Širokoúhlý LCD monitor

  Plnohodnotná kombinace LCD monitoru a televizoru

  S tímto širokoúhlým multifunkčním monitorem můžete spojit práci se zábavou! Díky velké, široké oblasti sledování, vstupu pro televizi, video a HDMI a vestavěným reproduktorům posílí monitor Philips 190TW8 vaši produktivitu a přinese vám dokonalou zábavu. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Širokoúhlý LCD monitor

šířka 19, 1"/48, 5 cm, WXGA+ 190TW8FB/00 Najít podobné výrobky

Plnohodnotná kombinace LCD monitoru a televizoru

 • HD Ready pro nejvyšší kvalitu zobrazení signálu s vysokým rozlišením

  HD Ready pro nejvyšší kvalitu zobrazení signálu s vysokým rozlišením

  Vychutnejte si výjimečnou kvalitu obrazu s vysokým rozlišením a plně se připravte na zdroje vysokého rozlišení jako set top box HDTV nebo disk Blu-Ray. HD ready je ochranná známka zařízení, které nabízí vyšší kvalitu obrazu než technologie progressive scan. Zařízení vyhovuje přísným normám asociace EICTA a nabízí obrazovku, která zobrazuje signál s vysokým rozlišením. Umožňuje univerzální analogové připojení YPbPr i nekomprimované digitální připojení DVI nebo HDMI, s podporou HDCP. Zobrazuje signál s rozlišením 720p a 1080i při frekvenci 50 Hz a 60 Hz.

 • Vestavěný modul pro sledování televize na počítačovém monitoru

  Televizní tuner vestavěný do monitoru zobrazuje televizní signály i počítačová data.

 • HDMI-ready pro vysokou kvalitu, jediný kabel pro video a audio

  Zařízení HDMI-ready má veškerý potřebný hardware pro příjem obsahu přes multimediální rozhraní s vysokým rozlišením (HDMI), vysoce kvalitních digitálních video a audio signálů, vysílaných přes jediný kabel z počítače nebo jakéhokoli množství AV zdrojů včetně set-top boxů, DVD přehrávačů a AV přijímačů.

 • Vícenásobné vstupy pro audio/video (480i/p, 720p, 1080i)

  Vícenásobné vstupy podporují různé volby formátů připojení video a audio zařízení (480i/p, 720p, 1080i).

 • Užijte si multimediální obsah díky zabudovaným reproduktorům

  Reproduktory zabudované do displeje.

 • Krátká doba odezvy - 5 ms

  Doba odezvy zapnuto-vypnuto je čas, který buňka tekutých krystalů potřebuje pro přechod z aktivního (černého) stavu do neaktivního (bílého) a zpět. Měří se v milisekundách. Rychlejší je lepší: kratší doba odezvy znamená rychlejší přechody a výsledkem je méně viditelných vizuálních anomálií při zobrazování měnících se textů a grafik. Doba odezvy zapnuto-vypnuto je důležitějším parametrem při zobrazování obchodního obsahu, jako jsou dokumenty, grafy a fotografie.

 • Standard WXGA+, široký formát s rozlišením 1440 × 900 pro ostřejší obraz

  WXGA+ neboli Wide Extended Graphics Array plus je standard označující možnosti grafického monitoru zobrazovat až do rozlišení 1440 na 900 pixelů. Podporuje simultánní zobrazování více než milionu barev. Díky formátu WXGA nemusí být monitory prokládané, což zajišťuje lepší obraz a přesnější barvy.

 • Kompaktní a tenké provedení, které se hodí do každé místnosti

  Tento způsob provedení zdůrazňuje tenký a kompaktní vzhled, šetří místo a všude se vejde.

 • Hřebenový filtr 3D přináší znatelně lepší kvalitu obrazu

  Digitální hřebenový filtr 3D rozliší lépe jas a barevné signály, a tak eliminuje splývání barev a jasu a zkreslení bodů obrazu - vše, co snižuje zážitek ze sledování. Hřebenový filtr 3D mezi sebou porovnává jednotlivá políčka televizního obrazu, aby přesně oddělil barevnou informaci od černobílé a odstranil horizontální i vertikální přebývající i zkreslené body obrazu. Výsledkem je obraz ostrý jako břitva.

 • Spolehlivé audio s koaxiálním konektorem SPDIF

  Koaxiální kabel SPDIF představuje velmi spolehlivý způsob připojení digitálního audia.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat