Televize

  Pozvedněte své zážitky ze sledování o úroveň výše

  Ideální volba do ložnice nebo dětského pokoje! Tento televizor nabízí vysoce kontrastní obraz a kvalitní zvuk. Mezi další funkce patří inteligentní nastavení obrazu a zvuku ‚Smart picture‘ a ‚Smart sound‘, časovač vypnutí a snadno přístupné přední konektory. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Pozvedněte své zážitky ze sledování o úroveň výše

díky technologii Crystal Clear

 • Obrazovka Black Hibri pro skvělé barvy

  Black HiBri je technologie televizních obrazovek, kterou společnost Philips využívá u televizorů s malou obrazovkou. Poskytuje kvalitní reprodukci barev u malých přístrojů.

 • Technologie Crystal Clear zdokonaluje hloubku obrazu

  Kombinací vylepšení obrazu, jakými jsou například funkce Kontrast Plus a zdokonalení barev, dosahuje technologie Crystal Clear dokonalejší hloubky obrazu.

 • Standard Plug & Play pro snadnější instalaci

  Technologie Plug & Play umožňuje instalovat a přidávat komponenty bez nutnosti složité instalace nebo technických příprav.

 • Funkce Smart Picture a Smart Sound pro přizpůsobení obrazu a zvuku

  Režimy předvoleb společnosti Philips pro funkce Smart Picture a Smart Sound vám poskytují přímý přístup pomocí jednoho tlačítka na dálkovém ovládání. Můžete zvolit optimalizované nastavení obrazu i zvuku pro nejrůznější režimy obrazu a zvuku.

 • Teletext je bohatým zdrojem informací

  Teletext je telekomunikační systém přenášený většinou vysílacích společností v Evropě, který obsahuje množství různorodých informací. Informace si lze prohlížet jen na zařízení vybaveném teletextovým dekodérem.

 • Přední AV vstup a výstup pro snadné připojení sluchátek

  Přední stereo konektor pro AV a sluchátka umožňuje pohodlnější připojení externích zařízení, například zvukových a herních zařízení nebo videokamer. Jde o jednoduchý způsob, jak si vychutnat dodatečný rozměr zvuku nebo se naprosto ponořit do hrané hry.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat