LCD monitor

  Vysoce produktivní zobrazení pro lékařské prostředí

  Monitor Philips 200P7MG s vysokým rozlišením, rychlou odezvou a certifikací EN/IEC 60601-1 byl navržen tak, aby splňoval požadavky odborníků z oblasti zdravotní péče na přesný výkon a produktivitu. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vysoce produktivní zobrazení pro lékařské prostředí

 • Připraven na Windows Vista

  Monitory Philips Vista-ready jsou připraveny zobrazit nový, vizuálně propracovaný operační systém Windows, který je určen ke zkvalitnění vaší zábavy, zvýšení produktivity a k lepšímu ovládání práce na počítači doma či v kanceláři. Zobrazení, vyhledávání a uspořádání informací určených k práci nebo zábavě je rychlé, výkonné a snadné.

 • EN/IEC 60601-1 certifikace pro lékařské prostředí

  EN/IEC 60601 je mezinárodní norma pro lékařská zařízení vydaná Technickým výborem Mezinárodní elektrotechnické komise, hlavní globální organizací, která připravuje a vydává mezinárodní normy pro všechny elektrické, elektronické a související technologie. Části o obecné bezpečnosti a elektronickém záření podléhající normě. Shoda s přísnými normami o elektrické bezpečnosti lékařských zařízení (Medical Electrical Safety) (IEC 60601-1 / EN 60601-1) a norem Medical ECM (IEC 60601-1-2, EN 60601-1-2) pro lékařské monitory je nutnost pro vybavení nemocnic.

 • Systém SmartManage přináší funkce pro správu zařízení lokální sítě

  Systém SmartManage je systémem pro monitorování, správu a kontrolu stavu zobrazovacích zařízení a poskytování vzdálené podpory uživatelům, kteří mají potíže - to vše přes lokální síť.

 • Displej UXGA, rozlišení 1600x1200 pro ostřejší obraz

  Rozlišení obrazovky grafických monitorů označuje počet bodů (pixelů) na celé obrazovce. Např. obrazovka s rozlišením 1 600 x 1 200 pixelů zobrazí až 1 600 různých bodů na každém ze 1 200 řádků, čili asi 2 miliony pixelů. To zaručuje lepší obraz a přesné barvy.

 • Nejširší úhel sledování až 178 stupňů

  Nejširší úhel sledování až 178 stupňů zaručuje ten nejčistší obraz z jakéhokoli úhlu.

 • Tři možnosti vstupu signálu pro maximální flexibilitu zobrazení

  Trojitý vstup je způsobem zobrazení digitálních a analogových signálů. Monitor s trojitým vstupem má jeden konektor rozhraní D-Sub (VGA) a jeden DVI-I. Konektor rozhraní DVI-I přijímá buď digitální nebo analogový signál prostřednictvím volitelného adaptéru pro maximální flexibilitu zobrazení a „pojištění“ zestárnutí monitoru.

 • Reakční doba zapnuto/vypnuto 16 ms: lepší zobrazení textu a grafiky

  Reakční doba zapnuto-vypnuto je doba, kterou tekuté krystaly potřebují pro přechod z aktivního (černá) do neaktivního (bílá) režimu a zpět. Měří se v milisekundách. Rychlejší znamená lepší: kratší reakční doba přináší rychlejší přechod a výsledkem je méně viditelných vizuálních anomálií při zobrazení přechodu textu a grafiky. Reakční doba zapnuto-vypnuto je důležitějším ukazatelem při zobrazení obchodního obsahu, například dokumentů, grafů a fotografií.

 • Možnost otáčení obrazovky o 90 ° a inteligentní systém kabeláže

  Základna Super Ergo je základnou monitoru vyznačující se ergonomickým pohodlím při nastavení displeje a poskytující inteligentní zapojování kabelů. Nastavitelná výška, nastavitelný úhel otočení, sklopení a rotace, nastavení polohy displeje, které zmírní fyzickou námahu pracovního dne; inteligentní zapojování kabelů snižuje nepřehlednou změť kabelů a udržuje pracovní prostředí upravené a profesionální.

 • Snadná úprava nastavení obrazovky pomocí funkce Philips SmartControl

  Software pro počítače PC, určený pro doladění výkonu a nastavení zobrazení. Philips nabízí uživatelům dvě možnosti pro úpravu nastavení obrazovky. Různá nastavení obrazovky můžete upravovat ve víceúrovňovém menu na obrazovce pomocí tlačítek na monitoru nebo použijete software Philips SmartControl.

 • Vestavěné řešení pro vysokorychlostní USB 2.0 pro snadné připojení

  Univerzální datová sběrnice neboli USB je standardní protokol pro připojení počítačů a periferií. Vzhledem k tomu, že umožňuje dosahovat vysoké rychlosti přenosu dat při nízké ceně, stal se port USB nejoblíbenější metodou pro připojování periferních zařízení k počítači. Díky řešení pro rozhraní USB 2.0 umístěnému na monitoru zajišťuje společnost Philips praktické a snadno použitelné vysokorychlostní připojení USB pro čtení, zápis, stahování a přenášení programů, dat, digitálních médií nebo hudebních souborů do počítače, z počítače anebo mezi počítači a do jednoho nebo více zařízení vybavených portem USB.

 • Jednoduchý kabel DVI s instalací Plug-and-play pro skutečné digitální zážitky

  S produktem se dodává kabel DVI pro zajištění vysoce kvalitního digitálního zobrazení.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat