zrcadlový televizor

  Zrcadlový televizor s multimediálním zobrazením

  Televizor s elegantním designem, který můžete pověsit na zeď, se nyní stal skutečností. Je-li vypnutý, slouží jako zrcadlo; je-li zapnutý, přináší nejlepší kvalitu obrazu ve své třídě. Vaše domácí nebo hotelová zábava tak může začít. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Zrcadlový televizor s multimediálním zobrazením

S nejnovějším LCD displejem s vysokým rozlišením

 • Jedinečná technologie MiraVision

  Využívá patentovaného polarizačního krytu a dekorativního zrcadla, které se po zapnutí promění v plně vybavený televizor s plochou obrazovkou. Jedinečný a elegantní.

 • Kompaktní a tenké provedení, které se hodí do každé místnosti

  Tento způsob provedení zdůrazňuje tenký a kompaktní vzhled, šetří místo a všude se vejde.

 • LCD displej WXGA s vysokým rozlišením 1280 x 768p

  Tento displej WXGA disponující nejmodernější technologií LCD obrazovek je vybaven vysokým rozlišením 1280 x 768p pixelů. Poskytuje skvělý obraz bez blikání díky technologii Progressive Scan, s optimálním jasem a vynikajícími barvami. Tento živoucí a ostrý obraz vám nabídne vylepšený zážitek ze sledování.

 • Technologie Digital Crystal Clear pro živější obraz jako v kině

  Technologie Digital Crystal Clear je tvořena souborem nových funkcí, které digitálně upravují a optimalizují úroveň kontrastu, barev a ostrosti obrazu. Je to jako sledování živých snímků v kině.

 • Funkce Digital Natural Motion pro plynulý pohyblivý obraz

  Společnost Philips vyvinula systém Digital Natural Motion, který eliminuje trhavý pohyb v obraze. Systém Digital Natural Motion předvídá pohyb objektů a upravuje trhané pohyby ve vysílání i v nahrávaném filmovém materiálu (například na disku DVD). Výsledný hladký, dokonale ostrý obraz přenáší zážitek ze sledování na vyšší úroveň.

 • Virtual Dolby Surround pro zvukový zážitek jako v kině

  Virtual Dolby Surround je technologie zpracování zvuku pro dokonalejší prostorové zvukové efekty. Vytvoří stejný dojem jako systém Dolby Pro Logic bez přídavných zadních reproduktorů. Budete zcela vtaženi do děje na televizní obrazovce.

 • Jedinečné nové ultratenké reproduktory přinášejí lepší výkon sterea.

  Vychutnejte si vyvážený zvuk a výkon, jaký jste ještě nezažili. Tenké reproduktory využívají patentovanou technologii s magnetickým systémem a jedinečnými reproduktorovými membránami.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat