LCD monitor

  na designu i výkonu záleží!

  Mimořádné zobrazení pro váš životní styl! Připravte se na to, že do vašeho světa vstoupí ohromující výkon – přitažlivý monitor Philips 190X6 kombinující digitální realitu funkce LightFrame™ pro multimediální dobrodružství se skvělým, novátorským a působivým provedením. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

na designu i výkonu záleží!

 • Duální vstup podporuje analogové VGA i digitální DVI signály

  Duální vstup podporuje analogové VGA i digitální DVI signály

  Duální vstup s konektory, které podporují vstup analogových VGA i digitálních DVI signálů.

 • Port USB pro pohodlné připojování periferních zařízení

  Port USB pro pohodlné připojování periferních zařízení

  Univerzální datová sběrnice neboli USB je standardní protokol pro připojení počítačů a periferií. Protože poskytuje vysokou rychlost při nízkých nákladech, jde o nejrozšířenější způsob připojení periferních zařízení k počítači. Možnost snadného a rychlého připojení zařízení USB poskytuje port umístěný na monitoru, přímo v úhlu pohledu uživatele. (podpora standardu USB 2.0 závisí na konfiguraci USB počítače; je-li monitor připojen k počítači podporujícímu standard USB 2.0, je monitor s tímto standardem kompatibilní)

 • Digitální realita funkce LightFrame™ přináší maximální zážitek z obrazu

  Digitální realita funkce LightFrame™ je integrované softwarové a hardwarové řešení pro vysoce kvalitní monitory značky Philips. Poskytuje uživatelům velmi kvalitní vylepšení zobrazení díky rychlým a pohodlným hardwarovým nebo softwarovým rozhraním.

 • Obrazovka bez vadných bodů ve shodě s normou ISO 13406-2 Třída I

  Světlé nebo tmavé body představují vadu LCD panelu. Na rozdíl od společnosti Philips je někteří výrobci stále považují za nevyhnutelnou součást výrobního procesu. Monitory Philips odpovídají normě ISO 13406-2 třída I a při jejich výrobě dodržujeme zásadu nulové tolerance vůči vadám LCD panelu. Jsou kryty celosvětově platnou zárukou Philips PerfectPanel™ garantující opravu nebo výměnu LCD monitorů, na kterých se vyskytne i jen jediný vadný tmavý nebo světlý bod.

 • Rychlá reakční doba zapnuto/vypnuto 8 ms: skvělé zobrazení textu a grafiky

  Reakční doba zapnuto-vypnuto je doba, kterou tekuté krystaly potřebují pro přechod z aktivního (černá) do neaktivního (bílá) režimu a zpět. Měří se v milisekundách. Rychlejší znamená lepší: kratší reakční doba přináší rychlejší přechod a výsledkem je méně viditelných vizuálních anomálií při zobrazení přechodu textu a grafiky. Reakční doba zapnuto-vypnuto je důležitějším ukazatelem při zobrazení obchodního obsahu, například dokumentů, grafů a fotografií.

 • Displej SXGA, rozlišení 1280 x 1024 pro ostřejší obraz

  Rozlišení obrazovky grafických monitorů označuje počet bodů (pixelů) na celé obrazovce. Např. obrazovka s rozlišením 1 280 x 1 024 pixelů zobrazí až 1 280 různých bodů na každém ze 1 024 řádků, čili asi 1,3 milionů pixelů.

 • Novátorský a působivý design vyjadřuje váš životní styl!

  Exkluzivní design kombinuje hladké, plynulé linie připomínající moderní sochařské umění s vysoce moderními materiály a nádechem techno, a výsledkem je monitor vyjadřující váš životní styl.

 • Vysoce moderní ovládací prvky SmartTouch

  Ovládací prvky SmartTouch jsou inteligentní, vysoce responzivní ikony citlivé na dotek nahrazující výčnělková tlačítka. Ovládací prvky SmartTouch reagují na nejjemnější dotek a zapínají například monitor nebo pomocí funkce SmartImage Lite zesvětlují a zaostřují displej. Po spuštění ikony SmartTouch září a naznačují, že vaše příkazy byly provedeny.

 • Užijte si multimediální obsah díky zabudovaným reproduktorům

  Reproduktory zabudované do displeje.

 • S integrovaným napájením nepotřebujete vnější adaptéry napájení

  Integrované napájení pomocí adaptéru vestavěného do obrazového zařízení nahrazuje neskladný vnější adaptér.

 • Přehrávejte hudbu z externího zařízení, i když je počítač vypnutý

  Zabudovaný pokročilý firmware, který poskytuje audio výstup z externích zvukových zařízení, včetně přenosných přehravačů kazet, disků CD nebo souborů MP3 i bez videosignálu.

 • CableGuide udržuje kabely na místě a uklizený okolní prostor

  Díky pohodlné soupravě držáků kabelů vestavěných na zadní straně monitorů Philips se kabely nezamotají a okolní prostor zůstane uklizený a uspořádaný.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat