LCD monitor s funkcí SmoothTouch

  další informace stáhněte <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/2/231c5tjkfu_00/231c5tjkfu_00_elr_.pdf" target="_blank">here</a>
  další informace stáhněte here

  LCD monitor s funkcí SmoothTouch

  Brilantní interaktivní displej

  Užijte si displej Philips SmoothTouch. Díky známým dotykovým gestům jako poklepání, uchycení, roztahování, otáčení, přibližování či přejíždění ožívají aplikace. Interaktivní dotykové hry jsou zábavnější. Nyní můžete prozkoumávat svět pomocí 10 prstů! Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Brilliance LCD monitor s funkcí SmoothTouch

58, 4 cm (23") 231C5TJKFU/00 Najít podobné výrobky

Brilantní interaktivní displej

s technologií SmoothTouch

 • Displej s funkcí SmoothTouch pro přirozenou, plynulou odezvu na dotyk

  Displej s funkcí SmoothTouch pro přirozenou, plynulou odezvu na dotyk

  Tento displej Philips využívá nejnovější desetibodovou kapacitní dotykovou technologii Projected se sklem od kraje ke kraji, které zajišťuje plynulou odezvu. S využitím dotykových operačních systémů, jako je například Windows 8, nabízí zažitá dotyková gesta, jako je klepnutí, uchopení, štípnutí, otočení, přiblížení, přejetí apod. Nyní můžete plně využít nové možnosti dotykových aplikací a oživit ty starší aplikace. Můžete dotykově psát deseti prsty nebo hrát napínavé interaktivní hry se svými přáteli. Máte možnost interaktivně spolupracovat s kolegy v práci nebo ve škole a zvýšit svou produktivitu a efektivnost.

 • Design SmartStand s maximálním náklonem dozadu pro pohodlné použití

  Design SmartStand s maximálním náklonem dozadu pro pohodlné použití

  Tento displej Philips využívá stojan SmartStand nabízející maximální náklon dozadu, což vám umožní používat displej v různých ergonomických polohách, které dříve nebyly k dispozici. Díky poloze se zadním náklonem téměř 60 stupňů můžete nyní při psaní a dotykovém ovládání využívat přirozenou interakci s displejem. Nebo jej můžete použít ve vzpřímené poloze, sednout si věnovat se seriózní práci. Vzhledem k vestavěnému mechanismu pro automatický návrat vám tento displej se stojanem SmartStand nabídne vysokou úroveň flexibility.

 • Technologie širokého sledování IPS LED přináší přesný obraz i barvy

  Technologie širokého sledování IPS LED přináší přesný obraz i barvy

  Displeje IPS využívají pokročilou technologii, která přináší zvláště široké úhly sledování 178/178 stupňů: displej lze tedy sledovat téměř z libovolného úhlu. Na rozdíl od standardních panelů TN poskytují displeje IPS pozoruhodně ostrý obraz se živoucími barvami, takže jsou ideální nejen pro fotografie, filmy a procházení internetu, ale lze je využít i pro profesionální aplikace, které za všech okolností vyžadují přesné barvy a konzistentní jas.

 • Funkce SmartConnect s konektory DisplayPort, HDMI a VGA

  Tyto displeje od společnosti Philips jsou vybaveny řadou možností připojení a dodávají se s mnoha konektory, jako je například VGA, Display Port a univerzální konektor HDMI, jež vám umožní vychutnat si nekomprimovaný obrazový a zvukový obsah s vysokým rozlišením. Připojení USB vám zajistí dostupnost velice rychlých přenosů dat a současně globální možnosti připojení. Bez ohledu na používaný zdroj si můžete být jisti, že tento displej Philips představuje investici, která jen tak nezastará!

 • Webová kamera a mikrofon vám zajistí spojení s rodinou a přáteli

  Vestavěná webová kamera s vynikajícím, jasným a ostrým obrazem, který vám umožní udržovat kontakty s vašimi rodinnými příslušníky a přáteli. Její citlivý mikrofon zajistí, aby se váš hlas jasně nesl. Zvuk uslyšíte buď z vestavěných stereofonních reproduktorů nebo si připojte vlastní sluchátka pro soukromou konverzaci. Toto jednoduché vestavěné řešení zajišťuje, že se již nebudete zaplétat s instalačními kabely kamery a polohováním mikrofonů.

 • Rozhraní USB 3.0 umožňuje rychlé přenášení dat a nabíjení chytrých telefonů

  Rozhraní USB 3.0 Super Speed zajišťuje přenosovou rychlost 5,0 Gb/s, jež je přibližně 10krát rychlejší než standard USB 2.0. Tím dochází k výraznému zkrácení doby přenosů dat, takže ušetříte čas i peníze. Vzhledem k větší šířce pásma, super rychlému přenosu, lepší správě napájení a vynikajícímu celkovému výkonu stanovuje rozhraní USB 3.0 nejnovější globální standard umožňující využívat velkokapacitní paměťová zařízení. Technologie Sync-N-Go se postará o to, abyste již nemuseli čekat na uvolnění šířky pásma. A vaše investice do zařízení s rozhraním USB 2.0 jsou chráněny, protože nové rozhraní je zpětně kompatibilní.

 • Výkonný zvuk reproduktorů o výkonu 2x2 watty RMS

  Nyní si můžete vychutnat všechna svá multimédia a sociální aplikace ve stereofonním zvuku. Tyto vestavěné reproduktory nejen skvěle znějí, ale také vám odpomohou od změti externích kabelů a ušetří cenné místo na pracovním stole.

Zobrazit všechny specifikace
 • Dotyková funkce vyžaduje připojení kabelem USB k počítači. Funguje pouze s operačními systémy a aplikacemi podporujícími dotykovou funkci, jako jsou například systémy Windows 8 nebo 7.
 • Tento displej Philips je certifikován pro technologii MHL. Nicméně v případě, kdy se vaše zařízení MHL nemůže připojit nebo nefunguje správně, prověřte časté otázky (FAQ) u dodavatele zařízení MHL nebo se s žádostí o radu obraťte přímo na dodavatele. Politika výrobce vašeho zařízení může vyžadovat zakoupení kabelu MHL nebo kabelu jeho konkrétní značky, který bude fungovat.
 • Vyžaduje volitelné mobilní zařízení certifikované pro technologii MHL a kabel MHL (není součástí dodávky). Kompatibilitu ověřte u svého dodavatele zařízení MHL.
 • Označení „IPS“ / ochranná známka a související patenty technologií patří příslušným vlastníkům.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat