LCD monitor

  První displej PowerSensor na světě snižuje účty za energii

  Zelený monitor Philips 225B s revoluční technologií PowerSensor zjišťuje přítomnost uživatele a upravuje podle ní spotřebu energie. Výsledkem je snížení spotřeby energie až o 70 %. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Brilliance LCD monitor

22" širokoúhlý, řada B, 1680 x 1050 / formát 16:10 225B1CB/00 Najít podobné výrobky

První displej PowerSensor na světě snižuje účty za energii

 • PowerSensor: zaručuje díky úspoře energie nižší provozní náklady

  PowerSensor: zaručuje díky úspoře energie nižší provozní náklady

  PowerSensor je vestavěný ‚senzor osob‘, který vysíláním a přijímáním neškodných infračervených signálů zjišťuje přítomnost uživatele, a který automaticky sníží jas monitoru v případě, že uživatel odejde od stolu. Tím snižuje účty za energii až o 70 % a prodlužuje životnost monitoru.

 • SmartImage: zážitek z optimalizovaného a uživatelsky příjemného zobrazení

  SmartImage: zážitek z optimalizovaného a uživatelsky příjemného zobrazení

  SmartImage je exkluzivní špičková technologie společnosti Philips, která analyzuje obsah zobrazovaný a poskytuje optimalizovaný výkon zobrazení. Uživatelsky příjemné rozhraní umožňuje nastavit různé režimy, např. Kancelář, Obrázky, Zábava, Ekonomický atd., tak aby odpovídaly používané aplikaci. Na základě výběru technologie SmartImage dynamicky optimalizuje kontrast, sytost barev a ostrost obrázků a videí a výsledkem je dokonalý výkon zobrazení. Ekonomický režim nabízí značné úspory energie. Vše v reálném čase a stisknutím jediného tlačítka!

 • TrueVision: laboratorní kvalita zobrazení

  TrueVision: laboratorní kvalita zobrazení

  TrueVision je špičková vlastní testovací a algoritmová technologie společnosti Philips pro nastavení monitoru a ladění. Je to obsáhlý proces, který zajišťuje u každého monitoru, který opustí továrnu (nikoli jen u několika kontrolních vzorků), dokonalé zobrazení v souladu se standardem čtyřikrát přísnějším, než jsou požadavky systému Microsoft Vista. Pouze společnost Philips jde tak daleko, že zaručí takovouto vysokou úroveň kvality barevné přesnosti a zobrazení u každého nového monitoru.

 • USB port pro lepší zážitek z multimédií

  USB port pro lepší zážitek z multimédií

  Univerzální datová sběrnice neboli USB je standardní protokol pro připojení počítačů a periferií. Protože poskytuje vysokou rychlost při nízkých nákladech, jde o nejrozšířenější způsob připojení periferních zařízení k počítači. Možnost snadného a rychlého připojení zařízení USB poskytuje port umístěný na monitoru, přímo v úhlu pohledu uživatele. (podpora standardu USB 2.0 závisí na konfiguraci USB počítače; je-li monitor připojen k počítači podporujícímu standard USB 2.0, je monitor s tímto standardem kompatibilní)

 • Bezproblémové vyladění zobrazení s funkcí SmartControl II

  SmartControl II je software pro monitory se snadno použitelným grafickým rozhraním na obrazovce, které vás provede vyladěním rozlišení, kalibrací barvy a dalšími nastaveními zobrazení, včetně jasu, kontrastu, hodin a fáze, pozice, RGB, prahu bílé a u modelů s vestavěnými reproduktory nastavením hlasitosti.

 • Vestavěný stereofonní zvuk pro multimediální zážitek

  Dva vysoce kvalitní stereofonní reproduktory zabudované do přístroje. V závislosti na modelu a provedení můžou být viditelně umístěny zepředu, neviditelně zespodu, shora nebo zezadu.

 • Možnost otočného a sklopného nastavení pro ideální úhel sledování

  Díky mechanismu pro otáčení a sklápění obrazovky, který je vestavěný do podstavce, se monitor otáčí a sklápí dozadu nebo dopředu.

 • Vysoká energetická účinnost pomáhá snižovat účty za energii

  Společnost Philips se ujala vedení ve snaze zajistit u všech svých výrobků energetickou účinnost. Díky použití efektivních napájecích zdrojů a snížením počtu součástí společnost Philips zajistila, že je spotřeba vašeho monitoru přibližně o 50 % nižší oproti odpovídajícímu modelu předcházející generace. Úspora energie je dále zlepšena tím, že výrobek v režimu spánku spotřebovává pouze 0,5 wattu. Výsledkem nižší spotřeby energie jsou nižší emise CO2. Další informace o energetické účinnosti a společnosti Philips si můžete přečíst na stránce www.philips.com/about/sustainability/oursustainabilityfocus/energyefficiency/index.page

 • Materiály přátelské k životnímu prostředí vyhovují hlavním mezinárodním standardům

  Kvůli udržitelnosti coby strategické motivaci pro své podnikání se společnost Philips zavázala k používání materiálů šetrných k životnímu prostředí, a to pro výrobky všech kategorií. Všechny plastové části skříně, kovové části kostry a obalový materiál využívají 100% recyklovatelný materiál. Bylo dosaženo 50% snížení obsahu rtuti v zářivkách. Přísně dodržujeme standardy RoHs, které zajišťují, že dojde k odstranění všech nebezpečných materiálů a použity budou pouze materiály šetrné k životnímu prostředí. Další informace o udržitelnosti a společnosti Philips si můžete přečíst na stránce http://www.asimpleswitch.com/global/

 • EPEAT Silver zaručuje nižší dopad na prostředí

  Monitory společnosti Philips s certifikací EPEAT Silver zaručují ochranu lidského zdraví a životního prostředí. Jsou energeticky vysoce účinné a zaručují nižší emise plynů, které mění klima. Program EPEAT pomáhá kupujícím ohodnotit, porovnávat a vybírat monitory podle 51 kritérií podporovaných organizací US EPA. Certifikace EPEAT Silver je platná pouze v zemích, ve kterých má společnost Philips svůj výrobek zaregistrován. Stav registrace pro svou zemi naleznete na webové stránce www.epeat.net.

 • Nastavení výšky o 70 mm pro ideální polohu při sezení

  Compact Ergo Base je uživatelsky přívětivá základna monitoru Philips, umožňující měnit náklon, natočení a výšku, aby si každý uživatel mohl nastavit pozici monitoru, zaručující maximální pohodlí při prohlížení a efektivitu práce.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat