Širokoúhlý LCD monitor

  Profesionální displej s vynikajícím výkonem

  Monitor Philips 240PW9 s vysokým rozlišením, čitelnou velikostí textu, širší zobrazovací plochou a nejširším, až 102% barevným rozsahem zajišťujícím přirozenou a přesnou reprodukci barev násobí vaši produktivitu práce – a navíc je připraven k aktualizaci na operační systém Windows Vista. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Brilliance Širokoúhlý LCD monitor

61cm (24") širokoúhlý, WUXGA 240PW9ES/00 Najít podobné výrobky

Profesionální displej s vynikajícím výkonem

 • SmartImage: zážitek z optimalizovaného a uživatelsky příjemného zobrazení

  SmartImage: zážitek z optimalizovaného a uživatelsky příjemného zobrazení

  SmartImage je exkluzivní špičková technologie společnosti Philips, která analyzuje obsah zobrazovaný a poskytuje optimalizovaný výkon zobrazení. Uživatelsky příjemné rozhraní umožňuje nastavit různé režimy, např. Kancelář, Obrázky, Zábava, Ekonomický atd., tak aby odpovídaly používané aplikaci. Na základě výběru technologie SmartImage dynamicky optimalizuje kontrast, sytost barev a ostrost obrázků a videí a výsledkem je dokonalý výkon zobrazení. Ekonomický režim nabízí značné úspory energie. Vše v reálném čase a stisknutím jediného tlačítka!

 • Displej pro přirozenou a přesnou reprodukci barev

  Displej pro přirozenou a přesnou reprodukci barev

  WideColor je LCD monitor, který díky spojení výkonné a vylepšené fluorescenční zářivky s širokým barevným spektrem a studenou katodou fungující jako podsvětlení a dokonalého zpracování rozšiřuje rozsah barevného spektra NTSC ze 72 % reprodukovaných standardním LCD monitorem na hodnotu 102 % a vyšší, čímž dramaticky zlepšuje čistotu barev a sytost a umožňuje zobrazit přirozené a jasné barvy.

 • SmartContrast: pro neuvěřitelné bohaté detaily černé

  SmartContrast: pro neuvěřitelné bohaté detaily černé

  SmartContrast je technologie Philips, která analyzuje zobrazovaný obsah, automaticky nastavuje barvy a řídí intenzitu podsvícení k dynamickému zvýšení kontrastu pro nejlepší digitální fotografie a video nebo hraní her, když jsou zobrazovány tmavé tóny. Pokud zvolíte režim Economy, bude nastaven kontrast a jemně doladěno podsvícení pro přesné zobrazení každodenních kancelářských aplikací a pro snížení spotřeby.

 • Duální vstup podporuje analogové VGA i digitální DVI signály

  Duální vstup podporuje analogové VGA i digitální DVI signály

  Duální vstup s konektory, které podporují vstup analogových VGA i digitálních DVI signálů.

 • Snadné řízení formátu obrazu přepíná mezi širokoúhlým formátem a formátem 4:3

  Snadné řízení formátu obrazu přepíná mezi širokoúhlým formátem a formátem 4:3

  Snadné řízení formátu obrazu společnosti Philips přepíná z poměru stran 4:3 do širokoúhlého režimu a zpět tak, aby sladil poměr stran displeje s obsahem při práci s širokými dokumenty bez rolování nebo při prohlížení širokoúhlých médií v širokoúhlém režimu a nezkresleném, přirozeném režimu zobrazení v poměru obsahu 4:3.

 • Rozlišení 1 920 x 1 200: ideální k prohlížení dvou stran A4 vedle sebe

  Široký formát systému Ultra Extended Graphics Array, specifikace, která umí zobrazit rozlišení 1920 x 1200 neboli přibližně 2,3 milionu pixelů.

 • Vstup DVI-D a podpora HDCP

  Ochrana širokopásmového digitálního obsahu (HDCP) je systém ochrany autorských práv, který je zabudován do konektoru DVI. Pomáhá zamezit neoprávněnému kopírování obsahu chráněného autorskými právy. Ochrana HDCP umožňuje přehrávat média s chráněným obsahem, jako jsou filmy a koncerty. Za účelem prevence pirátství kontroluje signál a umožňuje přehrávání pouze legálních kopií.

 • Bezproblémové vyladění zobrazení s funkcí SmartControl II

  SmartControl II je software pro monitory se snadno použitelným grafickým rozhraním na obrazovce, které vás provede vyladěním rozlišení, kalibrací barvy a dalšími nastaveními zobrazení, včetně jasu, kontrastu, hodin a fáze, pozice, RGB, prahu bílé a u modelů s vestavěnými reproduktory nastavením hlasitosti.

 • Zelený design šetří zdroje a snižuje provozní náklady

  Design šetrný k životnímu prostředí je založen na ekologické technologii výroby obrazového zařízení: minimalizuje spotřebu energie, snižuje spotřebu balicích materiálů a eliminuje použití nebezpečných materiálů. Naše společnost stojí v čele úsilí o trvalou udržitelnost a dlouhodobě se snaží o snížení dopadu svých výrobků na životní prostředí. Díky tomu umožňujeme zákazníkům činit jednoduchá a zodpovědná rozhodnutí o kupovaných výrobcích a jejich dopadu před, během a na konci jejich životního cyklu.

 • Možnost otáčení obrazovky o 90 ° a inteligentní systém kabeláže

  Základna Super Ergo je základnou monitoru vyznačující se ergonomickým pohodlím při nastavení displeje a poskytující inteligentní zapojování kabelů. Nastavitelná výška, nastavitelný úhel otočení, sklopení a rotace, nastavení polohy displeje, které zmírní fyzickou námahu pracovního dne; inteligentní zapojování kabelů snižuje nepřehlednou změť kabelů a udržuje pracovní prostředí upravené a profesionální.

 • Displej s obzvláště širokým sledováním: přesnost obrazu díky úhlu 178 stupňů

  Nejširší úhel sledování až 178 stupňů zaručuje ten nejčistší obraz z jakéhokoli úhlu.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat