Zapuštěné bodové svítidlo

  Osvětlete svou zahradu v noci

  Vytvořte světelnou stezku okolo své příjezdové cesty nebo chodníku pomocí tohoto zapuštěného pozemního bodového světla Philips myGarden z nerezové oceli. Vydává hřejivé bílé úsporné světlo a je pevné jako skála – můžete přes ně i přejet. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

myGarden Zapuštěné bodové svítidlo

Timber, nerez 170744716 Najít podobné výrobky

Osvětlete svou zahradu v noci

 • Žárovka Philips je vždy přibalena

  Žárovka Philips je vždy přibalena

  Součástí balení jsou vysoce kvalitní, energeticky úsporné žárovky Philips EcoHalo, které umožní dosáhnout nejlepšího světelného efektu.

 • Úspora energie

  Úspora energie

  Oproti ostatním běžným žárovkám tato Philips žárovka šetří energii, a tak vám pomáhá šetřit vaše peníze i životní prostředí.

 • IP67 – odolné proti vlivům počasí

  IP67 – odolné proti vlivům počasí

  Toto venkovní svítidlo Philips je speciálně navrženo pro vlhké venkovní prostředí. Prošlo náročnými testy, které zajistily jeho voděodolnost. Stupeň ochrany IP popisují dva údaje: první označuje stupeň ochrany proti prachu a druhý proti vodě. Venkovní svítidlo je zkonstruováno s ochranou IP67: je chráněno proti dočasnému ponoření do vody a jedná se o výrobek, který je ideální pro osvětlení chodníků nebo příjezdových cest. Můžete přes něj dokonce i přejet.

 • Dekorativní venkovní osvětlení

  Venkovní osvětlení dokáže zkrášlit podobu vaší zahrady nebo venkovních prostor – osvětlit poutavé prvky, stylově nasvítit cestičky nebo vytvořit ideální prostředí pro nezapomenutelné večery s přáteli a rodinou. To je také důvod, proč společnost Philips přišla s nádherně dekorativními venkovními svítidly, řadou myGarden. Vyznačuje se elegancí a funkčností, díky nimž můžete naplno využít venkovní prostor a vtisknout mu vlastní styl.

 • Zvolte si moderní styl

  Toto svítidlo bylo navrženo v Evropě a vyznačuje se jedinečným, charakteristickým designem, který přispěje k vytvoření venkovního prostředí s moderním vzhledem.

 • Zvolte si zapuštěná pozemní bodová světla

  Využijte své venkovní prostory naplno prostřednictvím tohoto zapuštěného pozemního bodového světla, které dokonale osvětlí zeď či strom nebo zvýrazní chodníky.

 • Vysoce kvalitní nerezová ocel a opravdové sklo

  Toto svítidlo Philips je vyrobeno speciálně pro venkovní prostory. Je odolné a navrženo pro dlouhou životnost, takže bude vaši zahradu osvětlovat noc co noc. Je vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli a opravdového skla.

 • Silné světlo

  Toto venkovní svítidlo poskytuje silné, hřejivé bílé světlo. Jasný osvětlený prostor, který rozsvítí vaši zahradu nebo terasu.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat