domácnosti zesílit, televizory Philips k šíření ohně nepřispívají.

  • Nízká spotřeba energie

    Televizory Philips jsou navrženy tak, aby byla co nejvíce snížena spotřeba energie. To nejen snižuje dopad na životní prostředí, ale také omezuje provozní náklady.

Zobrazit všechny specifikace
  • Dostupnost funkcí závisí na implementaci vybrané integrátorem.
  • Typická spotřeba elektrické energie v zapnutém stavu, měřená dle IEC62087 Ed 2. Reálná spotřeby energie závisí na tom, jak mnoho bude televizor využíván.
  • Tento televizor obsahuje olovo jen v určitých částech nebo součástkách, kde nelze použít jinou technologii, v souladu se stávajícími osvobozujícími klauzulemi směrnice RoHS.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat