Televize

  Pozvedněte své zážitky ze sledování o úroveň výše

  Tento televizor Philips Cineos přináší novou úroveň kvality obrazu s technologií Pixel Plus a nabízí ostrý obrazu s vysokým rozlišením, hluboký prostorový dojem, skutečně přirozené detaily a zářivě živé barvy kdykoli a ze všech zdrojů s vysokým rozlišením. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Cineos Televize

29", provedení Real Flat, technologie 100Hz Digital Scan 29PT9521/12 Najít podobné výrobky

Pozvedněte své zážitky ze sledování o úroveň výše

s technologií Pixel Plus HD

 • Technologie obrazovky Real Flat přináší realističtější obraz

  Plošší obrazovka nabízí větší úhel sledování, co nejlepší obraz a minimalizuje odrazy.

 • Televizor s vysokým rozlišením pro formáty 480p, 576p, 720p, 1080i

  Televizor s vysokým rozlišením nabízí detailnější a ostřejší obraz než stávající televizory. Obraz se zobrazuje tak realisticky a živě, že máte pocit, že sledujete život. Tento televizor je vybaven tak, aby přijímal televizní signál s vysokým rozlišením, jako je vysílání HDTV. Televizor také podporuje připojení zdrojů s vysokým rozlišením, například HDMI (HDCP), YPbPr a DVI.

 • Technologie Pixel Plus pro detaily, sytost a čistotu

  Pixel Plus je technologie pro zpracování digitálního obrazu, která zvyšuje počet řádků a pixelů. Výsledkem je vždy obraz ostrý jako břitva s neuvěřitelnými detaily a hloubkou z jakéhokoli zdroje.

 • Technologie 100Hz Digital Scan poskytuje stabilnější obraz

  Tradiční televizor zobrazuje obraz snímáním 50krát za sekundu (frekvencí 50 Hz). Tuto frekvenci může lidské oko vnímat jako blikající obraz. Televizory s frekvencí 100 Hz snímají obraz 100krát za sekundu, čímž toto blikání eliminují. Funkce digitálního snímání u televizorů Philips zdvojnásobuje rychlost snímků za vteřinu a blikání tak není pozorovatelné. Výsledkem je stabilnější obraz poskytující úlevu vašim očím.

 • Systém Active Control se světelným senzorem vylepší kvalitu obrazu

  Systém Active Control je jedinečný a inteligentní způsob optimalizace kvality obrazu měřením a analyzováním příchozího signálu pro automatické úpravy nastavení kvality obrazu. Využívá světelný senzor pro přizpůsobení obrazového jasu podmínkám osvětlení v místnosti.

 • Virtual Dolby Surround pro zvukový zážitek jako v kině

  Virtual Dolby Surround je technologie zpracování zvuku pro dokonalejší prostorové zvukové efekty. Vytvoří stejný dojem jako systém Dolby Pro Logic bez přídavných zadních reproduktorů. Budete zcela vtaženi do děje na televizní obrazovce.

 • Teletext se dvěma obrazovkami pro současné sledování TV a teletextu.

  Video a teletext se dvěma obrazovkami umožňuje zobrazovat video a stránky teletextu ze stejného kanálu vedle sebe na obrazovce.

 • Teletext Smart text 1200 stránek

  Teletext je běžně dostupný systém přenášený většinou vysílacích společností. 1200stránkový inteligentní text zaručuje rychlý přístup k informacím při změně stránek.

 • Vstup HDMI pro plně digitální HD připojení v jednom kabelu

  Rozhraní HDMI poskytuje nekomprimované digitální připojení RGB ze zdroje na obrazovku. Eliminací konverze do analogového signálu dosahuje perfektního přenosu obrazu. Nezkreslený signál zajišťuje méně blikání a jasnější obraz. Rozhraní HDMI inteligentně zprostředkuje maximální rozlišení ze zdrojového zařízení. Zařízení HDMI je plně zpětně kompatibilní se zdroji DVI, avšak navíc obsahuje digitální audio a ochranu proti kopírování HDCP.

 • Vstup komponentního videa pro nejkvalitnější přehrávání

  Komponentní video je nejkvalitnější standard pro připojení analogového videa. Poskytuje ostřejší obraz než S-Video a kompozitní video.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat