Phoenix

  další informace stáhněte <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/3/3115231ph/3115231ph_elr_.pdf" target="_blank">here</a>
  další informace stáhněte here

  Phoenix

  Světlo, které se přizpůsobí vaší náladě

  Závěsné svítidlo Philips hue Phoenix vám poskytne stmívatelné světlo LED od hřejivého tónu až po chladný, takže se snadno sladí s okamžiky vašeho dne. Můžete je připojit k domácí síti Wi-Fi prostřednictvím můstku hue (není součástí dodávky) a poté snadno ovládat pomocí chytrého zařízení. Zobrazit všechny výhody

 • Světlo, které se přizpůsobí vaší náladě

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Světlo, které se přizpůsobí vaší náladě

Světlo na dosah ruky

 • 4 světelná schémata pro vaše denní činnosti

  Získejte nejlepší osvětlení, ať děláte cokoliv. Osvětlení Philips hue má to nejlepší světlo pro vaše denní činnosti ve 4 světelných schématech. „Povzbuzení“ vás ponoří do chladného a zářivého světla a dodá vám mimořádnou sílu. „Koncentrace“ vám umožní se soustředit a pracovat v jemném vyladění jasného bílého světla. „Čtení“ poskytuje optimální teplé bílé světlo, které vám neunaví oči – skvěle si při něm počtete. „Relaxace“ vám pomůže uvolnit se při měkkém a hřejivém bílém světle,

 • Pokročilé vytváření prostoru s bílým světlem od teplých tónů po chladné

  Vytvořte si to správné prostředí pro jakýkoli okamžik prostřednictvím řady nádherného osvětlení LED v přírodní bílé barvě. Aplikace v chytrém zařízení vám umožní nastavit libovolný odstín bílého světla, od chladného denního světla plného energie (6 500 K) po uvolňující, hřejivé bílé světlo (2 200 K).

 • Osvětlení LightDuo pro dvojnásobný zážitek z barevných odstínů

  Toto osvětlení Philips hue má dva integrované nezávislé světelné zdroje, abyste mohli míchat teplé a studené bílé světlo podle daného okamžiku a současně nastavit funkční osvětlení pro to, co právě děláte.

 • Přirozené a plynulé tlumení světla bez dalších kabelů

  Nastavujte jas osvětlení Philips hue snadno a bez námahy pomocí chytrého zařízení. Nepotřebujete zavádět další kabely ani instalovat stmívač do zásuvky.

 • 3D textura pro efekt třpytivého světla

  Osvětlení hue Phoenix má 3D texturu, která zlepšuje jeho vzhled a zajistí příjemný rozptyl světla. Povrch svítidla je pokrytý šestiúhelníkovým vzorem, který zachycuje a odráží světlo, což vytváří efekt třpytu. Efekt se mění v závislosti na úhlu pohledu, takže osvětlení hue Phoenix působí ve vašem domově jako dynamická a zajímavá dekorace, i když jsou světla zhasnutá.

 • Ovládání všech funkcí z chytrého zařízení s pokročilými funkcemi

  Připojte toto svítidlo Philips hue k můstku hue a objevte plnou škálu možností osvětlení. Ovládejte svítidlo hue bezdrátově z jakéhokoli zařízení iOS nebo Android pomocí aplikace Philips hue nebo jakékoli aplikace jiného výrobce vytvořené pro svítidla hue. Nastavujte časovače, upozornění, budíky, funkci geofencing pro lehké zabezpečení a synchronizujte se zábavním systémem, aby byl zážitek z odstínů světla úplný.

 • Dostávejte světelná upozornění a zůstaňte ve spojení

  Nastavte osvětlení Philips hue tak, aby vás upozorňovalo na příchozí hovory, zprávy, aktualizace sociálních médií, schůzky, počasí a další relevantní komunikaci na chytrém zařízení. Prostřednictvím platformy IFTTT můžete pro osvětlení nastavit různé chování. Prostorová světelná upozornění hue představují příjemný způsob, jak zůstanete informovaní a ve spojení.

 • Nastavte zapínání a vypínání světel v době, kdy nejste doma

  Zařiďte, aby to vypadalo, že jste doma, i když nejste. Nastavte naplánované alarmy nebo využijte časovače, které budou světla zapínat a vypínat v pevně stanovenou nebo náhodnou dobu. Díky přístupu online můžete také domácí osvětlení ovládat přímo prostřednictvím aplikace na svém chytrém zařízení. Povolte v aplikaci funkci geofencing a vaše světla se budou automaticky zapínat a vypínat, když vejdete z domu nebo jej opustíte. Pro vaše pohodlí a klid – ať jste kdekoli.

 • Vždy aktuální

  Osvětlení Philips hue je založeno na energeticky úsporné, bezpečné a spolehlivé technologii ZigBee, která umí ovládat osvětlení. Systém neustále obohacují nové funkce a zlepšení. Aktualizace softwaru i firmwaru probíhají bezdrátově a bez potíží, přímo na výrobek hue.

 • Připojte až 50 žárovek a svítidel hue

  K můstku Philips hue můžete připojit až 50 žárovek a svítidel. Začněte jednoduše s jakýmikoli dostupnými startovacími sadami a začněte přidávat výrobky Philips hue. Osvětlení pak můžete ovládat jediným dotykem prstu prostřednictvím intuitivní aplikace Philips hue pro chytrá zařízení iOS a Android.

Zobrazit všechny specifikace

EcoPassport – Přehled specifikací našeho výrobku ve vztahu k životnímu prostředí

Společnosti Philips velice záleží na životním prostředí a společnosti, a proto silně podporuje ekologičnost výrobků.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat