Phoenix

  další informace stáhněte <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/3/3115331ph/3115331ph_elr_.pdf" target="_blank">here</a>
  další informace stáhněte here

  Phoenix

  Světlo, které se přizpůsobí vaší náladě

  Nástěnné a stropní svítidlo Philips hue Phoenix nabízí stmívatelné světlo od hřejivého tónu až po chladný, takže se snadno sladí s okamžiky vašeho dne. Můžete je připojit k domácí síti Wi-Fi prostřednictvím můstku hue (není součástí dodávky) a poté snadno ovládat pomocí chytrého zařízení. Zobrazit všechny výhody

 • Světlo, které se přizpůsobí vaší náladě

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Světlo, které se přizpůsobí vaší náladě

Světlo na dosah ruky

 • 4 světelná schémata pro vaše denní činnosti

  Získejte nejlepší osvětlení, ať děláte cokoliv. Osvětlení Philips hue má to nejlepší světlo pro vaše denní činnosti ve 4 světelných schématech. „Povzbuzení“ vás ponoří do chladného a zářivého světla a dodá vám mimořádnou sílu. „Koncentrace“ vám umožní se soustředit a pracovat v jemném vyladění jasného bílého světla. „Čtení“ poskytuje optimální teplé bílé světlo, které vám neunaví oči – skvěle si při něm počtete. „Relaxace“ vám pomůže uvolnit se při měkkém a hřejivém bílém světle,

 • Pokročilé vytváření prostoru s bílým světlem od teplých tónů po chladné

  Vytvořte si to správné prostředí pro jakýkoli okamžik prostřednictvím řady nádherného osvětlení LED v přírodní bílé barvě. Aplikace v chytrém zařízení vám umožní nastavit libovolný odstín bílého světla, od chladného denního světla plného energie (6 500 K) po uvolňující, hřejivé bílé světlo (2 200 K).

 • Přirozené a plynulé tlumení světla bez dalších kabelů

  Nastavujte jas osvětlení Philips hue snadno a bez námahy pomocí chytrého zařízení. Nepotřebujete zavádět další kabely ani instalovat stmívač do zásuvky.

 • 3D textura pro efekt třpytivého světla

  Osvětlení hue Phoenix má 3D texturu, která zlepšuje jeho vzhled a zajistí příjemný rozptyl světla. Povrch svítidla je pokrytý šestiúhelníkovým vzorem, který zachycuje a odráží světlo, což vytváří efekt třpytu. Efekt se mění v závislosti na úhlu pohledu, takže osvětlení hue Phoenix působí ve vašem domově jako dynamická a zajímavá dekorace, i když jsou světla zhasnutá.

 • Ovládání všech funkcí z chytrého zařízení s pokročilými funkcemi

  Připojte toto svítidlo Philips hue k můstku hue a objevte plnou škálu možností osvětlení. Ovládejte svítidlo hue bezdrátově z jakéhokoli zařízení iOS nebo Android pomocí aplikace Philips hue nebo jakékoli aplikace jiného výrobce vytvořené pro svítidla hue. Nastavujte časovače, upozornění, budíky, funkci geofencing pro lehké zabezpečení a synchronizujte se zábavním systémem, aby byl zážitek z odstínů světla úplný.

 • Dostávejte světelná upozornění a zůstaňte ve spojení

  Nastavte osvětlení Philips hue tak, aby vás upozorňovalo na příchozí hovory, zprávy, aktualizace sociálních médií, schůzky, počasí a další relevantní komunikaci na chytrém zařízení. Prostřednictvím platformy IFTTT můžete pro osvětlení nastavit různé chování. Prostorová světelná upozornění hue představují příjemný způsob, jak zůstanete informovaní a ve spojení.

 • Nastavte zapínání a vypínání světel v době, kdy nejste doma

  Zařiďte, aby to vypadalo, že jste doma, i když nejste. Nastavte naplánované alarmy nebo využijte časovače, které budou světla zapínat a vypínat v pevně stanovenou nebo náhodnou dobu. Díky přístupu online můžete také domácí osvětlení ovládat přímo prostřednictvím aplikace na svém chytrém zařízení. Povolte v aplikaci funkci geofencing a vaše světla se budou automaticky zapínat a vypínat, když vejdete z domu nebo jej opustíte. Pro vaše pohodlí a klid – ať jste kdekoli.

 • Vždy aktuální

  Osvětlení Philips hue je založeno na energeticky úsporné, bezpečné a spolehlivé technologii ZigBee, která umí ovládat osvětlení. Systém neustále obohacují nové funkce a zlepšení. Aktualizace softwaru i firmwaru probíhají bezdrátově a bez potíží, přímo na výrobek hue.

 • Připojte až 50 žárovek a svítidel hue

  K můstku Philips hue můžete připojit až 50 žárovek a svítidel. Začněte jednoduše s jakýmikoli dostupnými startovacími sadami a začněte přidávat výrobky Philips hue. Osvětlení pak můžete ovládat jediným dotykem prstu prostřednictvím intuitivní aplikace Philips hue pro chytrá zařízení iOS a Android.

Zobrazit všechny specifikace

EcoPassport – Přehled specifikací našeho výrobku ve vztahu k životnímu prostředí

Společnosti Philips velice záleží na životním prostředí a společnosti, a proto silně podporuje ekologičnost výrobků.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat