LCD monitor

  Nechte se vtáhnout zábavou

  Ocitněte se uprostřed zcela ohromujícího zábavného zážitku s výrobkem Philips 190G6. Úžasný vyklenutý design vás obklopí obrazy, zvuky a dojmy, které oživí filmy, hudbu i hry jako nikdy předtím. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

LCD monitor

19", multimédia, Standard SXGA 190G6FB/00 Najít podobné výrobky

Nechte se vtáhnout zábavou

 • Technologie ActiveBright zajišťuje vysoký jas a neobyčejně výrazné barvy

  Technologie ActiveBright poskytuje obraz s vysokým rozlišením v kvalitě televizního vysílání, který je charakterizován jasnými, neobyčejně výraznými barvami a širokým úhlem sledování. Multimediální zábavu již nelze zobrazit lépe.

 • Zobrazí signály typu SD (Standard Definition) a HD (High Definition)

  Monitor s vysokým rozlišením, jenž je navržen pro mimořádnou kvalitu obrazu ve vysokém rozlišení, je zcela připraven pro zdroje s technologií HD, kterými jsou například digitální datové terminály HD. Monitory pro HD nabízejí takovou kvalitu obrazu, která předčí i technologii progressive scan, vyhovují přísným normám pro obrazovky HD, jež umožňují zobrazení ve vysokém rozlišení, poskytují špičkovou kvalitu signálu obrazu díky univerzálnímu připojení jak pro analogový signál VGA, tak pro nekomprimované digitální připojení DVI, a podporují také připojení HDCP. Zobrazují signály 720p (1 280 x 720p při 50 a 60 Hz, progresivní) a 1080i (1 920 x 1 080i při 50 a 60 Hz, prokládaný).

 • Rychlá reakční doba zapnuto/vypnuto 8 ms: skvělé zobrazení textu a grafiky

  Reakční doba zapnuto-vypnuto je doba, kterou tekuté krystaly potřebují pro přechod z aktivního (černá) do neaktivního (bílá) režimu a zpět. Měří se v milisekundách. Rychlejší znamená lepší: kratší reakční doba přináší rychlejší přechod a výsledkem je méně viditelných vizuálních anomálií při zobrazení přechodu textu a grafiky. Reakční doba zapnuto-vypnuto je důležitějším ukazatelem při zobrazení obchodního obsahu, například dokumentů, grafů a fotografií.

 • Aktivní 20W subwoofer pro lepší vychutnání basů

  Subwoofer je reproduktor, který generuje nejnižší tóny zvukového pásma. Monitor má samostatný subwoofer optimalizovaný pro přenos hlubokých tónů a satelitní reproduktory optimalizované na střední a vysoké frekvence. Výsledkem je systém, který účinně reprodukuje celé pásmo zvukových frekvencí, od hlubokých basů až ke křišťálově vysokým tónům, s minimálním zkreslením.

 • Zvuk 3D Virtual Surround

  Prostorový zvuk 3D Virtual Surround představuje pokročilou technologii vylepšení zvuku, která dodává simulovaný prostorový zvukový efekt ze stereofonních zdrojů. Vzniklé zvukové plochy jsou neobyčejně realistické a pohlcující.

 • Software Sound Agent 2 optimalizuje zvukový zážitek

  Sound Agent 2 je inteligentní software s přátelským a snadno použitelným grafickým rozhraním. Zbaví složitého ovládání počítačového zvuku díky automatické optimalizaci zvuku všech populárních formátů. Sound Agent 2 nabízí rovněž jemné ladění výstupu zvuku tak, aby vyhovoval Vašim osobním preferencím.

 • Digitální přenos zvuku z počítače

  Zvuk je z počítače přenášen digitálně prostřednictvím kabelu USB namísto klasickým analogovým přenosem pomocí kabelu s mini konektorem. Tím je dosaženo neuvěřitelného prostorového efektu beze změn způsobených převodem digitálního signálu na analogový.

 • Vysokorychlostní USB hub 2.0 pro snadné připojení

  Univerzální datová sběrnice neboli USB je standardní protokol pro připojení počítačů a periferií. Vzhledem k tomu, že umožňuje dosahovat vysoké rychlosti přenosu dat při nízké ceně, stal se port USB nejoblíbenější metodou pro připojování periferních zařízení k počítači. Vysokorychlostní USB 2.0 umístěný na monitoru zajišťuje praktické a snadno použitelné vysokorychlostní připojení pro čtení, zápis, stahování a přenášení programů, dat, digitálních médií nebo hudebních souborů do počítače, z počítače anebo mezi počítači a do jednoho nebo více zařízení vybavených portem USB.

 • Zobrazí video signály z různých AV zdrojů

  Zobrazí signály z různých AV zdrojů.

 • Přednastavené klávesy zajišťují optimální zvuk pro oblíbené hudební žánry

  Předem nastavené klávesové zkratky okamžitě změní nastavení zvuku a dodají tak dokonalé prostorové zvukové efekty. K dispozici jsou čtyři zvuková prostředí: Neutral, Rock, Jazz a Classic. Tyto režimy pokrývají veškeré možnosti použití.

 • Vyklenutý design vás obklopí ohromující zábavou

  Působivý vyklenutý design představuje zásadní přelom na poli zábavy. Obklopí vás úžasnými obrazy a zvuky, čímž se ocitnete v samotném středu pohlcujícího zábavného zážitku.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat