Širokoúhlý LCD monitor

  Rozhraní HDMI pro video s vysokým rozlišením

  Vychutnejte si zábavu s médii s vysokým rozlišením! Díky rozhraní HDMI a SPDIF pro potěšení z vysoce kvalitního digitálního audia a videa přináší tato velká širokoúhlá obrazovka 220XW8 vynikající výkon a užitečné funkce. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Širokoúhlý LCD monitor

šířka 22"/55, 9 cm, WSXGA+ 220XW8FB/00 Najít podobné výrobky

Rozhraní HDMI pro video s vysokým rozlišením

 • SmartImage: zážitek z optimalizovaného a uživatelsky příjemného zobrazení

  SmartImage: zážitek z optimalizovaného a uživatelsky příjemného zobrazení

  Funkce SmartImage je exkluzivní, špičková technologie společnosti Philips, která analyzuje obsah zobrazovaný na obrazovce. Na základě vámi zvoleného scénáře funkce SmartImage dynamicky zlepšuje kontrast, sytost barev a ostrost obrazů a videozáznamů pro dokonalé zobrazení - vše v reálném čase, stisknutím jediného tlačítka.

 • SmartContrast: pro neuvěřitelné bohaté detaily černé

  SmartContrast: pro neuvěřitelné bohaté detaily černé

  SmartContrast je technologie Philips, která analyzuje zobrazovaný obsah, automaticky nastavuje barvy a řídí intenzitu podsvícení k dynamickému zvýšení kontrastu pro nejlepší digitální obraz a k optimálnímu kontrastu pro větší zábavu při sledování videa nebo hraní her, když jsou zobrazovány tmavé tóny; když zvolíte Economy mode, bude nastaven kontrast a jemně doladěno podsvícení pro přesné zobrazení každodenních kancelářských aplikací a pro snížení spotřeby.

 • Optimalizuje dobu odezvy pro různé požadavky zobrazení

  Optimalizuje dobu odezvy pro různé požadavky zobrazení

  Funkce SmartResponse je exkluzivní technologie společnosti Philips, která upravuje dobu odezvy podle požadavků jednotlivých aplikací, a přináší rychlejší dobu odezvy pro hraní her, sledování videozáznamů a lepší sytost barev pro prohlížení fotografií a statických obrazů.

 • SmartAccessory pro personalizaci a uspořádání pracovního prostoru

  SmartAccessory pro personalizaci a uspořádání pracovního prostoru

  SmartAccessory je inovativním a přátelským řešením, umožňujícím jednoduše a pružně uchytit na rámeček monitoru různé periferie typu webová kamera nebo třeba kancelářské potřeby, a tak si udržet upravený a uspořádaný stůl. SmartAccessory je vybaven multifunkčními klipy s universálním rozhraním, které se přichytí na rámeček monitoru a dá se přesouvat nahoru či dolů nebo doleva či doprava s cílem přizpůsobit se nejrůznějším dodávaným nebo dokoupeným držákům kancelářských potřeb, malých periferií typu webová kamera. Výsledkem je pohodlné rozmístění pracovních nebo osobních věcí v dosahu očí a rukou.

 • Port USB pro pohodlné připojování periferních zařízení

  Port USB pro pohodlné připojování periferních zařízení

  Port USB umožňuje uživateli pohodlně připojit multimediální zařízení plug and play, např. paměťová zařízení USB, fotoaparát, přenosný pevný disk, webovou kameru, PDA, tiskárnu a mnoho jiných zařízení podporujících připojení USB. Pohodlně umístěný port USB 2.0 na monitoru umožňuje signálům USB 2.0 procházet do počítače. Upozorňujeme, že mnoho zařízení typu fotoaparát nebo pevný disk je třeba napájet samostatně, neboť mají vyšší nároky na napájení, než kolik může poskytnout USB port monitoru.

 • HDMI-ready pro vysokou kvalitu, jediný kabel pro video a audio

  Zařízení HDMI-ready má veškerý potřebný hardware pro příjem obsahu přes multimediální rozhraní s vysokým rozlišením (HDMI), vysoce kvalitních digitálních video a audio signálů, vysílaných přes jediný kabel z počítače nebo jakéhokoli množství AV zdrojů včetně set-top boxů, DVD přehrávačů a AV přijímačů.

 • Spolehlivé audio s koaxiálním konektorem SPDIF

  Koaxiální kabel SPDIF představuje velmi spolehlivý způsob připojení digitálního audia.

 • Velká širok. obrazovka: IM, psaní e-mailů, sledování videozáznamů na obrazovce

  Širokoúhlá obrazovka má širší poměr stran pro zobrazování více zábavy nebo informací, abyste se ještě více pobavili a udělali více práce.

 • Technologie ActiveBright zajišťuje vysoký jas a neobyčejně výrazné barvy

  Technologie ActiveBright poskytuje obraz s vysokým rozlišením v kvalitě televizního vysílání, který je charakterizován jasnými, neobyčejně výraznými barvami a širokým úhlem sledování. Multimediální zábavu již nelze zobrazit lépe.

 • Bezproblémové vyladění zobrazení s funkcí SmartControl II

  SmartControl II je software pro monitory se snadno použitelným grafickým rozhraním na obrazovce, které vás provede vyladěním rozlišení, kalibrací barvy a dalšími nastaveními zobrazení, včetně jasu, kontrastu, hodin a fáze, pozice, RGB, prahu bílé a u modelů s vestavěnými reproduktory nastavením hlasitosti.

 • Užijte si multimediální obsah díky zabudovaným reproduktorům

  Reproduktory zabudované do displeje.

 • Přehrávejte hudbu z externího zařízení, i když je počítač vypnutý

  Zabudovaný pokročilý firmware, který poskytuje audio výstup z externích zvukových zařízení, včetně přenosných přehravačů kazet, disků CD nebo souborů MP3 i bez videosignálu.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat