LED TV s aplikací YouTube

  Ideální pro jakoukoli místnost

  LED televizor s malou obrazovkou Philips 22PFL3557 s rozlišením Full HD a technologií Smart TV představuje nejjednodušší způsob, jak sledovat disky DVD. Díky integrovanému přehrávači DVD a kvalitě zvuku a obrazu Philips si můžete filmy užívat pomocí jediného dálkového ovladače a bez dalších zařízení a kabelů. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

3500 series LED TV s aplikací YouTube

56 cm (22"), Full HD 1080p, DVB-T/C 22PFL3557H/12 Najít podobné výrobky

Ideální pro jakoukoli místnost

s integrovaným přehrávačem DVD

 • Snadné bezdrátové připojení pomocí bezdrátového USB adaptéru

  Snadné bezdrátové připojení pomocí bezdrátového USB adaptéru

  Užijte si bezdrátově technologii Smart TV díky USB Wi-Fi adaptéru Philips (PTA01) pro Smart TV. Stačí adaptér zapojit do konektoru USB na boku televizoru a připojit televizor přímo k domácí síti. Na oblíbený online obsah se dostanete pomocí dálkového ovladače televizoru.

 • Vychutnejte si fotky, hudbu a filmy na televizoru s technologií SimplyShare

  Vychutnejte si fotky, hudbu a filmy na televizoru s technologií SimplyShare

  Sdílejte fotky, hudbu a filmy prostřednictvím technologie SimplyShare z chytrého telefonu, tabletu nebo počítače a vychutnejte si je na velké obrazovce.

 • Vynikající obraz LED s neuvěřitelným kontrastem

  Vynikající obraz LED s neuvěřitelným kontrastem

  Nejpokročilejší světelná technologie LED v tomto Full HD LED televizoru kombinuje atraktivní minimalistický design s úžasnou kvalitou obrazu a také s nejnižší spotřebou energie ve své kategorii. Navíc světelná technologie LED neobsahuje žádné nebezpečné materiály. Díky podsvícení LED si můžete vychutnat nízkou spotřebu energie, vysoký jas, neuvěřitelný kontrast a ostrost i živé barvy.

 • 100Hz Perfect Motion Rate (PMR) pro vynikající ostrost pohybu

  100Hz Perfect Motion Rate (PMR) pro vynikající ostrost pohybu

  Díky kombinaci obnovovací frekvence panelu a jedinečného zpracování obrazu vytváří funkce Perfect Motion Rate (PMR) mimořádnou ostrost pohybu pro čistý a zářivý obraz dokonce i při rychlém pohybu na obrazovce.

 • 2 sloty USB pro skvělé přehrávání multimédií

  2 sloty USB pro skvělé přehrávání multimédií

  Dva sloty USB umožňují přístup k fotkám ve formátu jpeg, hudbě ve formátu mp3 a souborům videa na většině flash disků USB (paměťových zařízení USB). Zasuňte zařízení USB do některého ze slotů na televizoru a získáte přístup k multimediálnímu obsahu pomocí jednoduchého prohlížeče obsahu na obrazovce. Nyní můžete prohlížet a sdílet svá videa, fotky a hudbu.

 • Hladké připojení se 3 vstupy HDMI a připojením Easylink

  Hladké připojení se 3 vstupy HDMI a připojením Easylink

  Rozhraní HDMI přenáší obraz i zvuk jedním kabelem ze zařízení do televizoru, takže se vyhnete změti kabelů. Přenáší nekomprimovaný signál, díky čemuž zaručuje nejvyšší kvalitu zdroje pro obrazovku. Díky připojení Philips Easylink potřebujete k provádění operací s televizorem, přehrávačem DVD, přehrávačem Blu-ray, set-top boxem či systémem domácího kina pouze jeden dálkový ovladač.

 • Množství online videí prostřednictvím služby YouTube

  Užívejte si na televizoru bohatou galerii online videí prostřednictvím služby YouTube.

 • Televizor Full HD Ready s technologií Digital Crystal Clear pro hloubku a čistý obraz

  Digital Crystal Clear je balíček obrazových inovací, které digitálně upravují a optimalizují kvalitu na optimální kontrast, barvu a úroveň ostrosti.Výsledkem je mimořádně čistý obraz z jakéhokoli zdroje.

 • Integrovaný DVD přehrávač pro sledování disků DVD bez zbytečných kabelů

  Úžasné a inovativní televizory Philips s integrovaným přehrávačem DVD umožňují přehrávat více formátů. Fanoušci videa a milovníci hudby využijí výhod široce podporovaných formátů DVD a CD a stále oblíbenější digitální hudby ve formátu MP3, aniž by si museli kupovat samostatný přehrávač nebo připojovat různá zařízení. Televizor Philips s přehrávačem DVD přehrává disky DVD+RW, DVD+R, DVD-RW, DVD-R, DVD-Video, S-VCD, VCD, Picture CD, JPEG, MP3-DVD, MP3-CD, CD-R, CD-RW a WMA-CD.

 • Vstup pro počítač umožňuje používat televizor rovněž jako počítačový monitor

  S využitím vstupu pro počítač lze televizor prostřednictvím kabelu HDMI-DVI (digitální signál) nebo kabelu VGA (analogový signál) používat jako počítačový monitor.

 • S certifikací DivX Certified® pro standardní přehrávání videí DivX prostřednictvím přehrávače DVD

  Podpora kodeku DivX® zajišťuje, že můžete zobrazit videozáznamy kódované systémem DivX v pohodlí svého obývacího pokoje. Formát médií DivX je technologie pro kompresi videozáznamu založená na standardu MPEG4, která umožňuje uložit velké soubory, například filmy, upoutávky a hudební videoklipy na média, jako jsou disky CD-R/RW a zapisovatelné disky DVD.

Zobrazit všechny specifikace

EcoPassport – Přehled specifikací našeho výrobku ve vztahu k životnímu prostředí

Společnosti Philips velice záleží na životním prostředí a společnosti, a proto silně podporuje ekologičnost výrobků.

 • S certifikací DivX Certified® pro přehrávání videa DivX®, včetně prémiového obsahu.
 • Televizor podporuje příjem DVB vysílání ‚Free to air‘. Někteří operátoři DVB nemusí být podporováni. Aktuální seznam naleznete v části Nejčastější dotazy na webových stránky podpory společnosti Philips. Někteří operátoři vyžadují podmíněný přístup a předplatné. Další informace získáte od operátora.
 • Spotřeba energie v kWh za rok je počítána ze spotřeby elektrické energie televizoru při provozu 4 hodin za den po dobu 365 dní. Reálná spotřeby energie závisí na tom, jak mnoho bude televizor využíván.
 • Typická spotřeba elektrické energie v zapnutém stavu, měřená dle IEC62087 Ed 2.
 • 8denní EPG, služba není dostupná ve všech zemích

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat