Zapuštěné bodové svítidlo

  další informace stáhněte <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/1/172654716/172654716_elr_.pdf" target="_blank">here</a>
  další informace stáhněte here

  Zapuštěné bodové svítidlo

  Osvětlete svou zahradu v noci

  Definujte hranice svého venkovního prostoru tímto odolným, zapuštěným pozemním bodovým světlem Philips myGarden. Je vyrobeno z vysoce kvalitního hliníku. Vydává silné hřejivé bílé světlo LED a dokonale se hodí na chodníky nebo příjezdové cesty. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

myGarden Zapuštěné bodové svítidlo

Geo, nerez, LED 172654716 Najít podobné výrobky

Osvětlete svou zahradu v noci

 • Vysoce výkonná dioda LED

  Vysoce výkonná dioda LED

  Modul LED v tomto svítidle je jedinečné řešení vyvinuté společností Philips, které kombinuje 3 diody LED v syntetickém a hliníkovém krytu. Tato technika umožňuje dosáhnout optimálního světelného výkonu a 100% rovnoměrné barvy světla.

 • Úspora energie

  Úspora energie

  Oproti ostatním běžným žárovkám tato Philips žárovka šetří energii, a tak vám pomáhá šetřit vaše peníze i životní prostředí.

 • Silné světlo

  Silné světlo

  Toto venkovní svítidlo poskytuje silné, hřejivé bílé světlo. Jasný osvětlený prostor, který rozsvítí vaši zahradu nebo terasu.

 • IP67 – odolné proti vlivům počasí

  IP67 – odolné proti vlivům počasí

  Toto venkovní svítidlo Philips je speciálně navrženo pro vlhké venkovní prostředí. Prošlo náročnými testy, které zajistily jeho voděodolnost. Stupeň ochrany IP popisují dva údaje: první označuje stupeň ochrany proti prachu a druhý proti vodě. Venkovní svítidlo je zkonstruováno s ochranou IP67: je chráněno proti dočasnému ponoření do vody a jedná se o výrobek, který je ideální pro osvětlení chodníků nebo příjezdových cest. Můžete přes něj dokonce i přejet.

 • Dekorativní venkovní osvětlení

  Venkovní osvětlení dokáže zkrášlit podobu vaší zahrady nebo venkovních prostor – osvětlit poutavé prvky, stylově nasvítit cestičky nebo vytvořit ideální prostředí pro nezapomenutelné večery s přáteli a rodinou. To je také důvod, proč společnost Philips přišla s nádherně dekorativními venkovními svítidly, řadou myGarden. Vyznačuje se elegancí a funkčností, díky nimž můžete naplno využít venkovní prostor a vtisknout mu vlastní styl.

 • Zvolte si moderní styl

  Toto svítidlo bylo navrženo v Evropě a vyznačuje se jedinečným, charakteristickým designem, který přispěje k vytvoření venkovního prostředí s moderním vzhledem.

 • Zvolte si zapuštěná pozemní bodová světla

  Využijte své venkovní prostory naplno prostřednictvím tohoto zapuštěného pozemního bodového světla, které dokonale osvětlí zeď či strom nebo zvýrazní chodníky.

 • Vysoce kvalitní hliník a vynikající syntetické materiály

  Toto svítidlo Philips je vyrobeno speciálně pro venkovní prostory. Je odolné a navrženo pro dlouhou životnost, takže bude vaši zahradu osvětlovat noc co noc. Je vyrobeno z vysoce kvalitního tlakově litého hliníku a vynikajících syntetických materiálů.

Zobrazit všechny specifikace

EcoPassport – Přehled specifikací našeho výrobku ve vztahu k životnímu prostředí

Společnosti Philips velice záleží na životním prostředí a společnosti, a proto silně podporuje ekologičnost výrobků.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat