Ledino Zapuštěné bodové svítidlo

Pebble, bílá, LED 168613116 Najít podobné výrobky
 • Light up your outdoor life

  další informace stáhněte <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/1/168613116/168613116_elr_.pdf" target="_blank">here</a>
  další informace stáhněte here

  Zapuštěné bodové svítidlo

  16861/31/16 Najít podobné výrobky

  Tato skvělá bílá zapuštěná bodová stropní světla Philips Ledino jsou dokonale vhodná pro osvětlení vašeho krásného venkovního prostoru. Vydávají silné, hřejivé a úsporné světlo LED, které můžete ztlumit a vytvořit tak úžasnou atmosféru. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Light up your outdoor life

 • Vysoce výkonná LED dioda

  Vysoce výkonná LED dioda

  Venkovní svítidla Philips Ledino využívají nejnovější špičkovou technologii LED. Ta nabízí silný světelný výstup, vysokou kvalitu světla a dlouhou životnost.

 • Mimořádně dlouhá životnost

  Mimořádně dlouhá životnost

  Zdroj světla, kterému můžete důvěřovat. Svítidla Philips LED nabízí výjimečně dlouhou životnost, nejméně 20 000 hodin, což odpovídá životnosti 20 let při průměrném používání 3 hodiny/den a 13 000 cyklech zapnutí a vypnutí. Se svítidly Philips LED se nebudete muset starat o údržbu nebo výměnu žárovky a zároveň se budete těšit z perfektního světelného prostředí ve vaší domácnosti.

 • Úspora energie

  Úspora energie

  Oproti ostatním běžným žárovkám tato Philips žárovka šetří energii, a tak vám pomáhá šetřit vaše peníze i životní prostředí.

 • IP23 – odolné proti vlivům počasí

  IP23 – odolné proti vlivům počasí

  Toto venkovní svítidlo Philips je speciálně navrženo pro vlhké venkovní prostředí a prošlo náročnými testy, které zajistily jeho voděodolnost. Stupeň ochrany IP popisují dva údaje: první označuje stupeň ochrany proti prachu a druhý proti vodě. Venkovní svítidlo je zkonstruováno s ochranou IP23: je chráněno proti stříkající vodě a je ideální pro osvětlení verandy nebo terasy.

 • Zvolte zapuštěná stropní bodová světla

  Využijte venkovní prostory co nejlépe a vyberte si tato zapuštěná stropní bodová světla, ideální pro osvětlení zdí nebo terasy.

 • Vysoce kvalitní hliník a vynikající syntetické materiály

  Toto svítidlo Philips je vyrobeno speciálně pro venkovní prostory. Je odolné a navrženo pro dlouhou životnost, takže bude vaši zahradu osvětlovat noc co noc. Je vyrobeno z vysoce kvalitního tlakově litého hliníku a vynikajících syntetických materiálů.

 • Silné světlo

  Toto venkovní svítidlo poskytuje silné, hřejivé bílé světlo. Jasný osvětlený prostor, který rozsvítí vaši zahradu nebo terasu.

 • Moderní venkovní osvětlení

  Působivý, odvážný a minimalistický design venkovního osvětlení od společnosti Philips. Elegantní, moderní styl venkovních svítidel Ledino představuje dokonalý způsob, jak pomocí světla zkrášlit zahrady, cestičky a venkovní prostory.

Zobrazit všechny specifikace

EcoPassport – Přehled specifikací našeho výrobku ve vztahu k životnímu prostředí

Společnosti Philips velice záleží na životním prostředí a společnosti, a proto silně podporuje ekologičnost výrobků.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat