LCD monitor

  Na eleganci záleží

  Vynikající pohodlí se setkává s úžasným stylem: Model 170C7 šetrný vůči životnímu prostředí změní způsob vašeho pohledu na monitory díky svému čistému, propracovanému designu umožňujícímu vytváření duálních tónů, promyšleným pohodlným funkcím a mimořádné hodnotě. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Na eleganci záleží

 • Duální vstup podporuje analogové VGA i digitální DVI signály

  Duální vstup podporuje analogové VGA i digitální DVI signály

  Duální vstup s konektory, které podporují vstup analogových VGA i digitálních DVI signálů.

 • Elegantní design s duálními tóny oživí váš prostor

  Design s duálními tóny kombinuje lesklý černý proužek umístěný uprostřed dolního rámečku se stříbrným předním rámečkem, aby přední rámeček vypadal užší. Jemný kontrast mezi těmito dvěma prvky vytváří živý, přitažlivý a zajímavý doplněk pokojové dekorace.

 • Pohodlná a srozumitelná tlačítka vytvářejí čistý vzhled

  Pohodlné, nenápadné ovladače jsou integrovány v souladu se značkou. Máte je po ruce, kdykoli je potřebujete, ale zároveň jsou nenápadné, pokud nemají vytvářet integrální, výrazný a čistý vzhled s jednoduchým, ale stylovým estetickým kouzlem.

 • Ohromný rámeček pro živý, harmonický vzhled

  Ohromný rámeček je speciálně navržený sklápěcí povrch, který propojuje přední a zadní prvky designu v živém sepětí, a vytváří tak živý, harmonický a jemný celkový vzhled.

 • Připraven na Windows Vista

  Monitory Philips Vista-ready jsou připraveny zobrazit nový, vizuálně propracovaný operační systém Windows, který je určen ke zkvalitnění vaší zábavy, zvýšení produktivity a k lepšímu ovládání práce na počítači doma či v kanceláři. Zobrazení, vyhledávání a uspořádání informací určených k práci nebo zábavě je rychlé, výkonné a snadné.

 • Krátká doba odezvy - 5 ms

  Doba odezvy zapnuto-vypnuto je čas, který buňka tekutých krystalů potřebuje pro přechod z aktivního (černého) stavu do neaktivního (bílého) a zpět. Měří se v milisekundách. Rychlejší je lepší: kratší doba odezvy znamená rychlejší přechody a výsledkem je méně viditelných vizuálních anomálií při zobrazování měnících se textů a grafik. Doba odezvy zapnuto-vypnuto je důležitějším parametrem při zobrazování obchodního obsahu, jako jsou dokumenty, grafy a fotografie.

 • Pro vaši bezpečnost: Skříň omezující hoření z materiálu využívaného v letectví

  Plast PC/ABS je nejlepší a nejodolnější materiál využívaný v krytech zařízení zejména v leteckém a automobilovém průmyslu a v detektorech požáru. Odpovídá nejpřísnějším požárním a bezpečnostním normám.

 • Provedení bez olova chrání naše životní prostředí

  Produkty s displejem bez olova se vyrábějí v souladu s velmi přísnými normami Evropské unie týkajícími se omezení nebezpečných látek (RoHS), které omezují používání olova a jiných toxických látek poškozujících životní prostředí.

 • Snadná úprava nastavení obrazovky pomocí funkce Philips SmartControl

  Software pro počítače PC, určený pro doladění výkonu a nastavení zobrazení. Philips nabízí uživatelům dvě možnosti pro úpravu nastavení obrazovky. Různá nastavení obrazovky můžete upravovat ve víceúrovňovém menu na obrazovce pomocí tlačítek na monitoru nebo použijete software Philips SmartControl.

 • S integrovaným napájením nepotřebujete vnější adaptéry napájení

  Integrované napájení pomocí adaptéru vestavěného do obrazového zařízení nahrazuje neskladný vnější adaptér.

 • Spona na kabely pro přehledné uspořádání kabeláže na pracovišti

  Spona dodávaná s monitory udržuje přehledné uspořádání kabelů na pracovním místě.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat