LCD monitor

  vynikající velký displej pro profesionální úlohy

  Profesionálové jako vy dosáhnou více s modelem 190P6: funkce Digital LightFrame™ a Perfect Panel zaručující vynikající výkon, správa vzdálených aktiv zvyšující produktivitu, pokročilá ergonomie a provedení bez olova. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Brilliance LCD monitor

19", Standard SXGA 190P6ES/00 Najít podobné výrobky

vynikající velký displej pro profesionální úlohy

 • Duální vstup podporuje analogové VGA i digitální DVI signály

  Duální vstup podporuje analogové VGA i digitální DVI signály

  Duální vstup s konektory, které podporují vstup analogových VGA i digitálních DVI signálů.

 • Digitální realita funkce LightFrame™ přináší maximální zážitek z obrazu

  Digitální realita funkce LightFrame™ je integrované softwarové a hardwarové řešení pro vysoce kvalitní monitory značky Philips. Poskytuje uživatelům velmi kvalitní vylepšení zobrazení díky rychlým a pohodlným hardwarovým nebo softwarovým rozhraním.

 • Obrazovka bez vadných bodů ve shodě s normou ISO 13406-2 Třída I

  Světlé nebo tmavé body představují vadu LCD panelu. Na rozdíl od společnosti Philips je někteří výrobci stále považují za nevyhnutelnou součást výrobního procesu. Monitory Philips odpovídají normě ISO 13406-2 třída I a při jejich výrobě dodržujeme zásadu nulové tolerance vůči vadám LCD panelu. Jsou kryty celosvětově platnou zárukou Philips PerfectPanel™ garantující opravu nebo výměnu LCD monitorů, na kterých se vyskytne i jen jediný vadný tmavý nebo světlý bod.

 • Displej SXGA, rozlišení 1280 x 1024 pro ostřejší obraz

  Rozlišení obrazovky grafických monitorů označuje počet bodů (pixelů) na celé obrazovce. Např. obrazovka s rozlišením 1 280 x 1 024 pixelů zobrazí až 1 280 různých bodů na každém ze 1 024 řádků, čili asi 1,3 milionů pixelů.

 • Rychlá reakční doba zapnuto/vypnuto 8 ms: skvělé zobrazení textu a grafiky

  Reakční doba zapnuto-vypnuto je doba, kterou tekuté krystaly potřebují pro přechod z aktivního (černá) do neaktivního (bílá) režimu a zpět. Měří se v milisekundách. Rychlejší znamená lepší: kratší reakční doba přináší rychlejší přechod a výsledkem je méně viditelných vizuálních anomálií při zobrazení přechodu textu a grafiky. Reakční doba zapnuto-vypnuto je důležitějším ukazatelem při zobrazení obchodního obsahu, například dokumentů, grafů a fotografií.

 • Možnost otáčení obrazovky o 90 ° a inteligentní systém kabeláže

  Základna Super Ergo je základnou monitoru vyznačující se ergonomickým pohodlím při nastavení displeje a poskytující inteligentní zapojování kabelů. Nastavitelná výška, nastavitelný úhel otočení, sklopení a rotace, nastavení polohy displeje, které zmírní fyzickou námahu pracovního dne; inteligentní zapojování kabelů snižuje nepřehlednou změť kabelů a udržuje pracovní prostředí upravené a profesionální.

 • Vestavěné řešení pro vysokorychlostní USB 2.0 pro snadné připojení

  Univerzální datová sběrnice neboli USB je standardní protokol pro připojení počítačů a periferií. Protože umožňuje dosahovat vysoké rychlosti přenosu dat při nízké ceně, stal se port USB nejoblíbenější metodou pro připojování periferních zařízení k počítači. Díky řešení pro rozhraní USB 2.0 umístěnému na monitoru zajišťuje společnost Philips praktické a snadno použitelné vysokorychlostní připojení USB pro čtení, zápis, stahování a přenos programů, dat, digitálních médií nebo hudebních souborů do počítače, z počítače anebo mezi počítači a do jednoho nebo více zařízení s portem USB.

 • Jas se automaticky upraví podle okolního osvětlení

  SmartBright je exkluzivní funkce výrobků Philips, která využívá vestavěný senzor k automatické úpravě nastavení displeje, a přináší tak nejlepší zážitek ze sledování společně s nižší spotřebou energie a delší životností monitoru. Díky eliminaci kontrastu mezi jasnou obrazovkou a tmavou místností nebo tmavou obrazovkou a jasnou místností nejsou vaše oči unaveny – jas displeje přitom nemusíte upravovat manuálně, jakmile se změní světelné podmínky v místnosti.

 • Zabudované reproduktory pro výstup zvuku bez obsazení pracovní plochy

  Reproduktory zabudované do displeje.

 • Samostatné audio pro efektivní konference po síti

  Zabudovaný vyspělý firmware, který umožňuje audio výstup i bez vstupu video signálu.

 • Systém SmartManage přináší funkce pro správu zařízení lokální sítě

  Systém SmartManage je systémem pro monitorování, správu a kontrolu stavu zobrazovacích zařízení a poskytování vzdálené podpory uživatelům, kteří mají potíže - to vše přes lokální síť.

 • Provedení bez olova chrání naše životní prostředí

  Produkty s displejem bez olova se vyrábějí v souladu s velmi přísnými normami Evropské unie týkajícími se omezení nebezpečných látek (RoHS), které omezují používání olova a jiných toxických látek poškozujících životní prostředí.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat