Televize

  Televize

  Pozvedněte své zážitky ze sledování o úroveň výše

  Ideální volba do ložnice nebo dětského pokoje! Tento televizor nabízí kontrastní obraz a kvalitní zvuk. Mezi další funkce patří Smart Picture, časovač vypnutí a snadno přístupné přední konektory. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Prodloužená záruka 5 let na Televize s funkci Ambilight

Pozvedněte své zážitky ze sledování o úroveň výše

 • Obrazovka Black Hibri pro skvělé barvy

  Black HiBri je technologie televizních obrazovek, kterou společnost Philips využívá u televizorů s malou obrazovkou. Poskytuje kvalitní reprodukci barev u malých přístrojů.

 • Technologie Crystal Clear zdokonaluje hloubku obrazu

  Kombinací vylepšení obrazu, jakými jsou například funkce Kontrast Plus a zdokonalení barev, dosahuje technologie Crystal Clear dokonalejší hloubky obrazu.

 • Kvalitní a mimořádně čistý monofonní zvuk

  Jasný a čistý monofonní zvuk

 • Standard Plug & Play pro snadnější instalaci

  Technologie Plug & Play umožňuje instalovat a přidávat komponenty bez nutnosti složité instalace nebo technických příprav.

 • Technologie Smart Picture maximalizuje požitek z filmů a her

  Tlačítko Smart Picture na dálkovém ovladači umožňuje výběr různých předvoleb nastavení obrazu jedním tlačítkem podle typu televizního programu, což maximalizuje požitek z filmů a her

 • Teletext je bohatým zdrojem informací

  Teletext je telekomunikační systém přenášený většinou vysílacích společností v Evropě, který obsahuje množství různorodých informací. Informace si lze prohlížet jen na zařízení vybaveném teletextovým dekodérem.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat