profesionální Flat TV

  TV s plochou obrazovkou a připraveným systémem

  Připraven pro budoucnost. Tento moderní televizor s HD ready nabízí skvělou kvalitu obrazu spolu se sadou vyhrazených hostitelských funkcí. V kombinaci s možností jednotky SmartCard Xpress je tento přístroj plně připraven pro systém. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

TV s plochou obrazovkou a připraveným systémem

s největším LCD displejem s vysokým rozlišením

 • HD Ready pro nejvyšší kvalitu zobrazení signálu s vysokým rozlišením

  HD Ready pro nejvyšší kvalitu zobrazení signálu s vysokým rozlišením

  Vychutnejte si výjimečnou kvalitu obrazu s vysokým rozlišením a plně se připravte na zdroje vysokého rozlišení jako set top box HDTV nebo disk Blu-Ray. HD ready je ochranná známka zařízení, které nabízí vyšší kvalitu obrazu než technologie progressive scan. Zařízení vyhovuje přísným normám asociace EICTA a nabízí obrazovku, která zobrazuje signál s vysokým rozlišením. Umožňuje univerzální analogové připojení YPbPr i nekomprimované digitální připojení DVI nebo HDMI, s podporou HDCP. Zobrazuje signál s rozlišením 720p a 1080i při frekvenci 50 Hz a 60 Hz.

 • Funkce Wireless SmartLoader pro rychlé klonování

  Nabízí možnost snadného bezdrátového zkopírování všech naprogramovaných nastavení z jednoho televizoru do dalších za méně než minutu. Tato funkce zajišťuje jednotné nastavení televizorů a významně zkracuje dobu a náklady na instalaci.

 • Konektor externího reproduktoru

  Zesílený audio konektor pro snadnou instalaci externích reproduktorů, (například v koupelně), vylučující nutnost investice do externího zařízení

 • Uzamčení předních/bočních ovlád. prvků

  Výběrem volby uzamčení nebo odemčení v nabídce nastavení získáte přístup k ovládání na přední a boční straně televizoru. Neoprávněný přístup k nabídce televizoru je chráněn, což šetří čas zaměstnanců hotelu a práci s reinstalací.

 • Detekce slabé baterie u dálkového ovládání

  Tato funkce upozorňuje na nutnost výměny baterií dálkového ovládání. Zabraňuje tím zbytečným výměnám baterií.

 • SmartCard balení Xpress kompatibilní pro interaktivní systémy

  Volitelnou jednotku SmartCard Xpress Box lze umístit na zadní stranu televizoru. Jednotka umožňuje připojení dekodérů a aplikačních karet jiných výrobců k televizoru, a tím rozšíření jeho funkcí. Pomocí ovládacích rozhraní Serial Xpress (podporuje protokoly UART a RS232) a SmartPlug lze televizor též připojit k externím dekodérům a set-top boxům všech hlavních výrobců interaktivních systémů.

 • Dodatečné integrované napájení

  Dodatečné integrované napájení odstraňuje potřebu odděleného napájení pro interaktivní systém. V případě samostatného použití může být napájení vypnuto, čímž budete šetřit energii.

 • Omezení hlasitosti

  Tato funkce předem určí rozsah hlasitosti, ve kterém může televizor fungovat. Tím se zabrání příliš vysokému nastavení hlasitosti a vyloučí se rušení sousedů.

 • Uvítací zpráva na displeji

  Při každém zapnutí se na obrazovce televizoru objeví uvítací pozdrav.

 • Funkce ESP™ (Energy Savings Programmability)

  Funkci je možné zvolit v nabídce nastavení. Televizor lze automaticky vypnout po uplynutí zadané doby, šetřit tak energií a zajistit delší životnost produktu. Volitelný rozsah je 0 až 99 hodin.

 • Ovládací rozhraní Serial Xpress™

  Ovládací rozhraní Serial Xpress™ Control je kompatibilní se všemi hlavními kvalitními službami zábavy. Protokoly umožňují propojení televizoru s externími dekodéry, set-top boxy a počítačovými řešeními. Podpora protokolů UART a RS232.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat