profesionální Flat TV

  plochý televizor Hospitality Flat TV

  Kompaktní, tenký a stylový. Tento televizor Hospitality LCD s úhlopříčkou 51 cm nabízí vše, co potřebujete, aby se vaši hosté cítili jako doma. Zároveň šetří čas a udržuje nízké provozní náklady pro majitele hotelu. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

plochý televizor Hospitality Flat TV

s bezdrátovým klonováním pro rychlou instalaci

 • Funkce Wireless SmartLoader pro rychlé klonování

  Nabízí možnost snadného bezdrátového zkopírování všech naprogramovaných nastavení z jednoho televizoru do dalších za méně než minutu. Tato funkce zajišťuje jednotné nastavení televizorů a významně zkracuje dobu a náklady na instalaci.

 • Uzamčení předních/bočních ovlád. prvků

  Výběrem volby uzamčení nebo odemčení v nabídce nastavení získáte přístup k ovládání na přední a boční straně televizoru. Neoprávněný přístup k nabídce televizoru je chráněn, což šetří čas zaměstnanců hotelu a práci s reinstalací.

 • Zabudované FM rádio

  Zabudované FM rádio nabízí hostům dodatečné pohodlí bez dalších investic do rádiových přijímačů.

 • Možnost přeměny na TV pro spotřebitele

  Snadná přeměna televizoru z komerčního provozu na nastavení pro spotřebitele pro další prodej.

 • Uzamčení nabídky pro instalaci

  Zabraňuje neautorizovanému přístupu k nabídce pro instalaci a konfiguraci, čímž zajišťuje maximální pohodlí hostí a předchází zbytečným nákladům na opětovné programování.

 • Omezení hlasitosti

  Tato funkce předem určí rozsah hlasitosti, ve kterém může televizor fungovat. Tím se zabrání příliš vysokému nastavení hlasitosti a vyloučí se rušení sousedů.

 • Programování kanálů pro zapnutí

  Dokonalý pro oznámení v rámci podniku a informační kanály, neboť umožňuje po zapnutí televizoru zobrazit předdefinovaný kanál.

 • Technologie Crystal Clear III přináší přirozený obraz ve zvýšené kvalitě

  Technologie Crystal Clear III kombinuje celou řadu vylepšení pro lepší obraz. Mezi vylepšeními jsou digitální hřebenový filtr 2D, dynamický kontrast Dynamic Contrast, vylepšení reprodukce modré a zelené barvy, které vám vždy přinesou ty nejpřirozenější odstíny barev.

 • Hřebenový filtr 2D zaostřuje obrázky pro lepší detail

  Digitální hřebenový filtr 2D odděluje kolorimetrický rozdíl (barvu) od svítivosti (jasu) ve videosignálu, nezávisle je zpracovává, a tím zlepší rozlišení obrazu a minimalizuje jeho zkreslení.

 • Virtual Dolby Surround pro zvukový zážitek jako v kině

  Virtual Dolby Surround je technologie zpracování zvuku pro dokonalejší prostorové zvukové efekty. Vytvoří stejný dojem jako systém Dolby Pro Logic bez přídavných zadních reproduktorů. Budete zcela vtaženi do děje na televizní obrazovce.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat