Neznámé

Televizor LED Professional

    další informace stáhněte <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/2/20hfl2819d_12/20hfl2819d_12_elr_.pdf" target="_blank">here</a>
    další informace stáhněte here

    Televizor LED Professional

    Skvělá kvalita v moderním designu

    S tímto úsporným LED televizorem Hospitality si můžete užít efektivní instalaci přes USB klonování a příslušné funkce pro pohostinství jako nabídka nebo zamykání ovládání. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Televizor LED Professional

51 cm (20") Studio, LED, DVB-T/C MPEG 2/4 20HFL2819D/12 Najít podobné výrobky

Skvělá kvalita v moderním designu

s úspornou technologií LED

  • USB klonování všech nastavení pro rychlou instalaci

    USB klonování všech nastavení pro rychlou instalaci

    Nabízí možnost snadného zkopírování všech naprogramovaných nastavení z jednoho televizoru do dalších za méně než minutu. Tato funkce zajišťuje jednotné nastavení televizorů a významně zkracuje dobu a náklady na instalaci.

  • Vynikající obraz LED s nízkou spotřebou energie

    Vynikající obraz LED s nízkou spotřebou energie

    Nejpokročilejší světelná technologie LED v tomto televizoru kombinuje atraktivní minimalistický design s úžasnou kvalitou obrazu a také s nejnižší spotřebou energie ve své kategorii. Navíc světelná technologie LED neobsahuje žádné nebezpečné materiály. Díky podsvícení LED si můžete vychutnat nízkou spotřebu energie, vysoký jas, neuvěřitelný kontrast a ostrost i živé barvy.

  • USB pro přehrávání multimédií

    USB pro přehrávání multimédií

    Připojte paměťovou kartu USB, digitální fotoaparát, přehrávač mp3 nebo multimediální zařízení k portu USB na boku televizoru a užívejte si fotografie, videa a hudbu prostřednictvím prohlížeče obsahu se snadným použitím.

  • Uvítací stránka na obrazovce

    Uvítací stránka na obrazovce

    Při každém zapnutí se na obrazovce televizoru objeví uvítací pozdrav.

  • Omezení hlasitosti

    Tato funkce předem určí rozsah hlasitosti, ve kterém může televizor fungovat. Tím se zabrání příliš vysokému nastavení hlasitosti a vyloučí se rušení sousedů.

  • Uzamčení nabídky pro instalaci

    Zabraňuje neautorizovanému přístupu k nabídce pro instalaci a konfiguraci, čímž zajišťuje maximální pohodlí hostí a předchází zbytečným nákladům na opětovné programování.

  • Nízká spotřeba energie

    Televizory Philips jsou navrženy tak, aby byla co nejvíce snížena spotřeba energie. To nejen snižuje dopad na životní prostředí, ale také omezuje provozní náklady.

  • Integrovaný připojovací panel

    Integrovaný připojovací panel umožňuje hostům bezproblémově připojovat k televizoru svá vlastní zařízení bez nutnosti použít externí připojovací panel.

  • Uzamčení bočních ovládacích prvků

    Výběrem volby uzamčení nebo odemčení v nabídce nastavení získáte přístup k ovládání na boční straně televizoru. Neoprávněný přístup k nabídce televizoru je chráněn, což šetří čas zaměstnanců hotelu a práci s opětovnou instalací.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat