LCD monitor

  Chytrý způsob jak zvýšit produktivitu

  Produktivita se vyplácí! Profesionálové spoléhají na velkou obrazovku 200P6IG pro její skvělé zobrazení populárních videoformátů a výkon zlepšující ergonomii, zatímco provedení bez olova a správa vzdálených aktiv přináší nejlepší řešení s nejnižšími provozními náklady. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Chytrý způsob jak zvýšit produktivitu

 • Displej UXGA, rozlišení 1600x1200 pro ostřejší obraz

  Rozlišení obrazovky grafických monitorů označuje počet bodů (pixelů) na celé obrazovce. Např. obrazovka s rozlišením 1 600 x 1 200 pixelů zobrazí až 1 600 různých bodů na každém ze 1 200 řádků, čili asi 2 miliony pixelů. To zaručuje lepší obraz a přesné barvy.

 • Tři možnosti vstupu signálu pro maximální flexibilitu zobrazení

  Trojitý vstup je způsobem zobrazení digitálních a analogových signálů. Monitor s trojitým vstupem má jeden konektor rozhraní D-Sub (VGA) a jeden DVI-I. Konektor rozhraní DVI-I přijímá buď digitální nebo analogový signál prostřednictvím volitelného adaptéru pro maximální flexibilitu zobrazení a „pojištění“ zestárnutí monitoru.

 • Reakční doba zapnuto/vypnuto 16 ms: lepší zobrazení textu a grafiky

  Reakční doba zapnuto-vypnuto je doba, kterou tekuté krystaly potřebují pro přechod z aktivního (černá) do neaktivního (bílá) režimu a zpět. Měří se v milisekundách. Rychlejší znamená lepší: kratší reakční doba přináší rychlejší přechod a výsledkem je méně viditelných vizuálních anomálií při zobrazení přechodu textu a grafiky. Reakční doba zapnuto-vypnuto je důležitějším ukazatelem při zobrazení obchodního obsahu, například dokumentů, grafů a fotografií.

 • Zobrazení více obrázků a obsahu bez rolování

  Oblast sledování je viditelná část obrazovky monitoru k dispozici pro zobrazování dat.

 • Možnost otáčení obrazovky o 90 ° a inteligentní systém kabeláže

  Základna Super Ergo je základnou monitoru vyznačující se ergonomickým pohodlím při nastavení displeje a poskytující inteligentní zapojování kabelů. Nastavitelná výška, nastavitelný úhel otočení, sklopení a rotace, nastavení polohy displeje, které zmírní fyzickou námahu pracovního dne; inteligentní zapojování kabelů snižuje nepřehlednou změť kabelů a udržuje pracovní prostředí upravené a profesionální.

 • Zabudované reproduktory pro výstup zvuku bez obsazení pracovní plochy

  Reproduktory zabudované do displeje.

 • Samostatné audio pro efektivní konference po síti

  Zabudovaný vyspělý firmware, který umožňuje audio výstup i bez vstupu video signálu.

 • Zobrazení ze dvou zdrojů video: S-Video a CVBS

  Konektory pro vstupní signál ze dvou zdrojů video: S-video a CVBS

 • Prohlížejte si data z PC, zatímco v jiném okně sledujete video nebo TV

  Funkce obraz v obraze umožňuje sledování TV nebo videa v malém okně na zvoleném místě v režimu celé obrazovky.

 • Systém SmartManage přináší funkce pro správu zařízení lokální sítě

  Systém SmartManage je systémem pro monitorování, správu a kontrolu stavu zobrazovacích zařízení a poskytování vzdálené podpory uživatelům, kteří mají potíže - to vše přes lokální síť.

 • Provedení bez olova chrání naše životní prostředí

  Produkty s displejem bez olova se vyrábějí v souladu s velmi přísnými normami Evropské unie týkajícími se omezení nebezpečných látek (RoHS), které omezují používání olova a jiných toxických látek poškozujících životní prostředí.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat