LCD monitor

  na designu i výkonu záleží!

  Mimořádné zobrazení pro váš životní styl! Připravte se na to, že do vašeho světa vstoupí ohromující výkon – přitažlivý monitor Philips 170X6 kombinující digitální realitu funkce LightFrame™ pro multimediální dobrodružství se skvělým, novátorským a působivým provedením. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

na designu i výkonu záleží!

 • Duální vstup podporuje analogové VGA i digitální DVI signály

  Duální vstup podporuje analogové VGA i digitální DVI signály

  Duální vstup s konektory, které podporují vstup analogových VGA i digitálních DVI signálů.

 • Port USB pro pohodlné připojování periferních zařízení

  Port USB pro pohodlné připojování periferních zařízení

  Port USB umožňuje uživateli pohodlně připojit multimediální zařízení plug and play, např. paměťová zařízení USB, fotoaparát, přenosný pevný disk, webovou kameru, PDA, tiskárnu a mnoho jiných zařízení podporujících připojení USB. Pohodlně umístěný port USB 2.0 na monitoru umožňuje signálům USB 2.0 procházet do počítače. Upozorňujeme, že mnoho zařízení typu fotoaparát nebo pevný disk je třeba napájet samostatně, neboť mají vyšší nároky na napájení, než kolik může poskytnout USB port monitoru.

 • Digitální realita funkce LightFrame™ přináší maximální zážitek z obrazu

  Digitální realita funkce LightFrame™ je integrované softwarové a hardwarové řešení pro vysoce kvalitní monitory značky Philips. Poskytuje uživatelům velmi kvalitní vylepšení zobrazení díky rychlým a pohodlným hardwarovým nebo softwarovým rozhraním.

 • Obrazovka bez vadných bodů ve shodě s normou ISO 13406-2 Třída I

  Světlé nebo tmavé body představují vadu LCD panelu. Na rozdíl od společnosti Philips je někteří výrobci stále považují za nevyhnutelnou součást výrobního procesu. Monitory Philips odpovídají normě ISO 13406-2 třída I a při jejich výrobě dodržujeme zásadu nulové tolerance vůči vadám LCD panelu. Jsou kryty celosvětově platnou zárukou Philips PerfectPanel™ garantující opravu nebo výměnu LCD monitorů, na kterých se vyskytne i jen jediný vadný tmavý nebo světlý bod.

 • Rychlá reakční doba zapnuto/vypnuto 8 ms: skvělé zobrazení textu a grafiky

  Reakční doba zapnuto-vypnuto je doba, kterou tekuté krystaly potřebují pro přechod z aktivního (černá) do neaktivního (bílá) režimu a zpět. Měří se v milisekundách. Rychlejší znamená lepší: kratší reakční doba přináší rychlejší přechod a výsledkem je méně viditelných vizuálních anomálií při zobrazení přechodu textu a grafiky. Reakční doba zapnuto-vypnuto je důležitějším ukazatelem při zobrazení obchodního obsahu, například dokumentů, grafů a fotografií.

 • Displej SXGA, rozlišení 1280 x 1024 pro ostřejší obraz

  Rozlišení obrazovky grafických monitorů označuje počet bodů (pixelů) na celé obrazovce. Např. obrazovka s rozlišením 1 280 x 1 024 pixelů zobrazí až 1 280 různých bodů na každém ze 1 024 řádků, čili asi 1,3 milionů pixelů.

 • Novátorský a působivý design vyjadřuje váš životní styl!

  Exkluzivní design kombinuje hladké, plynulé linie připomínající moderní sochařské umění s vysoce moderními materiály a nádechem techno, a výsledkem je monitor vyjadřující váš životní styl.

 • Vysoce moderní ovládací prvky SmartTouch

  Ovládací prvky SmartTouch jsou inteligentní, vysoce responzivní ikony citlivé na dotek nahrazující výčnělková tlačítka. Ovládací prvky SmartTouch reagují na nejjemnější dotek a zapínají například monitor nebo pomocí funkce SmartImage Lite zesvětlují a zaostřují displej. Po spuštění ikony SmartTouch září a naznačují, že vaše příkazy byly provedeny.

 • Užijte si multimediální obsah díky zabudovaným reproduktorům

  Reproduktory zabudované do displeje.

 • S integrovaným napájením nepotřebujete vnější adaptéry napájení

  Integrované napájení pomocí adaptéru vestavěného do obrazového zařízení nahrazuje neskladný vnější adaptér.

 • Přehrávejte hudbu z externího zařízení, i když je počítač vypnutý

  Zabudovaný pokročilý firmware, který poskytuje audio výstup z externích zvukových zařízení, včetně přenosných přehravačů kazet, disků CD nebo souborů MP3 i bez videosignálu.

 • CableGuide udržuje kabely na místě a uklizený okolní prostor

  Díky pohodlné soupravě držáků kabelů vestavěných na zadní straně monitorů Philips se kabely nezamotají a okolní prostor zůstane uklizený a uspořádaný.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat